Zpetná vazba Rokovanie o odvolaní istého hráča z fóra & vyjadrenie nedôvery voči jeho osobe

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -baghira2-, 23/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Pre akú možnosť ste za ?

Anketa uzavřena 30/11/20.
  1. problémového hráča tu na fórume permanentne zabanovať.

    41.7%
  2. Nastaviť nové pravidlá.

    16.7%
  3. Dať ban aj na všetky jeho multiúčty.

    41.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    z policajnej zápisnice, klauzula časť prvá:

    Pre akú možnosť ste za ?

    1) problémového hráča tu na fórume permanentne zabanovať.

    2) Nastaviť nové pravidlá.

    3) Dať ban aj na všetky jeho multiúčty.


    Ahojte,
    možno ste si všimli, že tu na fóre prebieha neustála vojna medzi Zohanom, moderátormi a dosť hráčmi.

    1) návrh je permanentne zabanovať tohoto problémového hráča, ktorý už opakovane provokuje hráčov, očierňuje prácu moderátorov ako aj podpory.
    Schytal od fórum-moderátorov a TL už niekoľko fórum-banov za sebou. A vôbec nič kľudného na fórum za posledných 5 rokov, žiaľ nepriniesol.
    Myslím si, že toto je veľmi pochopiteľné a nie je tu, čo ďalej rozoberať.

    + Rýchle vyriešenie
    + Efektívne
    + Jednoduché


    2) Ďalším návrhom je upraviť nastávajúce pravidlá, tak aby boli jasne pochopiteľné pre
    moderátorov aj všetkých hráčov, a tak aby si ich niekto nemohol vyložiť inak (Zohan a spol.).
    Nakoľko ohýba pravidlami fóra a to tak, ako mu to neraz vyhovuje. Takto to predsa nesmie fungovať.
    Určite by bolo vhodné sprísnenie a bez kompromisné pojednávanie, pretože sa domnievam, že situácia
    tu na fóre došla až príliš ďaleko a hrozí pád tohoto fóra, rovnako ako v iných hrách od BP. Žiaľ.

    + Nové obzory
    + Prilákanie nových ľudí
    + Nováčikom uľahčenie práce


    3) K tomuto bodu, myslím, že ani nie je čo dodať. Multiúčty ktoré sa raz správajú ako účty a raz nie.
    Veľmi dobre vieme, ku akému účelu slúžia. Väčšinou na oceňovanie samého seba (skrytý narcizmus).
    Tím popsal akorát tak sám sebe. A svůj způsob oceňování. K tomu již víc není co dodat.

    4) neprešlo do ankety, pretože istá skupina by tým zničila celé hlasovanie tohoto rokovania.
    Preto sa ani neocitne ako jedna z možností v ankete. Rozhodne by to už nebolo demokratické.
    A v tom ohľade: už vôbec nie je prípustné, takéto sfalšovanie výsledkov volieb u tejto ankety.

    A tou možnosťou je: Nechať fórum v stavu v akom je a neustále tu čítať hromadu provokácii
    a rýpancov, ktoré určitá skupina ľudí produkuje alebo podporuje, čo bráni vo vývoji napríklad nováčikov, alebo ľudí, ktorí sa snažia v hre niekam posunúť. A to z nás, snáď nikto nechce.

    - Večná nespokojnosť hráčov
    - Naštvanosť
    - Umieranie fóra


    - -

    Pri ňom sa vôbec nedá demokraticky hlasovať.

    - -

    Bol by som rád, aby každý hráč hlasoval podľa svojej vopred dobre premyslenej voľby.
    Určite by bolo vhodné, keby sa toto rokovanie / teda anketa trošku viac rozbehla,
    aby sa na fóre moderátorský tým zišiel a urobil si poriadok vo vlastných radoch.
    A to tak, aby sa daná situácia vyriešila. Nakoľko si myslím, že by to pomohlo celému fóru.

    Vopred ďakujem.

