Rychlost

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem muf$¤¤CZE¤¤$vru, 24/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    muf$¤¤CZE¤¤$vru kolega mel na mysli ty problemy ktere ti znemoznovaly dokoncit test a pravdepodobne zpusobuji i ty problemy s hrou. S tim firewallem sis to vyresil, ten mohl byt jejich hlavni pricinou..?
     
  2. to ano ze všeho nejdřív je nutné dohledat které porty využívá ten test když se připojuje.Ne s firewallem jsem to nevyřešil protože opakuji že to není nastavení firewallu v mém pc ale v síti tzn. vše se musí řešit přes správce sítě.
    btw. před chvíly mě dohnala sperheadka a měla neuvěřitelný dosah.. tzn tydle problémy způsobuje ten firewall ?
     
  3. Korben

    Korben User

    muf$¤¤CZE¤¤$vru Daj mi sem tvoj ping test. A ak je chyba v sieti, tak sa sťažuj u prevádzkovateľa siete.
     
  4. vidím že v tom v PC nejste úplně zběhlí ale rozhodně vám to nedávám za vinu.S provozovatelem to nemá nic společného ale zjistil jsem následující věc : oni píšou:

    specifically outbound port 5060 for both TCP and UDP though that is being changed to 8080 before the end of the beta.

    Z toho vyplívá že to jede na portu 5060 není problém zajít za správcem sítě a říct aby to otevřel ALE píšou že až to nebude BETA což tam nikde takovej nápis jsem neviděl tak to daj na port 8080 kterej je otevřenej pro hraní DO takže nechápu proč to nejde.

    BTW:v pondělí jedu pryč až do pátku takže tu nebudu ale jakmile přijedu tak hned v něděli zkusím jít ke strejdovy jestli to dělá i tam a pak napíšu.
     
  5. Korben

    Korben User

    muf$¤¤CZE¤¤$vru My v prvom rade nie sme technická podpora, toto fórum je k hre DarkOrbit. Na tomto fóre sa diskutuje o hre. BP poskytuje len hru, neposkytuje žiadnu technickú podporu k hardware alebo k software, ktorý je potrebný na hranie hry.
    Tak že to čo sa deje mimo serverovne BP , ide mimo nás. My , alebo spoluhráči sa môžeme pokúsiť, ti dať nejaké rady a to je všetko. Co dělat když mi nejde hra?
     
  6. Mim©Ň

    Mim©Ň User

    korben taky to muze byt tim ze ten dany hrac na ktereho utoci ma bugly seprom v pohonech (pres CPU, par lidi se o tom bavilo na chatu :D)
     
  7. ano to naprosto chápu kvůli tomu ping testu se to stočilo trošinku jinam.Ale ještě mám jeden dotaz abych zbytečně nezákládal další téma.. nechopil jsem jednu věc a to takovou ,že u nás byl nepřátelskej golík životy neměl skoro vidět a štítu měl asi 1/4 ještě trochu míň tak jsme do něj šli dva a nepochopil jsem to jakto že ho to nezabilo protože sice nemám irisi (1) a zrovna nejlepší výbavu ale jak mohl přežít DMG 60 000+dmg druhého golíka?
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    muf$¤¤CZE¤¤$vru k prvej veci, porty si vieš nastaviť aj ty, nemusíš nikam chodiť, pre zbehlých v PC jasná vec :)

    Tuna menšia pomôcka - help.ea.com/cz/article/opening-tcp-or-udp-ports-for-connection-issues/

    Tento problém čo máš som ale už raz videl a bol spôsobený využívaním proxy serveru (odmeňovače či rôzny prieskumový softvér), skontroluj, či niečo v PC nemáš.

    Čo sa týka tvojej druhej otázky je to OT a na to si založ vlastnú tému, ja ti v skratke len poviem, že existujú techy na doplnenie HP a kto vie hrať porazi s minimom HP aj 3 neskúsené lode.
     
  9. to je asi jasné že to vím ale když to udělám nemá účinek ! kdyby to fungovalo když to otevřu mě tak by tu nebylo co řešit..
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    muf$¤¤CZE¤¤$vru ak odpovedáš odpovedaj na celý príspevok, nebudem sa tu pýtať veci opakovane, ďakujem :)
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.