Podpora Tutorial icemeteorit nejlépe jak dokážu vymyslet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem RavenDugga, 18/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. RavenDugga

    RavenDugga Guest

    Jak nejlépe vydělat na ice meteorit
    [​IMG]
    Nevím jestli se tyhle npc objevují i na 4-5 i v tohle období jak tomu bylo dříve



    Co budeš potřebovat na sestrojení vynálezu


    [​IMG] [​IMG]
    Pokud máš tyhle protokoly nejlépe 12x
    A lokalizator nepřátel na npc a nebaví tě spodní mapy kde každý čeká na ice meteorit jak pejsek na granulku tak zkus marika tutorial na mapu 4-5 v době kdy tyhle meteority jsou pokud na té mapě jsou a zažijete opravdový zázrak
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Je to marný! Je to marný! Je to marný!
    Děkujeme ti za návod. Vskutku. Je vidět, že hraješ tuto hru jen na mobilu a ještě jen na foru.
    Nebudu ti prozrazovat tajemství zázraku mapy 4-5, ale jak sestřelíš ice meteorit v blízkosti nepřátelské KBS???
    Udělej nám prosím tutoriál na to ?

    P.S. A zde máš tajemství zázraku úspěchu hráčů na foru proti uzamykání vláken :
    ČTĚTE: Než přidáte nový návrh!
     
    prolhaný-člověk a -vaghira333- tohle ocenili.
  3. RavenDugga

    RavenDugga Guest

    Zohan něco se tě zeptám proč vždy když přijdu z něčím super tak hned ti to vadí
    https://board-cs.darkorbit.com/threads/informacni-veci.113112/
    Mě spíš přijde řeknu ti to naplnou hubu že na mě nemáš na můj nápad protože sám nic lepšího nevymyslíš tak začneš brečet a posílat pravidla fóra přitom když budu chtít najdu ti hodně věcí kterýma jsi ty pravidla sám porušil takže o co ti jde ? Proč nezkusíš jsi založit svoje vlákno a vymyslet něco lepšího když jsi tak chytrý jak o sobě píšeš

    Na té mapě se nejedná jen o ten velký meteorit u bitevní stanice ale jsou i obyčejné rozmístěné po celé mapě
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/12/19
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Kolik času jsi strávila přemýšlením nad něčím, co ví každý začátečník?
    A o svoje ''vychytávky'' se určitě nebudu dělit s hráčema. Nová doba.
    P.S. Já někde píšu, že jsem chytrý? Ne jsem hloupý, ale nemám permu na účet? Zajímavý úkaz, neřku-li přímo zázrak?
    Tak udělej zázrak a pojď mě sestřelit ne?

    A když jsi tak chytrá, tak mi vysvětli, proč dáváš tutoriál do sekce aktualizací a nápadů. Tady se dávají návrhy na to, co by hráči chtěli změnit, nebo co by BP měl upravit pro spokojenost hráčů a ty zde šoupneš návod jak pro momentálně zaostalé hráče? Jako sorry jako.
    Logika nepustí.
     
    Naposledy upraveno: 18/12/19
    prolhaný-člověk a -vaghira333- tohle ocenili.
  5. RavenDugga

    RavenDugga Guest


    Já se klidně podělím s hračema
    Času mi to zabralo asi 5 minut jen tak mě to napadlo udělat něco pro hráče a nájít jim nějaké klady můžeš jsi mě nevšímat a já jsi zase nebudu všímat tebe bude to tak nejlepší nemám zájem s tebou komunikovat
    [​IMG]
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Pozor: od 15.5. 2011 je k novým návrhům povinné připojit Hlasování.
    Chybějící Hlasování u nově založených návrhů povedou k okamžitému uzamčení tématu.​
    ;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Dále píšeš :
    Svými některými nicky tebou založených účtů jsi překročila pomyslnou hranici slušného a kultivovaného chování rozumného a civilizovaného uživatele a mé chování neskončí, dokud nezjistím kdo jsi a neomluvíš se. I kdybych měl využít nakonec i složky činné v trestním řízení, protože zákony platí i na internetu a za dynamickou adresu se neschováš. Tak se vyvaruj takovému chování, protože mi už došla trpělivost a opravdu jsi urazila nepravého člověka-uživatele. Mám dostatek hmotných prostředků i času, abych toto tvé chování zde na foru řešil. Pokud tyto účty zakládá kopírka nebo hekr, tak se na to přijde a o to potom bude ten trest nakonec i horší.
    Nepovažuj tento můj výlev za vyhrožování, ale pouze za strohé vyjádření faktů a skutečností, co způsobuješ svým chováním.
     
