Volba lodě

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Ardensama, 22/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ardensama

    Ardensama User

    Zdravím, měl bych dotaz ohledně volby lodi.
    Na úvod sdělím, že jsem opravdový začátečník, začal jsem hrát až nyní v době stavu nouzi a naposledy jsem dark hrál asi před 10lety (možná i více).
    Chtěl bych se zeptat, kterou loď bych si měl spíš vybrat jestli Venoma nebo Solace. Na obě lodi mám komponenty a pokud bude štěstí a pojede montáž můžu je poskládat.
    Hru budu mít na nějakou dobu založenou spíše na farmení NPC a dělání bran než na PVP soubojích. Co jsem tak vypozoroval zdá se mi Venom jako ofenzívnější loď na NPC (což může být mylná představa), ale všiml jsem, že spousta hráčů používá spíš Solace.
    Co se týče výbavy tak mám Full LF3 (+1x lf4) a dražím irisy (zbývají mi asi dva) a lítám teď s Goliathem Enforcerem.
    Předem děkuji za jakoukoliv radu a případné dovysvětlení.
    P.S. Toto je můj první příspěvek na forum, takže jsem jsem porušil nějaké pravidlo přispívání tak se omlouvám, nebyl to záměr.
     
  2. .ĹoĹ.

    .ĹoĹ. User

    Ahoj, za mňa určite solace, je to taká všeobecná lod :) jeho pasívna schopnost je 10 percent štítu čo sa zíde vždy , a jeho aktívna schopnosť je nanooprava ktorá ti instatne opraví myslím ,že 1/3 hp v lodi (nie som si istý), čo sa zíde pri akomkolvek scenári , či už farmenie silenjších NPC alebo keby si sa náhodou dostal aj do súboja pvp (taktiež sa s ním vynikajúco uteká ( ISH+ nanooprava) ked na teba nabehne cyborg ktory kope za 200k ):D takže zhrnutie : 100% solace
    mám ho tiež a je to jedna z mojich najoblúbenejších lodí
     
  3. Clypsso

    Clypsso User

  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ardensama

    Solace - Má 15 laserov, 10% viac štítu, schopnosť Nano oprava. Ak hráč nevie točiť npc môže pri npc stáť
    a keď nebude mať HP tak použije schopnosť. Schopnosť má svoj cooldown a preto dokáže hráč stále farmiť.

    Solace ti pomůže napravit chybu, pokud přepneš pozdě z jedné konfigurace na druhou. Hodně hráčů skončí tím, že
    jim dojde HP a štíty ještě mají. Pak máš třeba na kruhu hodně štítů, ale HP skoro žádné a Solace si je může doplnit.

    P. S.: už je len na Tebe, ako sa rozhodneš a akú loď si zvolíš.
     
  5. zo začiatku solace a formáciu diamant a nemusíš chodiť opravovať na port štít máš skoro vždy plný a hp opravuješ solace ..alebo vrtačku a farmíš kolko chceš s vyšším dmg no musiš chodiť dobíjať štít
     
  6. Ardensama

    Ardensama User

    Tak to vypadá na Solace. Děkuji všem moc za rady :)
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ardensama - CO sa tyka vyberu medzi lodami Solace a Venom, tak obe maju svoje kvality, avsak na farmenie sa oplati viac Solace. Hlavne, ked k nej ziskas moduly 15% HP, 15% dmg na NPC a 5% rychlost. Kedze ten modul na stit nie je zly dalsich 10% stitu, ale zas stratis 5% HP a rychlost je lepsia, ked chces zdrhat pred nejakym lovcom.
    Venom je vdaka singularite skor PVP lod nez PVE. Aj ked v urcitych pripadoch ma svoje vyuzitie, ak strielas silnejsie NPC, ale na bezne farmenie urcite solace.

    Mas este nejake otazky k teme?
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.