vípadok slovenského darkorbitu?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem thekikoplayer, 5/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dobry den chem nahlasit vipadok slovenskej verzii derkorbitu teraz hram na ceskej verzii
    ale ked dam slovensku verziu tak mi vipise ze : no configuration on this site
    nevie niekdo co to znamena ? :(
    edit: dostal som sa na stranku slovenskeho darkorbitu ale taka je ta stranka divna
    ze sa na nic neda kliknut
     
    Naposledy upraveno: 5/12/14
  2. Zafod

    Zafod User

    Slovenská verze? Myslíš tím hru v SJ? Promaž cache a podívej se na kvalitu připojení.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. ok chache(aj vsetki zbitocne veci) som vimazal a kvalita pripojenia je: výborná (podla mojho pocitaca)
    kolko dava internet: 30KB/Sekund (podla pocitaca tiez)
    a ked na nieco bude potrebne id tak:162503430
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

  5. Občas sa mi z toho pravopisu prispievateľov pretáčajú panenky:rolleyes:
     
  6. tak tu este dam testi s tich stranok
    [​IMG]
    to prve mi najprv neslo ale potom som dal druhi test a toto mi vislo
    [​IMG]
     
  7. Zafod

    Zafod User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Zafod mne ta hra ide ale iba po ceski ked dam darkorbit.sk tak mi to vihodi nejaku obchodnu stranku
    a ked to vihladam v google tak mi vipise ze no configuration at this site
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    thekikoplayer uprac si prehliadač, máš tam prídavky čo ti robia neplechu.

    Btw. máš vlastne aktuálnu javu a FP? Podľa testov to nevyzerá.
     
  10. Kubino ked mislis tie plugini alebo ako sa to vola vipnut tak diki trochu to pomohlo menej laguje darkorbit:)
    a FP mam najnovsie ale java sa mi neche aktualizovat takze to mam stare este od roku 2013
    a ked pozrem verziu vipise ze chete aktualizovat javu? dam ano a neaktualizuje sa :mad:
    a mam aj druhi pocitac ale ten je este v oprave v stredu bi ho mali priniest ten je velky(normalni)
    ja pouzivam minipocitac takze trosku to laguje ale nie tak ze sa neda hrat dokonca na paladku som vidrzal s timto minipocitacom takze asi to robi to pripojenie alebo java ale minipocitac je dobri na DO(60-9FPS)
    potom ked mi prinesu druhi pocitac tak aj na tom dam testi pripojenia ale neviem ci ho donesu v stredu
    lebo tu obrazovku pomali opravuju
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    thekikoplayer

    ja by som ich vymazal nie len vypol ale ako chceš. Pri inštalácii programov si treba dávať pozor čo zaškrtávaš, toolbary a rôzne doplnky v prehliadačoch sú zbytočnosť.

    Javu máš určite ešte verziu 7, už je 8, t.j. musíš isť do ovládacie panely => programy ... a odinštalovať celú javu. Potom zo stránky javy stiahni verziu 8 pre tvoj operačný systém v správnej bitovej architektúre. Následne už budeš mať v poriadku javu, t.j. spraví ti aj rozumný test pingovania.
     
  12. Kubino diki za radu ako ju aktualizovat
    a nic si neinstalujem na tento pocitac lebo nic okrem darkorbitu a vseliakich pisacich a kresliasch programov nejde
    teraz uz musim pockat na ten pocitac a dat sem visledki a tu javu potom este aktualizujem a dam tam visledki tochto pc ked vsetko spravim tak potom napisem
     
    Naposledy upraveno: 11/12/14
  13. Korben

    Korben User

    thekikoplayer Testy na slovenské servery, sú zbytočné a vieš o tom že v Slovenskom jazyku sa používa aj Y ? Občas ho treba na to správne miesto aj napísať.;)
     
    -baghira2- a Karlos tohle ocenili.
  14. ok uz my ide darkorbit.sk ;)
    bol to iba nejaki virus
    PS:ten pocitac este nemám:(
    testi na frankfurt bez toho velkeho pc
    [​IMG] [​IMG]
    o nieco lepsie :)
    dokonca aukcia nelaguje co mi predtim lagovalo
     
  15. Kubino

    Kubino Guest

    thekikoplayer

    len nejaký vírus? Toto by som nebral na ľahkú váhu.

    Btw. tá java je v poriadku? Pozri cez ovládací panel => programy, či máš len jednu a to verziu 8. Pripojenie máš pomerne slabé takže zázraky čakať nemôžeš, ale hrať sa s tým dá.
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.