    Naposledy upraveno: 18/12/19
    prolhaný-člověk a -vaghira333- tohle ocenili.
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    post #144 téma: Punisher A Policii ČR zavolám já na něj. Ať se na to teší. Pro zajímavost:
    screen: https://gyazo.com/97bbe4ecf412124534ab15b2086a2585 vlastní téma Post: #19

    Takhle se posledně poctivý hráč již vůbec nechová.
    Pravidlo 6: Výhrůžky Neakceptujeme žádné vyhrožování. Pokud bude někdo přistižen
    při vyhrožování, bude následovat oficiální výstraha. Další kroky si vyhrazujeme.

    P. S.: Neporušuj pravidla a také nebudu na Tebe reagovat.

    EDIT: Alespoň máš tady důkazy. Není zač.
     
    Naposledy upraveno: 18/12/19
  8. RavenDugga

    RavenDugga Guest

    Baghira ty to neřeš v pohodě to zvládnu sama spíš ti dám možnost zůstat na fórum i když jsi chtěl skončit mužeš semnou komunikovat a přidávat užitečné informace

    Policajte ta dcéréčka KodKod2
    Když to psala slavila 18 narozeniny bylo 22:26 a narozeniny měla až zítra takže nebyla plnoletá a neměla by za to být stíhána a to já jsem vložila ten scén tak se to bere jako bych ho psala já na sebe : ) vůbec se na ni nezlobím
    Pokud to nepsal její tatínek který mohl mít přístup k jejímu účtu
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    baghira napsala :
    Poprosím adminy o cenzuru a přísné potrestání, opět a zase nepodloženě obviňuje!!!
    Po kolikáté už a sliboval, že už to neudělá?

    A nebo ať to vysvětlí a doloží důkazy díky jeho jazykové bariéře.
    A zase na mě zavolá Policii ČR? Jako vážně?
    P.S. A signatura toho uživatele by mohla být ještě větší.
     
    prolhaný-člověk a -vaghira333- tohle ocenili.
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Důkaz je zde. Pokud tohle není OT a vyhrožování, tak ať se propadnu do západního Německa. :rolleyes::rolleyes::rolleyes: No offense.
    Také poprosím o cenzúru příspěvku:#6 a jeho přísné potrestání. Zde je důkaz, kdyby jsi to zase neupravil rychlostí blesku.
    Po kolikáte již napsal, že neporušuje pravidla. Když pravý opak toho, je spíš tou pravdou. Vyhrůžky se na fórum psát nesmí!
     
  11. RavenDugga

    RavenDugga Guest

    Není třeba stresovat se všecko jde řešit a vysvětlit jsi jenom nechápu proč je požadováno připojit hlasování když tohle vlákno není zlepšovací návrh ale jen tak něco k ICE meteoritům a i když dáš hlasování všichni uživatelé fóra budou hlasovat jednoznačně tak stejně to nic neznamená tím hlasováním se neudělá to co v demokratickém hlasování vyhrálo hlasujeme tu jenom pro sebe ale nezmění to nic ve hře to můžeme hlasovat třeba pro zábavu ale ne změnit něco
     
  12. Arya

    Arya User

    Už ti bylo jednou sděleno, že od těchto návodů je zde příslušné téma, kam je možné psát. Mimo to, to co tady vypisuješ je zbytečné. Za spam na foru

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.