Návrhy Riešenie problematiky pirátských máp (hlavne 5-3)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem mirec77, 25/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Súhlasíte s návrhom ?

  1. Áno, súhlasím.

    58.1%
  2. Nie, nesúhlasím.

    28.0%
  3. Čiastočne súhlasím (napísať s čím)

    5.4%
  4. Čiastočne nesúhlasím (napísať s čím)

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  5. Neviem posúdiť.

    8.6%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -xghost-

    -xghost- User

    Ok dik.

    Jo jednu vec si nemohu odpustit (napsal bych to nakou zpravou, kdyby to slo. Klidne tento odstavec pak smazte, pripadne ucinim sam).
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/fotbalovy-bonus.36818/page-2#post-295776
    Uz vim proc jsme se tam tak zhadali - Korben to osvetlil - tys vychazel z infa v DO bibli a ja z toho, co je v tom vyskakovacim okne ve hre. V DO bibli to je naprosto OK. Klasicky nedorozumneni :)

    A at tenhle post neni jen OT, tak jeste jeden postreh k navrhu pro autora. Co bys udelal v te mlhovine, kdybys zrusil pld? Takova pekna mlhovina, to nikde neni, byla by skoda ji zrusit.
    EDIT: tak jsem ted cetl toto:
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/opatrenia-pred-farmenim-a-zneuzitia-hracov.37540/
    a problemy s pld budou asi pryc. Take dobre reseni. Diky
     
    Naposledy upraveno: 7/3/14
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    No vyriesili aspon hracov,ktori odstavili lod na pld a PET za nich zbieral boxy,proti tomu by som nic nemal,keby boli aspon pri PC,ale kvoli hmlovine nemuseli byt a to je uz minulost,takze tam neaktivnych neuvidime,kedze ich to po case odhlasi z hry :) Hned je to paladko krajsie,ked tam nie je kopa neaktivnych lodi.
     
    *pursuer*, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. -xghost-

    -xghost- User

    Kvuli mlhovine? Jakoze jinde me to odhlasovalo samo uz driv a jen v te mlhovine me to nechavalo byt? No tak to je tohle potom tuplem spravny/nutny krok.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Já bych řekl, že privátní nápad je velmi dobrý, ale anketa jen na českém fóru nestačí, BP musí zařídit anketu, kterou by musel vyplnit každý hráč na světe po přihlášení do hry.
    Rozvržení palladia na ostatní mapy je podle mě řešení všeho - na obrazovce by se ukázalo kde je a tím by to haslo. Ale podle mě je lepší palladium přenést na více map, např. na 3 mapy, protože kdyby se klan např. o 30ti hráčích domluvil na letu na mapu, kde se palladium právě nachází, byli by jsme zase tam kde jsme přestali - jedna firma by sbírala a vyháněla cizí 2 firmy, a druhé 2 firmy by si zase stěžovaly.
    Takhle by bylo palladium na třech mapách a hra by byla zase o něco atraktivnější. Více místa pro firmy a hráče, tím pádem více boje a více palladia :)
    Vymizeli by tzv. stojáci, kteří by už museli sbírat vlastními silami a schopnostmi.
    Podle mě je palladium na měnících se 3 mapách řešení, ale i palladium pouze na 1 měnící se mapě je lepší, než situace, ve které se momentálně nacházíme :)
    Za mě - Ano, Souhlasím.
    __________
    I Am The Stricken And Can't Let You Go !!! ...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. -xghost-

    -xghost- User

    S navrhem jsem souhlasil take, ale vice palladia - proboha jen to ne. A stojaci vymizi i tim resenim, ktere nastalo.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.