Zpetná vazba Diskusia: Test server Open beta

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 27/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ty tady zase brečíš a máš zcela evidentně špatnou latenci internetu a nedodáš sem žádné testy a ani se neobtěžuješ číst až do konce i podrobně obsah oficiálních oznámení? Pročpak sem asi pořád píšeš?
    A za pár hodin napíšeš hráčům toto : #2
    P.S. Logika nepustí že?
     
  2. Skočil jsem dopoledne do Zety a ukazuje se mě stále navazovaní spojení a stále dokola to znamená nemůžu se přihlásit na mapu ani na jinou loď.

    EDIT:
    Spojení přerušeno - Tvé spojení bylo přerušeno

    Aktuálně už nejsi spojen ze serverem hry DarkOrbit chceš se opět teď přihlásit?

    Nové spojení / Logout

    a když dám nové spojení dává mě to pořád dokola tu stejnou hlášku :(

    EDIT: poznatek co jsem chvíli byl přihlášený než jste daly ofítko:

    Ale jak jsem se přihlásil na tento test server, opět je tam hromada chyb co nefunguje na testu.

    - Lagy silné
    - Chat kde píšou všechny národy
    - Brány nejdou
    - Když pozvete někoho do skupiny tak se chat ze skupinou neukáže.
    - když skončím do brány stále se mě ukazuje nové připojení a nelze se připojit

    Může mě admin poradit co mám udělat abych otestoval server když se nemůžu ani pomocí odhlášení dostat na základnu a dát si jinou loď prostě se mě nejde přihlásit
     
    Naposledy upraveno: 10/6/20
  3. »vojta«

    »vojta« User

    Z oficiálního discord serveru:
    Hrubý překlad:
     
  4. Děkují na DIS nemám přístup zablokovali mě tam účet :)
     
  5. »vojta«

    »vojta« User

    Hodil jsem koukám link přímo na channel, tady je oficiální oznámení i s pozvánkou a věřím, že s novým účtem by ses tam dostal. Holt se zdá, že to je momentálně asi nejrychlejší informační kanál. (Tím nechci říct, že modi odvádí špatnou práci. Také mají jen info co jim bp pošle a musí ho ještě přeložit. A mimochodem, my už oznámení o test serveru máme a na anglickém fóru ještě ne :p)
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    »vojta« - zial email nam k tomuto stale neprisiel, zeby boli nejake problemy na testaku, pritom tam hore velmi dobre vedia, ze discord nema kazdy a hraci sleduju forko, pripadne kolegovia z chatu na to upozornia priamo v hre na chate prostrednictvom linku, pokial je tento udaj na fore.
     
  7. Až budeme vědět oficiálně že opravily ty brány dejte mě prosím vědět abych se přihlásil do hry :)
     
  8. Test Server otevřen do 12.6. otestujte to. Hm brány nejdou :D konec testování :D
     
  9. QROME

    QROME User

    nefunguje montaž piše mi že 0:00 a nič sa nedeje nepomohol ani relog herneho okna
     
  10. No nepatří to úplně do testservru ale když se řeší úpravy a opravy zde tak mne ted zaskočila jedna věc na CZ1 servru : nejde modul do lodi Tartarus HP-D01(psané je loď Tartarus +20% ZB) . Takže jsem si řekl: buď tam je bug a nebo jiný popisek a modul je do jiné lodi a taky že jo modul je do lodi Disruptor.
     
    Naposledy upraveno: 10/6/20
  11. Laskavě BP opravte ty chyby i ty brány jak člověk má něco testovat když na té hře nic nejde a nejde ani tady na tom forum přidám fotku ze hry aby jste poradily popřípadě aby byla vidět chyba která se opět opakuje ve hře. Když ti nahoře dávají test server mají si ho první vyzkoušet na svých pc a pak ho pustit ostatním a ne že něco pustí a vono to stejně nefunguje a jsou jen stížnosti na celý test server! :(

    chtěl jsem tu vložit foto skylabu ale bohužel zde fotky co nahrají se nezobrazují nevím proč zkusím to popsat tu chybu:

    Můj skylab je z 80% vypnutý, ale mám aktivní Prometium, Endurium, Terbium.
    Solární modul je level 13
    Základový modul je level 16

    Všechny 3 složky mají level 16 ale zde je menší problém který nechápu a to:
    + k tomu mám aktivní bonus produkce ty roboty

    Prometium vyrábí jen Level: 16 - Produkce: 315392 tady je jen +12% bonus
    Endurium: Level: 16 - Produkce: 416768 tady je jen +48% bonus
    Terbium: Level: 16 - Produkce: 416768 tady je jen +48% bonus

    U toho Prometium je rozdíl 100.000 jednotek nechápu jak je to možné.
    Může mě někdo vysvětlit kde je chyba že se mě vyrábí o -100.000 jednotek prometium méně než terbium a endurium? minulý test server jsem to měl opačně že to dělalo Terbium. Budu moc rád za vysvětleni kde je chyba. :)

    Další EDIT:
    podle všeho deaktivovaly tento test server jak se tak dívám. Udělaly chybu a věděli o tom tak to radši vypnuly než aby sledovaly problémy :)
     
    Naposledy upraveno: 10/6/20
  12. Ale už opět jede .-)
     
  13. Opět to jde ale bohužel jestli udělaly restart kompletně tak neopravily jednu chybu a to aby šlo vyskočit z brány pořád to dává tu chybu že nejsem připojen :(
     
  14. leosacek

    leosacek User

    Tupá komunita toto .. jediný co vás zajímá jsou brány a brány. Ta hra je o víc věcech než o bránách. Na test serveru se mají lidi střílet a ne farmit, když mají všeho tuny tvl ..
     
  15. Leo stěžuj si :D
     
  16. Nevím kde je chyba, chci se přihlásit na test server a ani se mi neukazuje ve výběru serveru. Nevíte kde by mohla být chyba ? Běží aktuálně test sever nebo ne ?
     
  17. Já se ptal jednoho admina na serveru a říkal mě že test server je přetíženy že mám zkoušet přelogovat z jednoho serveru na druhý.
    Protože jsem to měl stejně jako ty a nebo si myslím že je vypnutý a opravují ho protože já ho na žádném ze 3 účtu nevidím
     
  18. to mame stejně, ani z jednoho učtu ho nevidím, jen by mě zajímalo kdy bude aktivní
     
  19. Bud je přeplněný a nebo je vypnutý kdo ví a pokud je přeplněný tak to dělají turci že tam jsou všichni.
     
  20. takže mam počkat teda