Žádám o omluvu hráči -baghira2-

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •ŞĦΘCK▪, 20/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Prosím, aby se uživatel:
    ZOHAN Hvězda fóra

    omluvil hráči -baghira2- za ponižování, zesměšnování, porušování VOP, podporu pushingu na něm samotném.
    Také žádám, aby si tento uživatel odstranil veškeré popisky zde na foru a necitoval hráče -baghira2- a jeho nick ve hře.

    Žádám také, aby se tento hráč přiznal k porušování VOP ve hře a podpoře nefér hry.
    A také nevystupoval na foru jako poctivý hráč, když tomu tak není.

    Mě došla trpělivost, není možné aby hráč -baghira2-
    mi brečel mi na chatu ve hře, to už je vrchol hry.
    Psal mi pak zprávu, že nemůže spát apod.

    Tohle je střílečka ale není možné aby Zohan vedl kyberšikanu proti hráči ...

    Chci omluvu tomutu hráči a přiznání k porušení VOP ve hře.

    Přece není možné, aby byl hráč zesměnován jinými ... kde jsme ?
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Slušně a naposledy tě požádám o předložení jediného jakéhokoliv důkazu tvých tvrzení, co jsi zde uvedl. V opačném případě celou tuto kauzu předávám právnímu oddělení BP.
    A o kyberšikaně bych pomlčel, protože to, co dnes baghira předvádí na foru i chatu je čistá provokace.
    Já důkazy mám, tak by se měl uklidnit on, já ho nezačínám provokovat jako první, jen on má pořád nějaký vnitřní problém a neumí ovládat své emoce. bohužel.
    zde důkaz z fora: signatura-poslední věta : https://ctrlv.cz/E8n7
    a screen chatu dnes odpoledne :https://ctrlv.cz/vohc

    P.S. Už se opravdu vzpamatujte a přestaňte mou osobu nepodloženě obviňovat a psát pouze zaujaté věty plné nepravd a hnusných lží?
    Pokolikáte to vám zde na foru už píšu?
     
  3. Višzaco

    Višzaco User

    Víš když někdo něco napíše v tajnosti třeba nějaké veci Co někoho uráží je jedna část ale když někdo udělá scén a urážky překopíruje do fórum kde jsi to čte další stovky lidí je to bráno jako by ty urážky sám napsal tak jako čolek baghira aj Zohan proč se hadate co tady řešíte máte nějaký chápání něčeho proč jsi nezajdete spolu na pivko a nepřestanete mi kazit moje obléhání fórum : )
     
    Sandokan-žije, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Děkujeme ti mariko za sqvělé postřehy zde.
     
  5. No odpověď mi byla odstraněna znova už ji psát nebudu nevím ani o to bylo
     
    Sandokan-žije, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Takže znova nechapu proč mám účet zablokovaný jenom já když je tu tolik důkazů na tolik hráčů mě to je jedno stejně u sebe nemám notebook a jsem 1000mil od domova a hraju fórum na mobilu
     
    Sandokan-žije, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Uvedu tyhle věci na pravou míru. Protože pravda je někde uprostřed a nemusím ju mít ani já a ani ZOHAN.
    Utajené skutečnosti, aneb jako to celé začalo.

    Tu ide o to, že hráč NoKočkaNoMňauu podvádzal v hre a dávnejšie ma zostrelil.
    Ale ZOHAN si dal do podpisu niekoho, kto vždy hral a hraje poctivo a svedomito.
    - Ospravedlňujem sa, ale v tom rozdiel už vidím. Preto taká prehnaná reakcia.

    Už chápem čo je čierna kronika: havárie a nešťastia.
    Ale aspoň ste videli kam to vedie, keď ma ťahá do svojho podpisu.

    Skomolil som niekedy jeho meno? Naťahal som jeho meno niekedy do signatúry?
    Pokým dobre viete, tak ani raz. Nerob druhým to čo nechceš, aby Ti to Tí druhí nerobili oni Tebe.

    Len o to, mi išlo po celý čas. To je dôvodom toho, prečo ma tá signatúra uráža.
    - Ak takto prehnane reagujem, asi je na tom fakt niečo skutočne zlé a špatné.

    Neraz sa už na chate vyškieral ako veverica zo stromu a potupne ponižoval na globáli.
    Na druhý deň, to budú musieť moderátori tu na fóre, riešiť už zase.
    Pretože bez toho, aby ma ponižoval po zostrele, to ináč nevie.

    A to mi na tom najviac vadí. Nech ma láskavo ignoruje v hre.

    Nakoľko do pondelka 18. 11. do večerných hodin, som mu vôbec nič nerobil.
    Pokým s tým osobne nezačal na účte Lucián_22 a už aj to ťahal sem do signatúry na fóre.

    Až o deň neskôr 19. 11. popoludní som na to začal reagovať. Mal dosť času, to včas stiahnúť.
    Pochopte, že keď niekto nechce súboj, ten druhý by si ho nemal dávať do podpisu na fórum,
    pokým si to dotyčný, fakt nepraje a neželá. :(

    A prečo som na to reagoval neprimerane? Nakoľko sa s tým a už vôbec, nič nedialo.
    Ako inak to mám dať najavo, že niečo také sa nerobí. On chce odo mňa v podstate niečo,
    čo vôbec nerešpektuje. - A to už je kameňom úrazu.

