Seprom nebo Promerium ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *RimmerH*, 4/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *RimmerH*

    *RimmerH* User

    Někde jsem četl na fóru a teď už to nemohu najít, tak cituji :
    ….když uděláš opatření na nabugovaný seprom tak to uděláš až po tom co dáš lasery na promerko které jsou silnější než když je v nich seprom, což asi znamená, že boteři, bugovači a další chamraď už ten seprom nemá jelikož ho už nepotřebují, jelikož mají lasery na promerko.
    Není to blbost a nebo mi něco ušlo ?


    3. Promerium: jeden kus zvýší palebnou o 30% nebo výkon generátorů o 20%.
    4. Seprom: jeden kus zvýší palebnou o 60% nebo výkon generátorů štítu o 40%.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. Nevím kde si co četl, každopádně to nejsilnější co do laserů můžeš dát je stále seprom.
     
  4. Septarzx

    Septarzx User

    "Někde jsem četl na fóru a teď už to nemohu najít " :D :D začínam sa baviť na tých príspevkoch čo tu pridávate pomaly a isto
     
  5. stefan.sv

    stefan.sv User

    uz asi druhy den mi hlasi chybu v skylabe ze v lodi nemam dost miesta pricom mam miesto.nakldany priestor mam volny no neviem poslat seprom do lode :( niekedy to vypisalo par krat po sebe ale teraz?teraz to nejde vobec
     
  6. stefan.sv

    omylom tam ráta suroviny z protegitov Fragment Chaosu ak ho minieš malo by ti to fungovať správne
     
  7. stefan.sv

    stefan.sv User

    ahaa :D tak to musim vyrobit cpu na vyvolanie protegita aby som minul tie suroviny ano?dakujem
     
  8. Drift1

    Drift1 User

  9. stefan.sv

    stefan.sv User

    dufam ze po akcii sa bude dat ten fragment predat alebo to opravia aby nezaberal zbytocne nakladny priestor v lodi
     
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    stefan.sv tady Protegitské peklo − Časté dotazy
    se uvádí, že: "24 hodin od skončení akce budou všechny zbývající fragmenty Chaosu z inventáře odebrány."

    Tento event začal 23. ledna 10:00 a skončí 29. ledna ve 23:59.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor sa uz viac neozval a kedze sa tema zacina uberat inde a to do oblasti skylabu, tak ju uzatvaram.

    LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.