Diskuze: Herní bible - návrhy na doplnění, chyby

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Warden, 27/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  ĐΣŦĦΣƦλƓƓ - cervene a modre bedne mali posledny update 10.1. Pokial pride info o pozmeneni obsahu, tak to upravime. BP obmiena odmeny a nas informuju len o update, ak je nejaky, nie o spustenych verziach, ktore aktualne pri bedniach su.
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 2. Dobre, každopádne aktuálne beži event na Apokalyptické bedne a v "promo sekcii" je uvedené že padá Legend Pusat. Je táto položka pridaná iba po dobu týchto 4 dní a potom znova odstránená keď budú obsidánky?

  Ak je tomu tak, nebolo by vhodné pridať niekde do FAQ zmienku o tom, že takéto akcie existujú a princíp ako fungujú? (odhadujem že sa prerozdelia % na odmeny v danej rarite a ponechá sa % šanca na danú "triedu/raritu" odmien - Legendárny/Vzácny/Bežný)

  15.02.2023 - 20:00[​IMG]Použit apokalyptický klíč.
  [​IMG]
  15.02.2023 - 20:00[​IMG]Obdržen předmět: Design letounu Argon Hammerclaw

  V aktuálnej akcii je spomenutý iba Legend Pusat, ale obsah boxov je zjavne iný, ako uvedený vo FAQ. Inak by toto asi nepadlo.
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 3. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  ĐΣŦĦΣƦλƓƓ - spravi sa update, zmenia obsah v bedniach, ale potom pri dalsom spusteni akcie mozu dat opat predosly obsah a meni sa to. Osobne i tak odporucam len obsidianky otvarat, lebo tam aspon ak padne design na lod, ktory vlastnis, dostanes kompenzaciu 10k ucka. Pri designoch na PET a stihacky to neplati.
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 4. ZOHAN

  ZOHAN User

  Zdravím a pozdravuji.
  Nestálo by za úvahu a při každé ''nové'', nebo i opakované akci, aby se také průběžně doplňovaly informace o ''staronových'' předmětech ve hře?
  Když už v sekci :lodě a jejich designy nejsou úplně všechny fotky a informace o designech ve hře a hlavně, kde se dají, nebo daly získat, tak aspoň třeba dopište u orcuse krátké sdělení, že se jedná o ''kosmetické'' designy a snadno by se tím zabránilo zbytečným dotazům hráčů v nesprávných tématech a vlastně vám to takto přidává práci při hlídání spamu ve vláknech.#432
   
  Naposledy upraveno: 14/4/23
 5. Tess

  Tess S-Moderator Team Darkorbit

  ZOHAN těch designů je tolik, že to snad ani fórum brzy nepojme. Těžko se shání vizuál, nikdo nám je nepošle a my je musíme najít, ručně stáhnout a pak vložit na fórum. Je to práce na dlouho, ale už se postupně doplňují i s informacemi. :)

  EDIT: Designy už jsou kompletně všechny doplněné
   
  Naposledy upraveno: 15/4/23
  *brutus* a -baghira2- tohle ocenili.
 6. [​IMG]
  ZB: 500 000
  Nano-plášť: 500 000
  Rychlost: 290
  Laserové sloty: 5
  Generátorové sloty: 16
  Speciální sloty: 3
  Raketomety: 1
  Sloty pro moduly lodi: 3
  Nákladní prostor: 1500

  Cena: Payment/při speciálních akcích
  Dražitelný v aukci: ne

  Schopnost: Štítové propojení
  Na 60 sekund vytvoří propojení mezi tvou a zacílenou lodí. Během tohoto propojení je poškození působené štítu cíle působeno tvojí lodi.
  Nový cíl může být – hráč/P.E.T.
  Trvání: 60 s
  Cooldown: 10 s
  Tato schopnost může být přerušena schopností JAMX, která hráči rovněž dokáže ve využití této schopnosti zabránit.

  Chci se zeptat, jestli se náhodou poškození štítu cíle k mému štítu nepřičítá, jinak by schopnost nedávala smysl, protože bych se úmyslně poškozoval. (žlutý text)
  Pokud je to jak si myslím, tak je to blbě i v popisu lodě v hangáru, odkud jste to asi kopírovali.
   
 7. ZOHAN

  ZOHAN User

  ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®►,
  Myslet, znamená nemít ověřené informace. Popisek sice úplně zcela přesně vše nevystihuje, ale to jsou ty odborné překlady odborníků, tak se nediv. ale zkus použít lodičku se schopností rozkladného štítu(tato lodička musí mít ale štíty a ještě lépe formaci krab) a se schopností berserkera za podmínky, že berserkera nic nestřílí, tak je první lod bez škod a berserker 60 s. nezničitelný a má full hp.:)
  Takže netuším, co si myslíš ty, kde a hlavně v čem je vlastně chyba.
  V popisu lodě v hangáru pomotali schopnosti lodí dohromady a jen doufám, že tušíš, jak obě schopnosti vlastně fungují,

  P.S. A když jsme u těch chyb, nebo zavádějících informací u této lodičky, chtělo by to asi upravit popis této schopnosti:
  To slovo ''veškeré'' asi neodpovídá skutečnosti po úpravě.
   
  Naposledy upraveno: 21/5/23

Sdílet tuto stránku