zrušený email

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♠HARPIE♠, 23/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj po dlouhé době jsem se přihlásil do hry.hra mi funguje,mám vše co jsem měl.problém ovšem je že email který jsem používal již neexistuje.(byl zrušený).je možné ten email nějak změnit?
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Je. Volá se to centrum účtu. Na hlavní stránce ozubené kolečko vpravo nahoru. Co se týče E-mailu, vypadá zvnútra takhle:

    [​IMG]

    Podle tohoto vyobrazeného screenu: bez poznání své staré e-mailove adresy, není možná změna na novou e-mailovou adresu.

    Ovšem je ještě jedna možnost: vytvořit si stejnou e-mailovou adresu, jaká byla Tvá původní. Čili předchozí.

    EDIT: To znamená, že svou starou e-mailovou adresu, budeš potřebovat znát.
    Pokud jí znáš, pak nemáš problém vytvořit stejnou, která již bude existenční.
    A pak Ti to již půjde lehce změnit, podle tohoto obrázku a podle pořadí kroků.
     
    Naposledy upraveno: 23/10/20
  3. Sqvělá práce brácho. Jenomže to takto nefunguje. Je vidět, že nerozumíš vůbec politice zrušených mejlů.
    Počkáme si na odpověď Harpyje, jak jí tento návod nepomohl.

    P.S. ♠HARPIE♠, Doporučil bych ti jednu věc. Pokud znáš svůj starý mejl, zkus kontaktovat podporu poskytovatele toho mejlu a uvidíš, jestli ti pomohou a druhá možnost je zde počkat na moderátora fora a on ti jistě rád poradí, co se dá v tvém případě dělat a jak dále postupovat.:)
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghїra2- - aj ja som davnejsie skusil zalozit rovnaky email (kedze povodny bol zmazany automaticky po dlhej neaktivite) a fungovalo to, len pokial hrac nedostava bulletin, tak musi napisat na podporu hry. No problem by tam nemal byt, kedze to bude totozny email na ktory je ucet vedeny.
     
  5. Ahoj.centrum uctu samozrejme znam ale muj problem spociva vtom ze ten email co jsem pouzival ve hre je zruseny a nejde nijak obnovit ani zalozit znovu.tak ze kdyz chci email zmenit prijde mi potvrzovaci link na email ktery uz neexistuje a ja k nemu nemam pristup a bez potvrzeni to proste nezmenim
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ♠HARPIE♠ - pokial nie je mozne zalozit rovnaky email, aky si mal, tak v tom pripade ti ostava jedine a to kontaktovat podporu poskytovatela emailu. Nik iny ti v tomto zial nepomoze, pretoze drzat email aktivny je v rezii kazdeho hraca.
     
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher,?? To, co jsi mu zde napsal, není pravda, ale ty jsi admin, ty máš školení od BP, já jsem jen hloupý hráč.:)
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak určitě mu nezůstala jediná možnost a určitě mu nikdo jiný nepomůže?
    Ano, hráč by si měl udržovat e-mail aktivní, ale když se cokoliv stane s mejlem, dá se to s podporou DO řešit, protože Belgam už tam není.
    Neříkám, že je to jednoduché a že se to vyřeší hned, ale e-mail jde změnit i bez potvrzení na mejlu, který je přiřazen k účtu.
    Nebo se něco změnilo?
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - na podpore ti odpisu, ze si mas udrzovat email aktivny, aj ked si na nu samozrejme mozes napisat. Kedysi sa rucne prehadzoval email, co bolo napriklad pri kradeziach uctov, ale uz ani to nie je mozne: Změna politiky ukradených účtů
    Aka dalsia moznost teda je, kedze si uviedol, ze co som napisal nie je pravda, tak ak vies o moznosti, tak ju napis predsa.
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Pokud ♠HARPIE♠, píše pravdu, tak když napíše na podporu této hry, rozumně vylíčí svůj problém a bude mít dostatek indiciií a informací o svém účtu, bude ochoten popř. zaslat i screen -OP, tak se vše dá vyřešit.
    Samozřejmě, že musí komunikovat s podporou z nějakého nového e.mailu a vysvětlit jim, proč takto jedná.
    P.S. Jak jsem již psal, Belgam už na podpoře není, takže mu neodpoví, že to nejde a že za svůj mejl si zodpovídá hráč sám, píše se totiž už rok 2020.
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - ty si nebodaj pracovnik podpory alebo clen timu, ze takto radis hracovi? Belgam s tym nic nema, ze boli odobrate prava podpore menit emaily. A ja stale cakam na ten sposob zmeny emailu, ktory podla teba existuje a nie je to uz vyssie spomenuta zmena cez podporu hry, ktora to uz nerobi)
     
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    ZOHAN klamať priamo pred BA se nemá. A pred zrakmi všetkých.
    Nie si ani pracovník podpory, ani člen týmu.