    * * * * * * * * *

    z policajnej zápisnice, klauzula časť druhá:

    Súdne prelíčenie - Fakty a Dôkazy:

    Slušný hráč ban nedostane. Zohan dostal na fóre vždy ban za porušenie pravidiel fóra. Nikdy neklepnem po prstoch slušnému hráčovi.
    "Hráč" ZOHAN o ktorom je tu reč, je neskutočne slušný hráč, stačí si prečítať komu ocenil príspevok TU. #300
    Ak sa ku nemu prikláňate, tak mu to tam môžete oceniť. Som despota a som zlý, ale len na toho, kto si to zaslúži.
    Korben, 6/3/19

    Korben, 5/2/19:
    A okrem toho, som arogantný a povýšenecký. Som v znamení leva a hviezdy mi predurčili moje charakteristiky. :D;)
    Som človek, ktorý ti povie aj do oči to isté, čo tu aj napíšem a nepotrebujem za chrbtom niekoho ohovárať a
    prípadne sa na FB stotožňovať zverejňovaním príspevkov z fóra. Ak máš o mne rovnaký názor ako hráč v príspevku
    #300, tak mi to môžeš napísať aj tu a nie na FB hodiť screen a napísať, že si v tom príspevku našiel toľko
    pravdy. Tu napíšeš reakciu na to že som príspevok nezmazal a že sem chodia aj deti a sám to hodíš na FB,
    kde chodí ešte viac deti ako na toto fórum.;) Slušnú formu kritiky neodmením banom. ;)
    https://board-cs.darkorbit.com/threads/korben.5234/page-27#post-947703

    Korben, 25/4/19:
    Zohan, je mi jasné, že ako zaslepený hráč, sa budeš vždy a za každých okolnosti snažiť nejakým spôsobom
    pošpiniť prácu moderátorov a to len preto, že tvoje ego ti nedovolí uvažovať zdravím rozumom.
    Ak si myslíš že Minerva, alebo ja som porušil svoju právomoc tým, že som niekomu zostrelil NPC,
    tak podaj na mňa sťažnosť. Máš tu moje priznanie, že X hráčom som zostrelil NPC.
    https://board-cs.darkorbit.com/threads/korben.5234/page-29#post-951629

    Na zhodnotenie chovania jedinca, netreba lekárske vzdelanie, úplne stačí len úsudok. Ak sa chceš na mňa sťažovať,
    tak kľudne môžeš podať na mňa sťažnosť na podporu a aj priamo na BP. Ver tomu že žiadnym spôsobom nebudem
    ovplyvňovať rozhodnutie o mojom prípadnom potrestaní. Vždy sa riadim vlastným úsudkom a za svoje konanie
    si beriem zodpovednosť plne na seba. Píšem len to, čo vyžaruje z tvojho prístupu. Nič viac, nič menej.
    Korben, 1/8/18

    No v tvojom prípade sa jedná len o vyrývanie a rýpanie. Presne ako tie staré baby na trhu, ktoré vedia len ohovárať a rýpať. To je tak všetko čo dokážeš. Svoje nervy si vylievaš na nás a to spôsobom zbytočného vyrývania. Reálne uvažovanie a zdravý rozum ti nič nehovorí.
    Ak by si uvažoval zdravím a čistým rozumom, tak by si chápal, že mi ti tu môžeme maximálne tak sprostredkovať vyjadrenie od BP a im predložiť nespokojnosť hráčov, avšak nezodpovedáme za to, ako sa k tej problematike BP postaví. Tak že skús, ak to dokážeš, uvažovať čistým rozumom a nie tým že tu predvádzaš obyčajné rýpanie, ktoré je na míle vzdialené od konania inteligentného tvora.
    Korben, 1/8/18

    Arya, 7/8/19:
    ZOHAN, Tak si to ujasníme. Jsme na foru hry DarkOrbit, ty jsi zde obdržel 20 bodů za rýpání, následně požaduješ vysvětlení a představuješ si obhajobu oněch 20 bodů před právníky. :D Myslím, že tebou zmiňovaný právník by vyprskl smíchy jen, co by spatřil tvoji bizarní konverzaci. ;)

