Vážim si prácu moderátorov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Hra, 23/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    A opět se nám zaseknula deska. Zase nějaká kopírka si tu hraje na MarYku.
    Kdo se v tom má vyznat?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    6. Výhrůžky

    Neakceptujeme žádné vyhrožování. Pokud bude někdo přistižen při vyhrožování, bude následovat oficiální výstraha. Další kroky si vyhrazujeme.
     
  2. •777•

    •777• User

    1. Jak mi nespravedlivý ban uškodil
    2. Znemožněno získat poslední Hermes stačilo půl hodiny na pwp v eventu
    3. Diskvalifikace ze soutěže umístění 54 po 3 dnech
    4. Stornování pladby
    5. Propadnutí balíčku
    6. Peníze v paysefcard v poznámkách
    7. Nemoc získat kupón na 1800 energieA další kupóny
    8. Moje fotka uzamčena na fórum proti moji vůly
    9. Diskriminace víry a porušení kodexu lidských práv
    10. Nechani urážek vůči mě od hráčů které byly jako první a bez důvodu ocenění moderátorama
    11. No další je že jsem byla u Lékaře že kuli stresu a tlaku mi začalo kuli tomu zablokování pískat v levém uchu tinitus šelest ze stresu mám to i v záznamu v kartě
    12. Zabránění možnosti získat na účtu nové lodě berserker a moduly z eventu a štíty z kalendáře

    • jako náhradu 30 Prometheus 30stitu BO3 vše lvl 16| třikrát 3x od každého modulu do lodě
    [​IMG]
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    1. No další je že jsem byla u Lékaře že kuli stresu a tlaku mi začalo kuli tomu zablokování pískat v levém uchu tinitus šelest ze stresu mám to i v záznamu v kartě
    A co to má společného s touto hrou, forem?
    To, že mám oboustranný tinitus, tak mohu žádat šestkrát 9x o kompenzaci? wau, taky chci.....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pak vidíš, ona budě urážet vše kolem sebe. Tohle je ještě horší než to, co si děláme navzájem.
    Alespoň vidíš, kam to vede.

    marika. Odhadovat, domýšlet, vymýšlet a pak lhát. Ta pomyslná hranice je až příliš tenká.
    Pro Tebe 30-denní ban na forum nic neznamená, co sem musel v létě a kvůli Tobě prožít.

    Chudák chalan si to kvůli Tobě odnesl ještě hůř: 14 dní byl blokován a bylo mu vyhrožováno
    ztrátou účtu. Na rozdíl od Tebe sem se tohto zroneného mládence, který proto ani nemohl
    pořádně spát ujal. Zeptám se, co si mu dala Ty? Když pomlouváš naše přátelství, které si
    vůbec neznala? Jeho bolest sem prožíval jako svojí vlastní. Když Tebe to bylo úplně jedno.

    A tohle co znamená?:
    Každý chvilku tahá pílku. To neznáš? Jednou se mě zastane. A jednou se zastanu já jeho.
    Trochu to poplet, protože na chatu se tá diskuse neudála. A kvůli tomu ban neobdržel.
    Byl zde viděn na fóru, ještě v poslední čtvrtek 21. 11. odpoledne, přičemž příspěvek
    psal ve stredu 20.11. Z toho velice jasně plyne, že jenom lžeš. A vůbec neznáš fakta.

    Nikdy sem to o něm neřekl. Proč tak nestydatě lžeš. Ale důkaz o tom předložen, není ani jeden jediný. o_O
    Už si tých pravidel fóra, porušila více než dost. Bodáš jako škorpion, když nemá do koho, pak bodne sebe.
     
