Tess

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - tým' zahájená uživatelem Tess, 16/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Tento? A jaká je pravděpodobnost na 15%? Nebo fix?
    KategorieNázev:MnožstvíPožadavkyLze vyrobit
    Modul loděDMG-NPC01110 000 fragmentů Agatejednou
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  3. Tak už jsem ho v té záplavě věcí našel v montáži, asi ho za týden dám, nemám moc času. Děkuji za inspiraci.
     
    Naposledy upraveno: 23/4/24
    -baghira2- a Tess tohle ocenili.
  4. castkyn13

    castkyn13 User

    Sice to sem vůbec nepatří, ale kam můžu nahlašovat autíčka a podobné férové hráče ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess, Píšeš odpověď stylem, jakoby s tím podpora mohla cokoliv udělat a změnit?
    To jste měli na školení, že máte takto hráčům odpovídat, protože kolega v takových případech píše úplně něco jiného...
    Spíše bych napsal hráčovi, že si to BP řeší sám a jejich poslední banovací script dokazuje jen to, jak to myslí vážně a vše je úplně dokonale vychytané a nikdo o ničem dopředu nic neví. Ach jo.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  7. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN hráč se ptal kam nahlašovat hráče a to se dělá na podpoře hry.
    Tak nechápu smysl tvého příspěvku.o_O
     
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess,? To je nějaká novinka na foru, že hráči neodpovíte na jeho otázku a uzavřete téma? Bez možnosti na to jakkoliv reagovat? Čemu tohle chování má jako pomoci?
    Jenom pár lidí čeká na odpověď z ''podpory'', ale jinak se vlastně nic neděje. děkujeme
     
  9. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN a co ti mám odpovědět, když k tomu víc nevím? Nejsem pracovník podpory.
    Šlo jen o informaci pro hráče: Proč nechodí automatická odpověď.
    Debata je k tomu zbytečná, nevím co na tom nedokážeš pochopit. o_O
     
    -baghira2-, *brutus* a Delta-7925H tohle ocenili.
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess, Nefunguje večer hra, podpora nekomunikuje, co na tom nedokážete pochopit vy?
     
    pepan70 tohle ocenil(a).
  11. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN,
    nejdřív píšeš o zavření tématu a nemožnost diskuze. Na to jsem ti odpověděla v předešlém příspěvku.
    Na to ty reaguješ, že nejde hra a podpora nekomunikuje.o_O
    Podpora normálně komunikuje, jen nechodí potvrzovací emaily.
     
    -baghira2- a Punisher tohle ocenili.
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess, čekal jsem na odpověď z podpory 4 ''pracovní'' dny. To bude ten nový systém. Chápu.
     
  13. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN takže ti do teď nedošla odpověď? Nebo jak to mám chápat. o_O
    Pokud vím, tak záleží taky na problému, který na podpoře hry řešíš.
     
    -baghira2- a Punisher tohle ocenili.
  14. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H, *brutus* a ZOHAN asi vás rozsadím pánové.:D
    Příspěvky vám smažu všem, není třeba se dohadovat. Je to v mé sekci.:)

    PS: Zohane, co se týká pushingu, směřuj své otázky na podporu hry.;)
     
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess, Dnes jsi v jiném vláknu napsala toto :
    Já se v tom vláknu zeptal, proč se dávají bany za slovo : ''nebreč'' a ''plač viac'' a když to slovo napíše jiný hráč(mimochodem bývalý moderátor), tak ban nedostane? Odpověď pána Wapora jsi asi četla, tak potom nechápu, kde je ta nestrannost anonymních dohlížitelů na chatu?
    Možná tam psal něco ve smyslu, že rozhodnutí je na aktuálním dohlížiteli, ale co máme dělat, když takové rozhodnutí jsou podle našeho názoru v tu chvíli zcela mimo chápání běžného uživatele.
    A dovětek, že bany kratší 24 hodin (10-ti minut) se neřeší, znamená to, že si tam můžete banovat hráče, jak se vám zlíbí?
    Pak se nedivte, že vás nikdo nemá rád a neumíte vést běžnou komunikaci, protože já jsem nevedl debatu o mém banu, ale proč se někdo banuje a jiný hráč se za stejné slovo nebanuje...
    No děláte to skvěle a my nesmíme veřejně debatovat o vašich rozhodnutích?
    Hm, co mi to jen připomíná a naše nezávislé soudy to nejsou. vskutku:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  16. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN ano napsala, protože bany se řeší jen v sekci chat. Nejsem Chat admin a bany neřeším, jde to mimo mě.:)
    Neznám bývalé moderátory. Může se stát, že hráč dostane ban na chat a neukáže se to v chatu. Takže můžeš jen spekulovat o tom kdo ho dostal a kdo ne.
    Všeobecně se debatování(řešení) o banech na chatu a to i cizích banuje. Nepatří to tam, to už by jsi snad měl vědět. Nejsi zde žádný nováček.;)
     
