Diskuze: Upgrade předmětů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Belgam, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. UFO2013

  UFO2013 User

  Punisher dlouho se snazim na neco projit a myslis si ze na forum sem na to prisel za roky.
   
 2. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

 3. No já to holt pochopil ve smyslu, že se změnil pouze bonus za poškození a Vaše tabulka udává nová maxima po plném upgrade. Špatně jsem četl hodnoty uvedené v tabulce.
   
 4. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  »†prchlik†« - nic sa nedeje. Takto je to uvedene aj na inych forach, ktore som si pozrel, ale mas pravdu, je vzdy lepsie sa spytat, nez sa len domnievat.;)
   
 5. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Nemame momentalne informacie o spusteni test servera, navyse tato otazka nepatri do tejto diskusie ohladne upgrade predmetov, takze mazem OT.
   
 6. [​IMG]
  Pride mi, ze navysili maximum ABR :D
   
  -baghїra2- a ZOHAN tohle ocenili.
 7. ZOHAN

  ZOHAN User

  Tak každopádně jsme rádi, že nám to BP sdělil oficiální cestou tuto změnu k lepšímu a nebo nám tu někdo z kompetentních jasně řekne, zda se jedná o bug- či novinku ve hře, nebo jen chyba v zobrazení?
  EDIT 1 : kontroloval jsem dnes několik účtů a našel jsem plno anomálií?
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Toto jsou screeny z jednoho náhodně vybraného účtu.
  Mohl by se nám k tomu někdo z kompetentních osob nějak vyjádřit, kam mizí ABR, když nic neupgraduji?
   
  Naposledy upraveno: 19/2/20
  -baghїra2- tohle ocenil(a).
 8. =Marvin=

  =Marvin= Team Leader Team Darkorbit

  Oficiální limit je stanovený na 3000, možnosti proč na některých účtech je víc, 1. chyba ve skriptu, 2. hráč se blížil limitu ABR když probíhalo připisování ztraceného ABR po akci v branách, 3. při nákupu uridia v akci se ABR také připsalo nad možný limit aby o něj hráč nepřišel. Každopádně v této chvíli na fóru těžko něco bez informací potvrdíme, maximálně na to znovu zkusíme přivést pozornost. Nezapomínejte taky, že pokud se problém akutně týká vašeho účtu, podpora je místo kam napsat. Na fóru váš účet nikdo nevyřeší ani neprověří, fórum prostě není platforma kam s tímhle jít. Nástroje které jsou k tomu potřeba tu jednoduše nemáme.
   
 9. ZOHAN

  ZOHAN User

  Co si mám představit pod pojmem : chyba ve scriptu? Na účtu nemám jedinou bránu a uridium jsem nekupoval a na mapě v montáži mi svítí těch jen ''189''.
   
  -baghїra2- tohle ocenil(a).
 10. Prosím Vás jak je to s ABR?..... Dnes mi to hodilo hlášku max. ABR a po koupi bitevní permanentky se mi tudíž nic nepřipsalo.... Což mi fakt radost neudělalo....Navíc jsou hráči, kteří mi hlásili, že mají v hangáru např. 3.750 ABR a žádné omezení se jich tak netýká. To nás BP zkouší, co ještě vydržíme?
   
 11. ZOHAN

  ZOHAN User

  Odpověď na svou otázku nalezneš zde : #44 a zde :#348
  Pokud ti hráči hlásí, že mají více než limit 3000 ABR a vyzvednou si také zakoupenou bitevní permanentku, potká ho stejný osud jako tebe.
  Je mi zcela jasné, jak lze dosáhnout většího množství ABR nad limit, ale nebudu to zde psát, protože by to BP ihned zase upravil, protože je to výhodné pro hráče.;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
   
  Fishbi89 a -baghїra2- tohle ocenili.
 12. ZOHAN no jo, ale toto je dost unfair jednání ze strany BP. Pokud koupíš za reálné peníze bitevní permanentku, která jasně definuje, co za svůj finanční obnos dostaneš a tobě se to nepřipíše, tak je to ze strany BP jednoznačný podvod a okrádání zákazníka. Vůbec se v této souvislosti nebojím použít tyto slova. Samozřejmě pokud koupíš bitevní permanentku za uri, tak je to jiná věc.
  Jinak posty 44 i 348 jsem četl, ale jasnou odpověď mi nedali , a prtoo jsem se zeptal. Limit je 3000 a někdo má víc. Mně osobně není jasné, jak dosáhnout nadlimit a ani se na to nebudu ptát, protože mě to nezajímá.
   
 13. *RimmerH*

  *RimmerH* User

  Co je lepší upgradovat Prometheusky nebo LF4 (Magmadril ...)
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 14. -baghira2-

  -baghira2- User

  *RimmerH* jako první: spíš prometeusky. Na druhém místě: hyperplasmoid.
  Co se týče laserových děl.

  Magmadrill je dobrý, ale prometeus laser je silnější na damage & upgradování hyperplasmoidů navýší hp.

  A paritydrill je na tom stejně, jako magmadrill.
   
  stefan.sv, *RimmerH* a bhagira22 tohle ocenili.
 15. Zdravim načo použiem mozok mindfire
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.

Sdílet tuto stránku