Sbírací úkoly

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Kro, 9/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kro

    Kro User

    Zdravím bratři a sestry,
    dlouho jsem hru nehrál, ale pokud si dobře pamatuji, tak když měl někdo sbírat matroš, tak ho měl vážně sbírat. Nyní pokud někdo sebere cargobox, tak se matroš započítá do úkolu.
    Takže kde došlo k chybě? Špatný překlad? Chyba ve hře? Chyba v mojí maličkosti?
    Všiml jsem si toho u těchto úkolů:
    Terbiová žíla
    Mocenské vakuum
    Díky terbiové žíly jsem si toho všiml, poněvadž žádné terbium jsem nebral a úkol zmizel.
    Pro rejpaly: Okno s úkoly mám povětšinou minimalizované.
    Pokud se to už zde nebo na starém fóru řešilo, tak pardon.

    btw. U terbiové žíly je požadavek sběr na x-3, ne na x-2. ;)

    S pekelným pozdravem vaše oblíbená arogantní a povýšená eminence.
     
    Naposledy upraveno: 9/11/14
  2. TRIXT

    TRIXT User

    No, co se týká slova "sbírat", je chyba spíše v tvojí maličkosti. :) Pokud je použito slovo "seber" pak to znamená, že něco odněkud vezmeš a nezáleží na formě, ve které se to vyskytuje. Takže když "sebereš" cargo box, tek "sebereš" i to terebium. Samozřejmě můžeš "sebrat" i terébium přímo na mapě, ale je to poněkud pomalejší. Dle mě změna ve hře k lepšímu, význam slova se ale nemění.
     
  3. Thymius

    Thymius User

    To sbírání funguje jen někde. Třeba teď při Halloweenu sběr = sbírat jednotlivý kamínky, takže záleží přímo na jednotlivých úkolech jak je to nastavené. Chce to vždycky zkusit, co zrovna započítává :)
     
  4. Kro

    Kro User

    OK, díky.
     
  5. Spartakus

    Spartakus User

    V jednom úkolu je potřeba sebrat 10 000 proméria. Představ si hledat to kamínek po kamínku. :D Takhle člověk zaletí na uberku a má to hned. :)
     
  6. Kro

    Kro User

    Spartakus, tak pokud Promerium, tak by mi to i došlo, že to mám brát z cargoboxu. :) Kdysi to bylo napsáno, něco ve stylu: Sbírej "něco" z cargoboxů. Toto mě zarazilo a vysvětlení mi stačí, prostě u těchto úkolů má hráč v podstatě volnou ruku.
     
  7. Korben

    Korben User

    Kro To bude asi preto, aby hráči občas použili to čo sa skrýva v tej škrupinke , ktorú nosíme na krku. :D Hra by mala byť aj o rozvoji myslenia a možno aj to bol zámer . :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Big_Bass

    Big_Bass User

    Myslím, že u prvního z nových úkolů na sběr je v briefingu něco ve smyslu "nesejde mi na tom, kde je (jednotky dané rudy) seženeš, hlavně je seber", což už je náznak toho, že se to bude započítávat i z cargo boxů.

    Obecně co mám vypozorováno ze hry, tak do normálních úkolů se pod prostý pojem "sběr" počítá i cargo box, zatímco do denních úkolů a úkolů akce musíš zobat kameny po jednom, pokud v úkolu samotném není uvedeno jinak.

    Spartakus pokud máš na mysli jeden ze starých úkolů, tak to bylo Prometium, Promerko by bylo věru na dlouho, zvlášť když to byl úkol někdy od 7. levelu. V nových úkolech jsem zatím na sběr 10000 jednotek čehokoli nenarazil, to bys mi musel trochu objasnit, ale snad jinde, abychom tu netvořili OT :)
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.