    Naposledy upraveno: 26/11/19
  5. Podpora

    Podpora User

    Ahoj mood a suport prověřte moji IP adresu z které teď píšu to jsem já marika RavenDugga

    Všechno to udělaly kopírky : -)


    Modleme se
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    baghira napsal :
    1. věta. Dopiš nám tu prosím ještě rok a tisíciletí, aby nedošlo k omylu jako v té pohádce, když měl někoho odnést čert a on napsal nad dveře pouze a strohé : ''zítra''.
    2. věta Je zábavné, že je někde obsazeno v prosinci, když je listopad.
    3. Tento rádoby IT pracovník je nezastihnutelný a pracuje 24/7?? On je čert, že nikdy nespí? ideální pracovník pro svého zaměstnavatele.
    Tak chvátej, chvátej, protože 28.12.2019 se kvapem blíží a nechceš předce býti tím, kterým tě tak rád nazývám ne?
     
  7. No já myslím, že baghira, Zohan ani já a další, bychom neměli již do tohoto tématu přispívat, za prvé, nemá to cenu. Za druhé, je to vlákno Mariky, tak ať si tu píše sama se sebou, případně s moderátory.
     
  8. Podpora

    Podpora User

    Díky
    --
    Takže mood co máte na srdci a na co se chcete zeptat ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/11/19
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Teda koukám, jak ty to máš zmáknuté. Ono se komunikuje s podporou skrze ID účtu, když je to obecně známá informace a někteří hráči ji mají i v podpisu či signatuře na foru.omg lul
    P.S. To není Marika, to je kopírka.
    A kdo je vlastně Marika?
    Vlákno založil uživatel ''Hra'' a teď tu píše nějaká ''Podpora''.
    Kdo se v tom má vyznat?
     
  10. Podpora

    Podpora User

    Oni mi posílaly na email různé věci nasadily na mě speciální
    Tohle opravdu platí je to smutné
    Nejde ani tak o ten účet když hra možná brzo skončí ale je to prostě boj a nesouhlasím z odcizením mojeho účtu : )
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Pokud ti někdo odcizil účet, proč nejdeš na policii?
    Pokud ti někdo odcizil účet, tak by musel nějakým způsobem se dostat na tvůj e-mail ne?
    Logika nepustí.
    P.S. marika je v evropě docela běžné jméno
     
  12. Podpora

    Podpora User

    Opravdu cítím se z celé té situace zdrceně dneska jsem kuli tomu nesla do práce a jako totální abstinent alkoholu jsem si musela dát něco co má 40%
     
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    A já myslel, že si snědla párek s obsahem 40% masa?
     
  14. Podpora

    Podpora User

    Vy všichni spolu na TS ale uvědomte jsi že ja nikdy z nikým nehovorim a dokonce ani z adminama jsi nepíšu v sekci chatu
     
  15. Podpora

    Podpora User


    Moje účty jsou RavenDugga
    marikabannaforum

    A tenhle je pro komunikaci nebo na obou je ban
     
  16. Podpora

    Podpora User

    Ještě hraje darkorbit můj brácha
     
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    my všichni na ts? Kdo, kde a s kým?
    Dej mi tu adresu toho ts, kde jsme všychni tam....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  18. Podpora

    Podpora User

  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    Takhle sem Tě prvně nazval já. Konkrétně tady:
    https://board-cs.darkorbit.com/threads/punisher.108938/page-2#post-932032
    Nepřivlastňuj si tady něco, v čem nemáš prvenství.

    No ano, v tom máš pravdu. Bohužel sme se znali. A někdo jí na uzdě udržet musí. Pokud to moderátorům
    nevadí, pak Ti údery od ní statečně znesu. Radši nech se naváží do mě, jako do jiných hráčů. O to mi jde.

    Podpora vím že si marika. To Ty se schovávaš za svých více než 50 účtů. Nikdy sem se za nikoho neschoval.
    Teď mluvíš scestně a mimo mísu. Projdi si, co Ti psali Punisher a Arya, za každý multipost obdržíš trestní body.
     
    Naposledy upraveno: 26/11/19
  20. Podpora

    Podpora User

    Dělají takové věci ze znají vás email a ID od od účtu a něco píšou na podporu a je to pak na vás dejte jsi pozor na vaše id a email a časem jsi vzpomeňte na mou snahu prizpivat zlepšovat radit a pomáhat : ) nejspíš to zvládnete lépe ahoj
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.