    Korben napsal:
    "V tvojom prípade to je viac ako účelové. Ak nemôžeš ty, tak pošleš akože dcéru, alebo niekoho iného. Ty máš jednoducho potrebu do niečoho a niekoho rýpať." post #518
    "Tak keď si dostal ban na fórum za nahlasovanie príspevkov, tak ako zázrakom dcéra nahlásila presne jeden, alebo dva rovnaké príspevky, ako ty, plus ešte jeden hráč. Neskutočná náhoda. :rolleyes:o_O
    Ak chceš trolliť, tak si nájdi iné fórum. Tu ťa v žiadnom prípade podporovať a tolerovať nebudeme." post #520

    výpis jeho priestupkov: screen https://ctrlv.cz/shots/2019/12/08/RUHN.png
    strelil si tým gól do vlastnej bránky.
    dále zde: post #606 jak se vyjadřoval o Korbenovi, nebo zde o Razielovi: post #211, když odcházel a loučil se.
    https://board-cs.darkorbit.com/threads/korben.5234/page-31#post-954217
    https://board-cs.darkorbit.com/thre...-community-manager.104432/page-11#post-958465
    To Vám přídě normální?

    [ NOT] Jeremiel: Wapore, a proč tedy neděláš to, na co tu máš být?
    [ NOT] Jeremiel: Wapor jsi spravce chatu ne tak tohle bys mnel vedet pokud ne jsi clovek na spatnym miste

    Jak mluví s moderátory na fóru a snaží se nějakým způsobem pošpinit práci moderátorů.
    Stačí si jenom projít témy moderátorů v sekci: Kdo je kdo - tým.

    To co ZOHAN nahlasoval půlroku dozadu, by na to Korben napsal, jenom tohle:
    "Nahlasovať príspevky polroka staré, to už o tebe niečo napovedá. Označenie ako
    troll, alebo hater si plne zaslúžiš." Korben, 13/12/18 - Dôvod prvého fórum-banu

    A tohle napsal když se loučil s náma všema Raziel. Screen: https://gyazo.com/dade8c46454cc2c80fca89ccea93b402

    to co napsal proti BA Vibe. Čtěte, tohle je jeho pravá tvář: https://gyazo.com/99e5ca1ae235f8169d5145018e51b9c8

    Vidím, že jeden zaslepený hráč, sa bude vždy a za každých okolnosti snažiť nejakým spôsobom
    pošpiniť prácu moderátorov a to len preto, že jeho ego mu nedovolí uvažovať zdravým rozumom.
    screen: https://gyazo.com/b0de64934259ee1cb5209805ab9013f1 - útočenie na podporu.

    - -

    A demokracia? Pri ňom sa vôbec nedá demokraticky hlasovať. Nech si ju strčí za klobúk.

    - -

    ďalej:

    https://ctrlv.cz/mbzn (fórum, sekce chat)
    Nerespektuje moderátori ani na fóru, mluví jim do jejich práce.

    https://ctrlv.cz/wSbT (globál chat přímo ze hry)
    Dobírá si chat moderátora Kyioshi i s celým svým klanem.

    Také si znovu-otevřel v sekci Chatu: stejnou nebo podobnou tému:
    https://board-cs.darkorbit.com/threads/vysvetleni-banu-hrace-zoghi85let.114073/
    https://board-cs.darkorbit.com/threads/vysvetleni-banu2-zoghi85let.114079/

    Tohle je nerespektování moderátorů vzhledem k tomu, že ho tady nechávají a tolerují.

    Anebo jak mluvil s Wapor a Professor naposled:

    [ NOT] Jeremiel: Wapore, a proč tedy neděláš to, na co tu máš být?
    [ NOT] Jeremiel: Wapor jsi spravce chatu ne tak tohle bys mnel vedet pokud ne jsi clovek na spatnym miste

    [ω†ƿ] ZØgHAИㅤ85let: ☣☣☣ᵈᵕˁʱ☣☣☣ a na tebe snad jo hulváte nevychovanej?
    [ω†ƿ] ZØgHAИㅤ85let: Professor? a ty vykonávej svou činnost, děkuji

    Screen: https://gyazo.com/ddaae20aa51215d704782db0486ea475
    Opäť je plný sarkazmu, irónie, navážania sa a rýpania voči tak milému a ľudskému moderátorovi.

    tituly-cz1 veľmi dobre si pozrite tento screen: https://i.gyazo.com/16cf86b53443809215f1c1c4636c98b6.png

    atď...

