Zpetná vazba Diskuze: Lodě a designy

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

AKá je tvoja najoblúbenejšia loď?

  1. Goliath Plus

    23.3%
  2. Citadel Plus

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. Pusat Plus

    10.0%
  4. Solaris Plus

    13.3%
  5. Hecate Plus

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  6. Solace Plus

    10.0%
  7. Centurion

    16.7%
  8. Orcus

    16.7%
  9. Berserker

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  10. Cyborg

    10.0%
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

  2. WiZMaz

    WiZMaz User

    Ani jsem si nevšiml že mi předevčírem padl z bedny zlatý diminisher, už na něm lítám, díky Bigpoint, doufám že na vánoce bude další zajímavý dezing

    [​IMG] výhra
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Naposledy upraveno: 19/7/22
  4. Drift1

    Drift1 User

  5. WiZMaz

    WiZMaz User

    Drift1 tak tomu říkám lenost a dezorientace na fóru, jako moderátor bys to měl znát :) tak se podívej na den psaného příspěvku a historii kalendáře :)
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    WiZMaz to není pravda.

    za 1) Drift1 není moderátor, tak ako ja. A moderátori za to nemůžou.

    za 2) O tom, kdy budou ty mise a boxy rozhodujú v BP.

    Mise ku akci Dní Promethea bývají koncem října, když je Halloween.

    Pokud se dívám do Kalendáře, tak asi každý ví, že jim nedodali info.
    Nepodložené a neověřené informace, nikdo z nás hráčů, přece nechce.


    Také čekám na ty mise a boxy z kterých padají lodní dizajny.
    A také třeba brát v úvahu, že Kalendář je pouze orientační.

    EDIT: Osobně se řídím tím, co je v bulletinu na hlavní stránce.
     
    Naposledy upraveno: 20/7/22
  7. jedumil500

    jedumil500 User

  8. jedumil500,
     
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

  10. Drift1

    Drift1 User

  11. Nové
    Nové návrhy lodí: Cupid Goliath Plus a Psyche Goliath Plus
    Použití nových návrhů lodí Cupid & Psyche na lodi Goliath Plus spouští schopnost Combo Design, popsanou níže.
    Schopnost kombinovaného designu: Schopnost navrhnout loď "Goliath Plus Psyche" Loď

    získá buff, když jsou splněny následující podmínky:

    • Design lodi Cupid je ve stejné skupině jako design lodi Psyche.

    • Design lodi Cupid je na stejné mapě jako design lodi Psyche.
    Buff zvyšuje poškození o 10% a loď je zahalena do pěkné záře, zatímco je buff aktivní.

    Schopnost kombinovaného designu: Schopnost navrhnout loď "Goliath Plus Cupid" Loď
    získá buff, když jsou splněny následující podmínky:

    • Design lodi Psyche je ve stejné skupině jako design lodi Cupid.

    • Design lodi Psyche je na stejné mapě jako design lodi Cupid.
    Buff zvýší štít o 10% a HP o 5% , loď bude zahalena do pěkné záře, zatímco je buff aktivní.​
    odkud jsou tyto informace?
     
  12. Reknat415

    Reknat415 User

    Nazdar nevie niekto či bude ešte niekedy nejaká možnosť získať loď Solaris ?

    Dá sa kúpiť v packu ale za tú cenu a obsah toho packu sa to maximálne nevyplatí 90% z toho čo tam je buď mám alebo nepotrebujem.
    Tak či bude ešte nejaká iná možnosť ako tú loď získať alebo či býva aj nejaký iný pack v ktorej tá loď zvykne byť.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Tady nikdo neví, co bude v budoucnosti. BP občas nějakou akci zopakuje, ale většinou tam dávají jiné odměny a lodičky se objevují pouze za reálné peníze v obchodě. Musíš pouze sledovat hru a koukat do obchodu, co tam přibylo za balíčky.
    V poslední akci v B'P se objevil diminisher, tak netuším, kam tím jako směřují.
    Solaris je v akci kolem Valentýna a to je ještě hodně daleko.
    Předpokládám, že chceš tuto lodičku jen proto, aby jsi vyrobil lodičku solaris plus, protože máš na ni dobré moduly?
    Nezbývá ti než čekat, nebo rozbít prasátko.:)
     
  14. Reknat415

    Reknat415 User

    Možno by som ten pack kúpil zo zavretými očami :D ale keby tam bolo aspoň niečo užitočné z toho packu by som chcel maximalne tu loď a seprom nič viac z toho nepotrebujem :(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Na malém účtu mám solaris a nelituji koruny, které jsem za ni dal. Mám i disajny z akce a nějaké moduly, takže na malém účtu nejlepší loď do začátku, na brány...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Reknat415 - treba sleddovat akcie, ci sa tato lod nevyskytne v nich ako odmena alebo s moznostou vycraftenia.

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► - naj by som povedal, ze je Solaris Plus, aspon na a b g to mam odskusane.
     
  17. Punisher, když budu mít na malém účtu milion uridia na solaris+, stane se hlavním účtem :D, no když si koupím booster cooldownu, tak s solaris abg taky ubouchám, vyzkoušené. A je to napínavější, musíš tomu dát všechno, zvlášť v gammě. Solaris beru jako náhradu za kaminu, když nemám premium.
     
    zkurvysyn-vyjebaný a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► - tak ja sa bavim o hlavnom ucte, ze tam mam solaris plus. ;) Ako ja som spokojny, kombinacia schopnosti s CD boostrami a kaminou je velmi dobra, hlavne ked je vela tych NPC, vybijem ich velmi rychlo. Akurat nemam este moduly na tu lod, ale ak mi padnu na prieraznost a dmg, to bude masaker, kedze ma este aj pasivny bonus 12% dmg.
     
  19. Punisher, abychom to pro začínající hráče uzavřeli :D, buď si koupíš nožík z čepelí 10cm (solaris) a za drobné BC, nebo nožík 15cm (solaris+)za dvacetinásobek v herní měně, a uděláš s ní stejné dílo, nicméně za menší čas a s menším úsilím. Hra má možnosti pro bohaté i neplatiče, což je skvělé.
    No já už ty moduly mám :p.,
    Kdysi jsem dělal bránu s spearhead s LF3, 8 hodin, to je výzva, takové extrémy mě baví, žádné WC, a potíš se, nejíš. Jako super loď za nesmyslné peníze (solaris+)... dobře no. Klasická loď pro začátečníka :D.#501 Myslím, že to bylo 360-460 korun a ne milion uridia a další věci v montáži... Chápeš jak to myslím? Mimochodem, můžu si ji koupit, mám na to, ale dávat do hry která občas funguje a účet je v podstatě imaginární ve vlastnictví BP, proč ?
     
    Naposledy upraveno: 13/9/22
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► - raz za cas byva dodatocnou odmenou v kalendari pre premium hracov zlava na tyzden. Staci si pred vybratim kupit premko na tyzden za 1,49€, tym padom po vybrati kalendara za 25.den ziska hrat aj zlavak a dohromady ma 30% zlavu, takze namiesto mega ucka da za lod 700k ucka, co je tiez dost, ale usetri skoro tretinu.
    Kazdopadne nikde som nepisal, ze si ju musi kupit zaciatocnik, ibaze ju ja pouzivam, lebo hlavne do a b g je to podla mna najlepsia lod. Otocil som vela bran vdaka nej, hlavne ked z nich padali fragmenty napriklad ;)