Skladovy priestor

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♥Д√έηgєя♥[VΞF®]♥, 2/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Čaute, stále mi ukazuje, že na lodi mam nedostatok skladového priestoru ked si chcem poslat z lodi promerko...mam sklad v lodi 3160 z toho tam mat 103 surovin...poslem si 2800 promerka a mi to napiše, poslem si 1500 promerka zasa to iste, skusil som si poslat aj 1 promerium a zasa to iste....co mam robit? Dakujem za odpoved
     
  2. Vasil35

    Vasil35 User

    zkus relog, nenačetly se ti poslední suroviny jenž jsi sebral.
     
  3. skusal som uz dvakrat...vsetko som odhlasil, vypol prehliadavac a zapol znova...a stale to iste
     
  4. Tomas91

    Tomas91 User

    Nemáš sklad plný sepromu ??
     
  5. TRIXT

    TRIXT User

  6. vidim tam 103/3160...tych 103 je paladium....seprom tam nema ani nic ine....relogoval som uz x krat....mne nejde poslat ani 1 promerium alebo hocijaka ina surovina...ja neviem co s tym je ale nikdy mi to nerobilo....a nemozem hrat sak som pomaly a nemam ani v laseroch nic...
     
  7. TRIXT

    TRIXT User

  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ako čítam príspevky väčšinu vecí ti už poradili čo by som ti poradil aj ja,

    Skús ešte čo ti radí TRIXT

    dokážeš zobrať suroviny z mapy?
    skúsil si iný prehliadač?

    Ak ti to nepomôže asi by som skúsil, už len napísať na podporu a opísať daný problém, s odkazom na túto tému, že sme už to riešili a aby sa pozreli či tam niečo nevadí.

    Keďže na fóre ti to overiť nevieme.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    Takze takto. Viem zhruba navod ako riesit tento problem, kedze sa to stalo aj mne kedysi davno. malo by to fungovat.

    Otvorit hlavnu stranku-hangar-inventar-zdroje-tam sa ti zobrazia tie neviditelne sutre-potom relog a predaj to na zakladni.
     
    -baghira2-, jisap123 a sufuzky tohle ocenili.
  10. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Tohle se mi taky kdysi stalo,ale po nějaké době to zas začalo fungovat
     
  11. už to funguje, asi dva dni mi to nešlo a zrazu to ide
     
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    ♥Д√έηgєя♥[VΞF®]♥ A moj postup si neskusal?

    Stalo sa mi to raz tiez a nakoniec som prisiel nato, ze je potrebne rozkliknut manualne iventar a najst si tam suroviny.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. skusal ale mal som tam len xenomit a tych 103 paladia...nic som uz s tym nerobil...a po dvoch dnoch uz to islo samo od seba, nechapem
     
  14. =U.D.O=

    =U.D.O= User

    skylab?stále se pídím kde je chyba.mam prostor 5000-5000 takze bych mel poslat do aigis 5000 sepromu.bohužel stale to píse neni volny prostor.i 4x za sebou.pak odloguji a naloguji a ukaze se ze z posledniho prodeje zbylo 500 jednotek promeria.prodam ho a uz to zase jde.jen mne zajima proc se neproda vse a nacte se nové nerosty po odhlasenaí a prihlaseni.je to na zblbnuti.prodavam,udelam upgrade skylabu,pak musim lognout a prihlasit.prodat zbytek a pak mamvolny cely prostor.a tak se to deje furt dokola.drív se nákl.prostor prodal najednou a hned.proc to ted nejde.bude se to někdy nějak opravovat?dík za info.

    a jeste posilam nerosty.napíše mi to neni misto.poslu to podruhé a pise to samé.poslu to potřetí napíse to stejné.poslu počtvrté a jde to.proc to stale hlásí chybu.bude se to nejak opravovat také?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/7/16
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Myslim, ze tu odznelo dost vela dobrych rad.
    Dalsie otazky poprosim smerovat do diskusie na to vytvorenej.

    Duplicita,LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.