    Ja iba dúfam, že v tak pokročilom veku v akom je on, nebudem tak zakomplexovaný človek, ktorého zmysel života je vypisovať na
    každý post provokačný komentár a že keď sa bude spomínať moje meno, tak sa nebude používať so slovníkom 3-tej cenovej kategórie.

    Už delší dobu pozoruji jeho chování ve hře a na fórum. například když se mu zdaří v soutěži, hned o tom jde machrovat na chat
    aby všichni věděli. Nebo když někdo dostane ban (boxer toxic) dá si nick hráče s kterým provokuje hráče, který dostal ban.
    Doslovně tohle je: radost z cizího neštěstí.

    Provokuje jako první a pak ze sebe dělá chudáčka před ostatními hráči na TS.
    Do všech se zde na fóru: montuje a poučuje. A přičemž sám pravidla nedodrží.

    A včera to také zazdil:
    Tým popísal akurát tak sám seba. A svoj spôsob oceňovania. K tomu, už viac nieje čo dodať.

    Keby moderátori zverejnili všetké jeho príspevky z témy Korben, čo by som tu vo vláknu ocenil, nezastávali by se ho niektorí až toľko.
    Toto bola len špička z ľadovce a z toho, čo im predviedol..

    * * * * * * *

    z policajnej zápisnice, klauzula časť tretia: Rozsudok a Požiadavky

    Myslím, že konečne by mal byť za urážky, rýpanie a za provokácie, potrestaný. Pravidlá fóra hovoria jasne.
    I keď ide o urážky v obrane.
    Pretože v konečnom štádiu: ide taktiež o urážky a o porušenie pravidiel v celkovom meradle.

    A keby tu bol Korben, tak už má dávno fórum-ban.

    Napísal:
    "Osobne ti garantujem, že ak napíšeš jediný príspevok na fórum, ktorý bude obsahovať čo i len náznak urážania, v tom momente ti udelím ban na fórum."

    Napísal:
    "Toto správanie už nebudeme tolerovať. Každý jeden ich príspevok ktorý bude vyhodnotený ako OT, alebo napádanie ineho hráča, bude zmazaný a obodovaný."
    "Moderátor sám vyhodnotí, ktorý príspevok je vhodný a ktorý nie."

    Vyhoďte ho odtiaľ a natrvalo Prosím. Pretože toto: by sa mu za tie roky, už vôbec nemalo tolerovať. Predom Ďakujem.

    Rozsudok: V ktorom mu vystavujem jeho vlastné vysvedčenie a jeho pohľad do zrkadla.

    Na základe: Všetkých tu vymenovaných faktov a dôkazov voči tejto osobe, je tento užívateľ fóra uznesený vinným, odsúdený a potrestaný
    odňatím prístupu na fórum bez možnosti odvolania.. Ešte som ochotný prižmúriť oko, aby tento užívateľ bol vyhostený a odvolaný z fóra,
    dokiaľ mu za tieto všetké a hrozné previnenia ktoré tu na fóru voči spoločnosti predviedol; nevyprší hodne dlhý fórum-ban.
    Podľa jeho mnohopočetných porušení pravidiel fóra. Pretože jeho delikventstvo, sa nedá naďalej a dlhodobo prehliadať.

    Je dobré: že sú jeho príspevky na fóru ponechané, na výstrahu všetkým podobným hráčom.

    Týmto je tento rozsudok s definitívnou platnosťou, nadobudnutá účinnosť tu na fóru. Nad užívateľom Zxxx je tento rozsudok jasne ustanovený.

    Požiadavky:

    Požiadavka je len jedna: Užívateľ, voči ktorému bolo tu väčšinou vyhlásená nedôvera, sa absolútne zamieta prispievať tu do tohoto vlákna.
    Pokiaľ toho nedodrží, nadobudne platnosť prvý trest: "odňatie prístupu na fórum bez možnosti odvolania." Myslím že se tým, povedalo už takmer všetko.

