Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *brutus*

    *brutus* User

    Nekonečné vytvářrní spojení,jsem v tom sám?
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  3. po retarte nejde hra mrzaci do
     
  4. Mohli by ste nahlasit BP, ze ked si hadzem sopel (nákazu) tak mi to zabije peta ? Parkrat od zaciatku akcie sa mi stalo, ze mi to zabilo peta i ked som ho mal vypnuteho.
    Doteraz to fungovalo normalne, myslim si ze so spustenim Plutusky, to zas niekto pokazil.
     
  5. ano i mě to nejde se připojit
     
  6. Zdravím. Chcem sa spýtať či sa ku nastaveniam cookies z profilu pilota aj iný hráči nevedia dostať? Mne ich prestalo od pondelka v tom modrom okne ponúkať. (Poprípade či je to premiestnené dakam inam?)
     
  7. *brutus*

    *brutus* User

    FrOg!_Is_Back_[SvK] nákazová mina se chová jako normální mina a pokud ho nemáš opraveného tak ti logicky bouchnemto ninak s akcí nesouvisí,když máš peta vypnutého nic ti ho nemůže zabít.Já když byla akce star sunderer tak než jsem si dával nákazu peta jsem vypínal a s nákazou teprve skákal do brány:eek:
     
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Múžete mi někdo vysvětlit co se děje s naší oblíbenou hrou?
    Nějak se nám rozbila hlavní stránka?
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  9. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess, mezipamet nemažu ze zásady už tak 3 roky
    on byl restart? co opravovali?
    Marně hledám na mapě už druhý den avizované boxy té nové skvělé akce...
     
  11. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN tak pokud jí nechceš vymazávat, tak ti nemám jak pomoci.:(
    Ano byl restart Prehlad synchronizácii a reštartov v hre (bez úprav bugov)
    Zatím nám nepřišel žádný email, že něco opravovali.:( Pravděpodobně to bylo kvůli spuštění té akce.
    Akce začala teprve dnes. Koukám, že je tam jiné datum ve FAQ, upravím to.
    Omlouvám se, bohužel teď je ta komunikace v době dovolených šílená.
     
    Punisher tohle ocenil(a).
  12. *brutus*

    *brutus* User

  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    Už nám dali ti ''odborníci'' návod, jak jednoduše zprovoznit tuto nádhernou hru.
    Jak jednoduché, děkujeme.

    Brutusi? Asi bych nepoužíval strohé slovo . ''pouze'', když je tady sekce-obchod-balíčky a vzhledem k tomu jak tento nákup v příslušném vláknu hodnotí samotní hráči, tak se této akce dobrovolně vzdávám.
     
  14. Hezký večer přeji. Jednu rychlou otázku - Jsem teď jediný, kdo nemůže posílat suroviny ze skylabu? Veškeré cookies přijaté (opakovaně jsem zkoušel přijímat i odmítat, bez úspěchu), mezipaměť vyčištěna včetně cache, meziapměť GPU taky vyčištěna a stejně mi to vyhazuje tu chybu "Not Found".

    Jestli je toto ta sliboavná oprava tohoto problému, kterou mi v mailu podpora před asi měsícem slíbíla, tak to je vážně radost. Hlavně, že se mi snažili namluvit, že "Nemusíte přijímat cookies, aby hra fungovala", ale bez nich si do lodi nic nepošleme. Trochu proti zásadám EU ne?
     
  15. Prijal si to aj v "Profil pilota" ?
     
    123zelenina a *brutus* tohle ocenili.
  16. Ano, na hlavní stránce i na profilu. Ale teď se mi vůbec nezobrazuje to modré okénko (to s ozubeným kolečkem), které mě přenese na stránku s osobními informacemi. Ale dnes to celkově nějak graficky nestíhá, ten klient.
     
  17. *brutus*

    *brutus* User

    ono je to po posledním restartu vůbec nějaké pobouchané
     
    123zelenina tohle ocenil(a).
  18. Stein)

    Stein) User

    ge1- zlavak,premko a klik v gg stoji 70u,kde je chyba? je nedela.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  19. *MILIMETR*

    *MILIMETR* User

    mam stejný problém
     
  20. Asi jsi to vyjádřil ve špatnym vlákně, ty svazáku :-D

    Mě by spíš zajímalo, jak je to s tím klikáním bran. Velitelský centrum hlásí GG víkend a tady se píše, že sleva na brány nefunguje. Mám pár EE, takže to nevidím, jestli tam ta sleva je a zajímalo by mě to. Díky.
     
    *brutus* tohle ocenil(a).