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess, V uzavřeném vláknu jsi napsala toto :
    To by mne vážně zajímalo, jak chceš dokázat toto tvrzení, aniž by jste vědomě neporušili GDPR, které to zakazuje a BP to podle tvrzení z podpory nemůže řešit.
    Je jen úsměvné, když jeden nejmenovaný panter dělal to samé několik let na foru hry a když jsem na to poukazoval, bylo mi sděleno úplně něco jiného.
    P.S. A kdy si uděláš čas, sliby se mají plnit nejen o Vánocích.

    A když jsme u toho, jak máte na všechny hráče stejný metr a nekontrolujete jen mne, tak mi vysvětlete, jak moc transparentní podle vás bylo toto jiné neovlivněné hlasování? https://ctrlv.cz/F6ki
    Tam nehlasoval ničí multiúčet?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 24/5/24 v(e) 11:06 PM
  18. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN divil by jsi se, ale důkazů je hromada. Třeba s tvých předchozích příspěvků na fóru hry?! :rolleyes:
    Toto fórum hry funguje od roku 2013. Napsal jsi toho za celou dobu dost a vše se dá dohledat.
    To jak se řeší herní účty jde mimo mě, ale účty fóru hry řešit můžu.;)
    Nevím co bylo předtím na fóru hry a kdo je Panter, bavíme se o tobě. Netahej do toho jiné hráče prosím.

    Tohle taky nepochopím, ale stojíš si za tím že ano.:eek:
    Screenshot_9.jpg



    PS: Nemá smysl s tebou o čemkoliv diskutovat. Víš proč? Protože z náš děláš blbce.
    Poprosím tě o jednu věc, neodvolávej se na něco co sám porušuješ. Děkuji :)
     
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess, Takže někdo může podvádět a někdo ne? Jak mi tohle vysvětlíš?
    Já si teda podle toho, jak mi nechceš odpovědět na můj důkaz multiúčtu jiného hráče při hlasování o designech myslím, že nejste transparentní, jste zaujatí a nevidíte to, nebo to nechcete vidět?
    Nebo kdo podvádí maličko a ještě se k tomu na foru i přiznal, tak to tolerujete a když to někdo trochu osolí, tak to nedáváte?
    já tomu vašemu chování opravdu nerozumím, protože ten můj metr už je asi za ty roky 100 metrů dlouhý.
    P.S. Řešit účty klidně můžeš, ale myslet si, že máš i v tom svou pravdu je dost zavádějící a neprokazatelné. no offense
     
  20. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN
    nemíchej věci dohromady, mojí PS: jsem reagovala na tvé PS:
    Má reakce:

    A teď k těm multiúčtům na fóru:
    No víš ono kdyby ty jsi hlasoval jen s dvěma účty, je jiné než s deseti.:rolleyes:
    Co se týká multiúčtů, už se to v mém vlákně řešilo a kolega ti odpovídal.
    Píšeš teď o sobě, že to solíš? To mám brát tak, že chceš rýpat? Vypadá to, že to nedáváš ty.
    Nerozumím tvému chování. Čeho chceš docílit, proč se tak chováš?


    Řešit budu tebe, a je toho na fóru dost.
     
    .ĹoĹ., stefan.sv a Punisher tohle ocenili.