Zpetná vazba Diskuze: Trasování spojení a odezvy

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 8/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  2. TRIXT

    TRIXT User

    †_TĦE-ĦeŁŁ_†: Pokud se uvnitř domácí sítě připojuješ pomocí wifi, zkus připojení kabelem. Pokud kabel již používáš, pak je bohužel ping daný parametry připojení, jenž máš objednané u tvého poskytovatele internetu. Osobně si myslím, že pokud máš špatný ping i při připojení tvého PC kabelem, pak to musíš zkusit konzultovat na podpoře tvého poskytovatele připojení. Možná ti nabídnou nějakou kvalitnější službu. Počítej ale s tím, že pokud ti něco nabídnou, bude to asi dražší.
     
    Naposledy upraveno: 4/12/14
    GoodCraftCZ tohle ocenil(a).
  3. cicero666

    cicero666 User

    a vie dakto ake vysledky su povazovane aby hra fungoval na 99% a v cislach prosim :)
     
  4. Korben

    Korben User

    cicero666 Nikto ti výsledky a ani čísla nedá. Chod hry ovplyvňuje veľa faktorov a strašne veľa rozdielov v software a hardware , ktoré hráči používajú.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. cicero666

    cicero666 User

    ok ide alebo nie ja som vyskusal asi 20 pripojeni na 20 pc a prisielsom nato ze take iste lagy take iste problemy nie ludia maju ten problem ale skor to BP alebo dcerska spolocnost atd. preto ma to zacalo zaujimat lebo take iste lagy su na min. a max. nastaveny tu vsetke problemy su odozvou k BP a naspat nacom sa neda nijak vylepsit na strane hraca (ked ma dobre pripojeni). Mam pravdu alebo som daleko jak Bob Marley ? :) ked ma dakto dajaky napad rad to precitam :) vesele sviatky :)
     
  6. Zafod

    Zafod User

    cicero666 já bych řekl, že jsi ještě o hodně dál. Doporučuji trochu pátrat a číst.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Korben

    Korben User

    cicero666 Už som tu čítal všeličo, ale tvoj príspevok patrí medzi No1 príspevky tohoto fóra. Pravdepodobne vyhlásim asi súťaž o naj príspevok na fóre . :D

    Prečítal si si po sebe čo si napísal ?
    A strašne by ma zaujímalo tých 20 pripojení. To si sa pripojil z 20 rôznych PC a z 20 rôznych IP adries ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. cicero666

    cicero666 User

    tak ked som napisal hlupost tak som (niesom expert ale poznam par ludi) akym sposobom by sa to dalo vylepsit ? na strane hraca ?
    Korben ked chces tak to pochopis ja som napisal co jak som skusal a ty behas natom istom kolajniciah mne je jedno co omne myslis ja som zvedavy ake je riesenie tochto problemu ?
     
  9. Korben

    Korben User

    cicero666 Nehnevaj sa na mňa ale to ako píšeš, mi pripadá ako by si si text prekladal cez prekladač. To čo píšeš, mi jednoducho nedáva zmysel.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Kubino

    Kubino Guest

    cicero666

    kolega ti nemusí poskytnúť žiadne riešenie a ja osobne ti poviem, aby si sa spýtal tých "pár ľudí" a problém si vyriešil :)
     
  11. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    Korben sem mam zadat tie testy ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. GE6 nejde prosim opravte :)
     
  13. Naposledy upraveno: 30/12/14
    -baghira2- a -HeJkO33- tohle ocenili.
  14. sak nejde mi nacitat vobec vyhladavanie spojenia
     
  15. Korben

    Korben User

    -HeJkO33- Nejde ti hra ? Tak na čo čakáš ? A nie tady, ale tam.

    MatejJanos76My hru neopravujeme. Klikni na link ktorý vložil Cruenta†Ultionem a vyplň tam požadované údaje, alebo si prečítaj Co dělat když mi nejde hra?
    Mne hra ide bez problémov.
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  16. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    len GE6 nejde... mne napr. GE7 ide urcite to nieje moja chyba

    robí mi presne to isté čo mojmu spoluhracovy
     
  17. [flav]

    [flav] User

    tie potvrdzujem ge 6 nefuncny
     
    -baghira2- a -HeJkO33- tohle ocenili.