    Záverom chcem vyzvať všetkých: aby všetci ktorých tento užívateľ v hre poškodil, slobodne mohli tu vyjadriť svoj názor. Moderátori sú tu taktiež vítaní.

    Avšak vždy v rámci pravidiel fóra: žiadne urážanie a napádanie tohoto užívateľa tu. Odo mňa si taktiež už toho, dosť vytrpel. Len slušnosť a objektívnu kritiku.

    Hlas z druhého tábora nebude vítaný, pokiaľ nadávkami a urážkami tu, do slušne prispievajúcich, bude napádať. Netolerujem.
    Tým im bude odobraná možnosť opakovane vyjadriť svoj názor do tejto témy. A ich príspevok obodovaný trestnými bodmi.

    Preto:
    Ocenil by som dozor od moderátorov, aby nad tým dohliadali. A urážajúceho okamžite spacifikovali banom za porušenie pravidiel.

    P. S.: Týmto považujem celú túto rozpravu za ukončenú. Záverom Prosím diskutujúcich, aby diskusia prebiehala v kľude a v rámci pravidiel fóra.

    Tím sme si už riekli úplne všetko. Nech diskusia započne a bude prebiehať, ako pri rokovaní:
    1) Za; 2) Proti; 3) Zdržal som sa hlasovania.


    Každý si z toho: môže slobodne vybrať, len jednu možnosť.
    V tomto smere nikto nebude kritizovaný. V tom demokracia, bude tu zachovaná. Howgh!
     
  2. rada1967

    rada1967 User

    Žádné lustrování pánové,svoboda názoru:)
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    baghira si v signatuře napsala :
    1) za :
    #50
    Nezapomeňte si nakonec všimnout, že tento příspěvek nebyl uživatelem doposud upraven?
    2)proti:baghira v tomto vláknu napsala : [​IMG]
    https://ctrlv.cz/zVCA

    [​IMG]
    https://ctrlv.cz/1DYz
    [​IMG]
    https://ctrlv.cz/sqki
    [​IMG]
    Kdo zakládal tyto účty a už se k tomu i přiznal?

    baghirko baghirko? proč tohle děláš?
    Píšeš zde o nějakých pravidlech, demokracii a tady vidím, že falšuješ příspěvky a lžeš o tom, co jsem napsal?
    Jak můžeš veřejně lhát a tím porušovat pravidla?
    P.S. Od detekovaného lháře nelze považovat žádné nesmyslné požadavky za adekvátní.
    3)V anketě mi ''demokraticky'' nějak chybí možnosti hlasovat : 4. je mi to jedno 5. zabanovat autora návrhu 6. chtěl bych sponzorovat jeho léčbu.
    Na zbytek nebudu reagovat, neboť je to ztráta času.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    •ĐØζTØЯ• a rada1967 tohle ocenili.
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Nevieš čítať?

    Požiadavky:

    Požiadavka je len jedna: Užívateľ, voči ktorému bolo tu väčšinou vyhlásená nedôvera, sa absolútne zamieta prispievať tu do tohoto vlákna.
    Pokiaľ toho nedodrží, nadobudne platnosť prvý trest: "odňatie prístupu na fórum bez možnosti odvolania." Myslím že se tým, povedalo už takmer všetko.


    Zostáva už len jediná možnosť:

    Hráča ZOHAN potrestať odňatím prístupu na fórum bez možnosti odvolania.. Viac už ku nemu nemám čo povedať a dodať.

    Provokácie a rýpance od tejto osoby, nie sú v tomto vlákne tolerované.

    Demokraciu si strč za klobúk. Pri Tebe sa nedá demokraticky hlasovať.

    EDIT: Na provokácie a rýpance, nemienim viac reagovať.
     
    Naposledy upraveno: 23/11/20
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Vidím, že moje babička měla zase pravdu.
     
    •ĐØζTØЯ•, =*XXX*= a jano2 tohle ocenili.
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Prosím o pročistění tohoto návrhu od neželané osoby.

