zmena kreditni karty v půatebni oblasti

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Òņđūşą~Ċź~ммø, 11/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdravim potreboval bych poradit jak a kde zmenim v platebni oblasti kreditni kartu chci pouzit jinou ale stale tam mam ulozene udaje z predchozi a neni tam nikde moznost zpet abych mohl prepsat
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

  3. Diky za radu udaje se smazali ale porad nemohu zadat jine cislo kreditni karty atd... co je potreba aby se mohlo platit kartou pres internet
     
  4. Korben

    Korben User

    Platbu v internetovej sieti musíš mať povolenú v banke.
     
  5. citát zmazaný.
    Tu mam jen potrebuju zmenit udaje o kreditni karte mam totiz jinou a to mi nejde jedine co se mi podarilo je ze se smazal 3krok kde se vypysuje jmeno , adresa , tel.cislo atd
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/5/14
  6. Korben

    Korben User

    Údaje o kreditnej karte by si mal asi zadať až pri ďalšej platbe. Potom by mali ostať údaje zmenené až pokiaľ ich nezmažeš.
     
  7. dalsi platbu jsem chtel udelat ale kdyz jsem si zadal kolik ur chci koupit tak mi tam naskocila hned tabulka kde mam napsat jmeno , tel. cislo atd... ale ze by to po me chtelo udaje z kreditni karty tak to ne . jinak ta karta kterou jsem pouzival pred tim tak je na cerne listine nevim z jakeho duvodu penize jsem tam mel dostacujici
    tak me napadlo jestli to neni treba tim
     
  8. Korben

    Korben User

    Tak ak tvoja karta bola na čiernej listine, tak pravdepodobne to bude mať vplyv aj na pridanie novej karty. Skús poslať formulár na platobnú podporu , kde v možnostiach vyberieš platbu prevodom a black list .
    Kontaktní formulář - platební systém
     
  9. muzete me presneji nasmerovat kam mamnapsat aby moji kartu z cerne listiny odstaranily a ja mohl pouzit jinou
     
  10. Korben

    Korben User

  11. jo sem sem psal ale ze by mi stahl kartu z cerny listiny aby se dala pouzit jina tak ma poslali do banky kde mam ucet od te karty . ktere je samozrejme funkci platby mam pres internet atd... povoleny tak nevim v cem je problem ze to blokly
     
  12. Korben

    Korben User

    Zablokované to je asi preto, že si možno urobil nejakú platbu ku ktorej si nemal dostatok prostriedkov a tak bola asi karta daná na čiernu listinu. Tu ti s tým nepomôžeme, to môžu urobiť len na platobnej podpore.
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.