Stavba Apise

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem _iMARTY_, 13/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. _iMARTY_

    _iMARTY_ User

    Dobry den,zajimalo by mne proc se zmenil system (do)stavby letounu Apis. Jak jiste vsichni vime drive to fungovalo tak, ze clovek mel napr.: 20 dilu jako ja a dostavba ho stala 200 tisic U jak jsem si nasel v Archivu.Tak ja vydelavam abych mel tech 200 tisic a ono to nejde?! Nacez zjistim ze ted musim po dilech coz znamena ze mne stavba vyjde na 450 tisic? Opakuji tedy otazku proc se zmenil system,vzdyt kdyz driv se tak mohlo stavet(jiste to nekteri hraci vyuzili), tak jak rikam a ted uz ne, tak je to podle meho nespravedlive vuci tem kteryho jeste nemaji. Dekuji za reakci
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Protože BP a VOP. Došlo ke změně v montáži a nic na tom bohužel nezměníš?:rolleyes:
     
  3. _iMARTY_

    _iMARTY_ User

    Chapu,proste se to zmenilo a presto vlak nejede.Nicmene se nemuzu tedy nezeptat na jinou vec.Proc kdyz si zadam faq Apis tak mi vyjede tahle stara informace? Proc ji nikdo nezmenil pac mne to prijde jako zavadejici informace. Obzvlast kdyz se tu nadava ze nekdo neumi hledat atd.
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Bohužel to se musíš zeptat kompetentních osob zde na foru.
    Mají toho moc, chodí do školy, do práce, mají rodiny a zoufale málo volného času bohužel.
    Ale dobrá zpráva je, že to můžeš sám i změnit?
    Chceš sa stať moderátorom fóra alebo chatu?
     
  5. _iMARTY_

    _iMARTY_ User

    Chapu ze maji i jine aktivity a ze nemohou vsechen cas investovat jen do Darku,ale uz nechapu to co jsem psal. Ze jsou schopny z nekoho delat pitomce kdyz sami nejsou stoprocentni. Nicmene na moji otazku bylo odpovezeno. Dekuji Zohane
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    _iMARTY_ - na fore je hodne prace, ktoru nie vzdy vidia hraci, no rozpisovat sa tu nebudem. Davnejsie bola zalozena diskusia, kde hraci mohli napisat rozne nezrovnalosti na fore a my sme to potom upravili, ak to bolo skutocne tak ako uviedli. Cize ak najdes nejaky nesulad medzitym, co je v hre a tym, co je na fore, mozes kludne upozornit na to v tejto diskusii: Chyby na fóru

    Duplicita,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.