    5) Vypsání požadavků: /pokud nebude dodáno, bude návrh namístě uzamčen.

    Pokud byl uveden. Měl by se dodržovat zde na fóru, ať jde o kohokoli.

    A pokud je to uvedeno zde: ČTĚTE: Než přidáte nový návrh!
    je pochopitelné, aby tohle bylo zachováno. Dle pravidel fóra.

    EDIT:
    Sme na fóru, kde se dodržují pravidla fóra. Ne přijít do témy a rozdrapovat se.
    Chci vidět, kde stojí v pravidlech fóra, něco o zákazu lhaní a o trestech za něj.
    A co není zakázano, to je umožněno.
     
    Naposledy upraveno: 23/11/20
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    A tobě nevadí, že lhát se nemá?
    P.S. On mi někdo a někde vyslovil nedůvěru? A ano máš pravdu, neumím číst. Naučíš mě to?
     
    •ĐØζTØЯ•, =*XXX*= a jano2 tohle ocenili.
  8. -baghira2- naprostý souhlas se vším.

    Jednoznačná ANO, velký obdiv má tento propracovaný návrh.

    Děkuji moc.
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    •ŞĦΘCK▪, Ty souhlasíš se lhaním a s manipukací důkazů?
    P.S. Propracovaný návrh, který porušuje pravidla této sekce?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    •ĐØζTØЯ• a =*XXX*= tohle ocenili.
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Požiadavky:

    Požiadavka je len jedna: Užívateľ, voči ktorému bolo tu väčšinou vyhlásená nedôvera, sa absolútne zamieta prispievať tu do tohoto vlákna.

    Porušenie tejto požiadavky, by malo viesť k porušeniu pravidiel a následne k banu na fórum.

    Prosím opakovaně o pročistění tohoto návrhu od neželané osoby. Za porušení tohoto pravidla vyhazov z fóra. Děkuji.
     
  11. =*XXX*=

    =*XXX*= User

    Proc se baghira nepochlubis ze mas nekolik uctu z kterych si ocenujes prispevky ? Proc v ankete neni aby zabanovaly permanentne tebe protoze tu mas se vsema problem a rypes do adminu ... za dalsi proc mi pripada ze si myslis ze jsi admin fora xD mel by jsi zacit zit realny zivot a ne fltu furt fnukat na foru jak mala holcicka ‍♂️ Sama lez mel by jses probrat :D meli by ti dat permu ja foru jsi nemocny clovek mel by jses lecit peace dubova hlavo
     
    •ĐØζTØЯ• a -.*Homer*.- tohle ocenili.
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    Hlas z druhého tábora nebude vítaný, pokiaľ nadávkami a urážkami tu, do slušne prispievajúcich, bude napádať. Netolerujem.
    Tým im bude odobraná možnosť opakovane vyjadriť svoj názor do tejto témy. A ich príspevok obodovaný trestnými bodmi.
     
  13. =*XXX*=

    =*XXX*= User

    A kdo jsi ze si tady diktujes :D saskarna tohle tema :D odstranit !!!!
     
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    -baghira2-,napsala : Hlas z druhého tábora nebude vítaný, pokiaľ nadávkami a urážkami tu, do slušne prispievajúcich, bude napádať. Netolerujem.
    Tým im bude odobraná možnosť opakovane vyjadriť svoj názor do tejto témy. A ich príspevok obodovaný trestnými bodmi.[/QUOTE]
    A jinde napíše toto:
    #26
    Kážu vodu a piju mléko.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    •ĐØζTØЯ• a =*XXX*= tohle ocenili.
  15. =Marvin=

    =Marvin= User

    Návrh který nemá s návrhem nic společného, uzavřeno.

    Téma je úplně mimo rozum a možnosti. Dále tě žádám, aby jsi nepředpokládal odpovědi a interakce moderátorů s hráči, nakolik to co jsi ve svém postu napsal, není pravda. Nikdo s moderátorů s nikým neválčí a stranu si taky nevybíráme. Osobně, čím méně mám s problémem Vás obou dvou společného, tím jsem šťastnější. :rolleyes:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.