Zaseknutý v galaktickej bráne

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •Deadshot•, 25/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Vedel by mi niekto pomôcť, ako sa vyslobodím zo zaseknutej galaktickej brány? Ďakujem
     
  2. •Deadshot•

    skús pozrieť či nemáš niekde v rohu npc ak nie skús sa nehať puknúť radiačnou zónou ak ani to nepomôže musíš napísať na podporu hry a oni ta vytiahnu
     
  3. skúsil som to aj s tou radiačnou zónou, ale nejde to, neuberá mi to žiadne HP a v rohoch žiadne NPC nemám, som v porte zaseknutý, nejde ani jumpnuť cez port. Nevieš kedy približne za aký čas (hodín) ma podpora vie vytiahnuť?
     
  4. Minerva

    Minerva User

    Ahoj,
    napiš si na podporu, oni tě vytáhnou :)
     
  5. Ďakujem ti, už som napísal :) a nevieš približne za aký čas to bude? lebo mi prchajú všetky zosilovače a podobne
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Najneskôr do 48 hodín. Je však možné, že aj omnoho skôr, podľa toho ako rýchlo budú stíhať, vybavovanie ticketov od hráčov.
     
    baghira2-superstar a bhagira22 tohle ocenili.
  7. Och tak to celkom dlhá doba. A to som sa tešil na dnešok. No nevadi teda, ďakujem Vám aj tak :)
     
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Skús sa na to pozrieť o 5 hodín neskôr, alebo dnes večer. Nič iné Ti bohužiaľ neostáva, len trpezlivo čakať.

    Aby sa Ti mohli nalogovať na účet, musíš sa z hry odhlásiť, len bez Tvojej neprítomnosti to vedia opraviť.
     
  9. Dobre vedieť, Ďakujem ti, tak skúsim to neskôr :)
     
  10. Drift1

    Drift1 User

  11. Nejde ani warp, to som tiež skúšal, aj zmeniť na stránke loď
     
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    baghira napsal :
    Jak jsi na takový nesmysl přišel? Proč mě to u takového tlučhuby nepřekvapuje?
    Odkazovat hráče na nesmyslné časové údaje? Rovnou mu napiš, ať to zkusí za týden ne?
    •Deadshot•kdyby jsi nám popsal, jak se to zaseknutí projevuje, jestli jsi zkoušel zaletět do radiační zóny a bouchnout tam.
    Co ti to ukazuje v hangáru za mapu, či bránu? Nejde ti změnit hangár? Jsi skutečně stále ve hře on-line?
    Někdy opravdu stačí na cca.20 minut odlogovat, vypnout i hlavní stránku, vypnout i pročistit prohlížeč a zkusit to znovu.
    popřípadě zkusit jiný PC, či prohlížeč.
    Nebo zkus uděkat toto : Pryč z refrakce. Konkrétně je to zde v tomto příspěvku, co máš udělat #2. Je to podobný problém a občas to i pomůže, než tě skutečně podpora vytáhne, nebo musíš věřit v sílu ranního restartu v 5:30 ráno.
     
    •Deadshot• tohle ocenil(a).
  13. 1. Som v Alfe na porte zaseknutý, ukončil som vlnu a chcel som skočiť na ďalšiu vlnu cez port a ma tam zaseklo, skúšal som aj vyčistiť pc(cache), aj radiačnú zónu ( keď zajdem do nej, neuberá mi žiadne HP, loď sa správa ako keby vôbec v radiačnej zóne nebola), aj warp, aj zmenu lode cez aktivátor na hlavnej stránke a nič nezaberá. Keď letím na mape s loďou a nechám ju príklad v rohu, alebo hocikde na mape, tak a restartnem stránku s hrou tak ako náhle ju zapnem tak mam znovu loď na tom portne v bráne. Taktiež som to skúšal aj z iného počítača a robí to isté samé. Taktiež som skúšal aj vypnúť hru, aj stránku a po pol hodine sa prihlásiť a nejde to
     
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    •Deadshot• už som raz bol zaseknutý v bráne. Bola to Kuiper. 7/11/16
    |Oromë| mi poradil: "Skus cleaner, pomen prehliadace."
    Korben mi poradil: "Musíš napísať na podporu, len podpora ťa môže prehodiť. Úplne v klude tam napíš."

    A bolo to tak, ako mi poradili. Musel som sa úplne odhlásiť z hry aj z hlavnej stránky.
    Až po 18:45 h. večer mi oznámili, že už je to opravené a že sa môžem opäť prihlásiť.
    - Osobná skúsenosť. Odkaz: post #825 Proto sem poradil, co sem Ti poradil. Toť vše.
     
    Naposledy upraveno: 25/1/20
    baghira2-superstar a bhagira22 tohle ocenili.
  15. Skúsil som aj ccleaner, aj iný prehliadač, iný počitač, aj mobilný telefón a nejde mi to aj tak :(
     
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    Musíš byť trpezlivý a musíš čakať. Riaď sa ich pokynmi. Oni Ťa skôr či neskôr vytiahnu. Pošlú Ti správu o vytiahnutí na Tvoj mail. Maj ho aktívny a na ich správu striehni.

    Viac Ti poradiť už neviem. Už len: Ver tomu, že Ti pomôžu. A odhlás sa aj z hlavnej stránky. To je k tomu už, naozaj všetko. S tým sa už bohužiaľ, nič nedá urobiť. Len vydrž.
     
    baghira2-superstar a bhagira22 tohle ocenili.
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.