Oznámení Tajne kódy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *kalkulačka*, 13/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj mám pro vás kódy zdarma

    kod1: 13YEARSDO -1 Měsíc Premium, 20,000 UCB-100 munice, 10,000 RSB-75 munice, 50 zelených klíču

    kod2: DODIRILISPAKETI -10 000 Uri 1 Goliath 5 LF-3 7 500 MCB-50 500 PLT_3030 250 UBR-100 10 klíčů 50 energií gg

    kod3: PEPEGA -10.000 uri

    k tomu solance dizajn z deního kalendáře

    Užíjte si vánoce :) a hru bez investic.
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

  3. Buď si je už využil a nebo ten kod2 platí pro meší leveli :) všechny fungujou odzkoušeno,a je nutno dodat že další kódy se dají dát až po 5 minutách pak až za 2 hodiny,po zadaní kódu ti oznámí tvůj problém červeným písmem pod kódem

    A za druhé pokud dáváš další kód,pak je dobré aktualizovat stránku tlačítkem F5 :D
     
    Naposledy upraveno: 13/12/19
  4. Tak jsem asi vyjímka ale dostal jsem energii. Klíče jsem neobdržel. Není to tedy spíše buď a nebo?
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tal jsem to zkoušel a ten kod2 tedy ještě funguje i když měl dle BP platit do 30.11.2019?
    kod3 je ale holý nesmysl, protože toto je screen z nového účtu
    [​IMG]
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *kalkulačka* - ten kod 3 som ani ja nepostrehol a neverim, zeby ho niekto nezahliadol na discorde, kde si bezne takto hraci posuvaju kody aj z inych krajin.
     
  7. [☯࿊]

    [☯࿊] User

    Punisher ty si jeden z nejhodnějších ale jde vidět jak všichni zastaváte určité hráče a udělaly jste za ty roky tolik nespravedlivych rozhodnutí okradly tolik hráčů o účty protože mood znal nějakého šaška ze hry si myslíš že když máte práva na účty ve hře že si můžeš dovolit ukrást účet který nic neudělá a další co měli mít permy nechat děláte ze sebe chytrého přitom to vy jste spáchaly ty nepravosti a zlé věci a nepriznate si svoji chybu Arya úplně nespravedlivý ban řekne první *** která ji napadne spam a co ostatní dala aj ostatním ten ban ?
    Kdyby jste byly nestranný nebyl by žádný problém ale vy jste tu dlouho a udělaly jste docela křivdu proto beru tu jistotu a odvahu jináč by nebyl přeci důvod tohle dělat kdyby se nestala nějaká nespravedlnost

    Dostaly ty hráči za propagování státem zakázaných látek ,bugu , multiučty , sexuální harašení na chatu , hádky ,obcházení systému , zneužívání pushing , vyhrožování, pirátské kopírování nějaký trest nebo pak řeknete za rok už se to nebude řešit ? Nebo potrestáš účet který nic neudělá za to že řekne pravdu a upozorní na to a ostatní co něco udělaly vůbec nepotrestáte a jenom mě tady diskriminujete a duševně tyrate
    Vy jako moderátoři máte lidí co se snaží a záleží jim na tom ale také pěkné mrchy co jenom otvírají držky do účtu které jim ani nepatří a chrání svoje kamarády z Facebook nebo team speak
     
    Naposledy upraveno: 20/12/19
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    [☯࿊] - nespravodlive rozhodnutia? Tam je podpora hry, kludne sa mozes stazovat, nik ti nebrani, dokonca ta posielam, aby si sa stazovala, ked nie si spokojna predsa ;) Okradli o ucty? Ja som rad, ked stiham tie svoje, boze chran este dalsie mat na starosti. Ale ak si myslis, ze nejaky ucet bol ukradnuty, mozes to nahlasit na podpore hry, ked si myslis, ze nejaky ucet s permou dostal unban, zas to mozes ohlasit na podpore hry, neviem preco to pises na forum, ked na tieto nahlasenia sluzi podpora hry?
    Takze zhrnutie, ak niekto porusuje nieco v hre, hlasi sa to podpore hry, ak niekto porusuje pravidla na chate, hlasi sa to na fore, ale v konkretnej sekcii a to chat. Riad sa pokynmi clenov timu a bude dobre. Vsetky nalezitosti som ti uz vysvetlil.
     
  9. [☯࿊]

    [☯࿊] User

    Znám účty které dostaly permy a jsou odblokováné a taky účty které permy měli mít a nic nedostaly je jedno ze si třeba nějaké mrchy z toho dělají srandu hlavní je ten efekt lidí kteří vidí jak tady chráníte někoho kdo si začal jako první a je zablokovaný účet který se jenom bránil

    https://board-cs.darkorbit.com/threads/tutorial-icemeteorit-nejlepe-jak-dokazu-vymyslet.113184/


    A proč moderátorky ? Minerva Tina protože něco lepšího v této hře ani na fórum jste neudělaly jenom jste vložily co vám někdo překopíroval
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  11. dolejda

    dolejda User

    Nepiš tu blbosti...
     
  12. Drift1

    Drift1 User

    Proč blbosti? Napsal to dobře jen platnost už je v tahu.Všechny kody jsem využil.
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pokial budete vediet o nejakych kodoch alebo sa s nejakymi chcete podelit, tak piste do diskusie na to vytvorenej: Kupóny

    Duplicita, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.