    Taktiež aj ja stále čakám na ten spôsob zmeny emailu, kde si bol vyzvaný BA to uviesť, keďže to podľa teba existuje.
     
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher,
    1. Toto máš ověřené informace, nebo mi tu píšeš s ohledem na nějaké interní předpisy to, co nemůžeš zveřejnit a já potom vypadám, že jako lžu a píšu nepravdy?
    2. Celý postup změny e-mailu zde nebudu uvádět s ohledem na interní předpisy, protože kdyby hráči při prodeji účtu zjistili, že jě někdo okradl, tak by zahltili podporu žádostmi o změnu mejlu, když by zjistili, že se to standartně provádí?
    Nebo se mýlím?
    A nad podporou taky ještě někdo existuje ne? A ten tu pravomoc také nemá?

    -baghira2-, Ty se zde nepleť do debaty o které nevíš zhola nic, nebo budu považovat tvé výlevy za nepodložené obviňování? Existuje presumpce neviny a pokud zde jsou stále všechny mé příspěvky a bez cenzury, tak asi bude nakonec ta pravda zcela někde jinde a tu se samozřejmě nedozvíš?
    A ty jsi moderátor, admin, nebo něco podobného? Tak stáhni ocas a čekej dál.:)
     
  15. *-MAKRO-*

    *-MAKRO-* User

    ZOHAN, Možnosť zmeny emailu bol zrušený všetkým podporám. Dôvod je ten, že bolo neskutočne veľa žiadosti o zmenu emailu a aj hooodne hlásení veľa krádeži účtov. Zmenu emailu prevzalo priamo BP, kde žiadosti schvaľoval a robil jeden zamestnanec BP.

    Hráčovi by som odporúčil najprv komunikovať s podporou emailu, kde by bolo potrebné požiadať o potvrdenie, že email bol zrušený. Po získaní potvrdenia, kontaktovať podporu hry, kde doloží potvrdenie o zrušení emailu a doklady potrebné k zmene emailovej adresy.
    Podpora by mala žiadosť predložiť na BP, keď že sa nejedná o krádež účtu.
     
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    A já jsem tvrdil něco jiného?:)
    A podívej se na obsah tvého příspěvku a co tvrdí Punisher?
     
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    Bohužiaľ áno.

    Tak vidíš nie je to celkom pravda. *-MAKRO-* Ti to vysvetlil čo naj-vyčerpávajúcejším spôsobom. Jedným slovom: profesionálne.
    Trochu si to poplietol. A nevyznelo to od Teba zrovna naj-pravdivejšie. Mal si to uviesť na pravú mieru, ako to urobil práve Korben.
     
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Zase tady pleteš hrušky a cihly dohromady a jedeš si svoje.
    Punisher napsal toto :
    a taky jsem na to reagoval.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Ty si pleteš podporu poskytovatele e-mailu s podporou této hry ne? Tak co jsem popletl?
     
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    Že do toho miešaš Belgama. Čo on s tým má vôbec spoločného?

    To je to iné, čo si tvrdil. A to je to, čo nemá nič spoločného s podporou poskytovateľa e-mailu.

    *-MAKRO-* to vysvetlil správne. Prevediem to v správnom poradí podľa krokov:
    1) najprv komunikovať s podporou emailu; 2) s potvrdením kontaktovať podporu hry; a po
    3) podpore hry predložiť potvrdenie o zrušení emailu + doklady nutné k zmene emailovej adresy

    Potom hráčovi ♠HARPIE♠ zostane len čakať, pokým podpora predloží túto žiadosť na BP.

    To mi pripomenulo vlka, zajaca a kapustu. Prvého prenesieš zajaca, pretože vlk kapustu neje.
    Potom zoberieš kapustu na druhý breh, ale zajaca vezmeš späť. Vzápätí ideš s vlkom
    na druhý breh. Ktorý sa kapusty nedotkne. Ako posledného v člne vezmeš zajaca.

    Áno je to komplikované, tak ako v prípade: podpory poskytovateľa e-mailu.
    Len hráč musí vedieť komplexne rozmýšľať: čo má byť prvé, potom druhé a tak tretie.

    Nenapádaj ma u toho, keďže si uvádzal nepresnosti a tento údaj si neposkytol; čo urobil *-MAKRO-*.

    ZOHAN to čo si tvrdil, nebola úplná pravda. A Punisher na tieto nepresnosti, iba poukázal. No offense.
     
    Naposledy upraveno: 25/10/20
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak větší nesmysl jsem tu ještě nečetl, vlastně četl : zde : #2:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.