    Naťahal som si do podpisu hráča čo botoval, ale on si tam dal moju poctivosť.
    A to už je na cti utŕhanie. Čo som mu nikdy nerobil. Čestného hráča by som si do podpisu nikdy nedovolil dať.
    - To je ten princíp. Preto taká prchká a priveľmi neprimeraná reakcia.

    A teraz k jeho dôkazom. Ten prvý je pravdivý, ktorý v skutočnosti vyprovokoval tým, čo si naťahal do signatúry. o_O
    - Ale to je maximálne tak, len na upozornenie zo strany moderátora. Ktorého som, čo naj-svedomitejšie uposlúchol.
    Ten druhý nebyl odpoledne ale večer :https://ctrlv.cz/vohc. Ale to už neuvedl, že mi předtím napsal, že sem toxický.
    - Má se říkat jenom pravda. A nic jiného nežli pravda. Co doopravdy v této témě neudělal. Proto sem to doplnil teď.

    Pre lepšie vysvetlenie. Pretože právo na obhajobu seba samého na fórum, má mať predsa každý. A nie, upierať mu to.
     
    Naposledy upraveno: 20/11/19
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    -baghira2-, napsal :
    Opět a zase jen opětovně nepodloženě obvňuješ?
    Na nic jiného se nezmůžeš?
    Je mi tě opravdu líto.
    P.S. Hraješ si na věřícího a posíláš nevěřícího pod černou zem? Opravdu se vzpamatuj chlapče, než tvé výroky také předám právnímu oddělení BP.:)

    A pokud neumíš ovládat své emoce, tak si najdi na internetu nějaký kurz sebeovládání, nebo lékaře a vezmi tam s sebou i Mariku a Shocka.
    NOOFFENSE
     
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Jak je libo. Ale ještě předtím poprosím o cenzúru příspěvku #8.
    Právne oddělení BP to bude fakt zajímat. :rolleyes::rolleyes: Opravdu si mě pobavil.
    A hlavně tým, jak se zastávaš NoKočkaNoMňauu. Tak si ho dej do podpisu.
    - doporučujem si pozrieť post #3 v téme Napráskaj toho Botera!

    P. S.: A co tak výroky Tvé? Mám jich uložené ještě od léta, jak napádaš a pomlouváš práci moderátorů.
    Také jich mám poslat a předat právnímu oddělení BP? o_O Tohle je šach, mat.
    Na tvém místě si upravím signatúru. Protože to může být pro Tebe, ještě horší.
     
    Naposledy upraveno: 20/11/19
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Chtěl bych se touto cestou rozloučit se všemi, co mě znali.
    uživatel -baghira2- mi zde dal šach-mat a až mne nahlásí, tak mě BP zabanuje všechny účty a odpojí internet, budu zatčen, souzen, přinucen přísahat na bibli, potom budu mluvit jen pravdu a nic než pravdu u slovenského soudu a odsouzen a zavřít do slovenského vězení na doživotí? Doufám, že mezitím neobnoví trest smrti?
    Musím se podívat na internet, zda Austrálie má dohodu ze slovenským štátom o vydávání válečných zločinců?
    P.S. Lidé čtěte, měl jsem Vás rád.
     
  11. řeknu koho je líto mě
    https://int5.darkorbit.com/index.es?profile=3jXGO&profileCheck=7NQwa&lang=en
    Důvod proč tenhle účet nepíše profil pilota není dostupný
    Údajně hráč nikdy nebotoval a hrál poctivě no právě
    17,220 hodin děleno 24 to je 717.5 dnů děleno 365 jako rok to je dva roky jeho života co je na stoličce u PC pokud je tak poctivý já mu to to věřím to ještě má víc účtu tak koho nám tu má být líto proto vůči němu nechovam ani velkou zášť i když mi vzal fotku do signatury a napsal nemám problém z alkoholem já mám problém bez něj nebo mě nějak píše ve svojí signatuře proste mi je toho hocha líto raději bojují proti moderátorům protože mi furt odstraňují zprávy a trestají mě a ostatní nechávají
    Spíš se vzpamatujte a začněte u té hry relaxovat ne ji žít

    Já měla na RavenDugga 4000 hodin a z toho tak 3000 to stalo v paladku a já byla venku nebo někde pryč a 500 hodin na portu a já někde pryč a těch 500 to bylo nějaké psaní na chatu nebo bojování na mapě nebo zbiraní boxiku na pwp na spirhead
     
    Naposledy upraveno: 21/11/19
    Sandokan-žije, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Já se divím že se někdo dokáže hádat o několika věcí na jednou a tak dlouho ještě,
    a žádám ZOHAN a -baghira2- aby se už zde na forum nehádaly.
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    •ŞĦΘCK▪ - ziadat mozes, ale nie na fore tejto hry.

    Forum nesluzi na vyzvy hracov pre inych hracov na ospravedlnenie a podobne. Na to su tu moderatori, ktori maju hraca napomenut alebo potrestat, pokial porusuje pravidla a pripadne uraza ineho hraca. Toto treba nechat uz na moderatoroch fora, ako rozhodnu.
     
    FrOg!_Is_Back_[SvK], Arya a ZOHAN tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.