Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Zednikovič jj, čím více kapslí, tím větší šanci budeš mít něco vyhrát :-D
     
    bhagira22, -baghira2- a Warden tohle ocenili.
  2. Warden

    Warden User

    Zednikovič: Ano, budeš mít větší šanci, jak ti již potvrdil spoluhráč. ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Zednikovič - obcas by bolo dobre precitat si zopar predoslych prispevkov, pretoze uz na podobnu otazku odpovedal kolega tu POST
    Nech sa to tu zbytocne nezahlta rovnakymi otazkami ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Zdravím, nevím proč, ale nezobrazuje se mi poslední mise akce od lvl. 6, jak má za ní být 1x recept na design Legend A-Elite a přitom bylo napsáno, že všechny mise budou dostupné ihned a já už máš všechny pro lvl. 6 hotové :(
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Zdravím nevím proč, ale mise co jsou k dispozici od levelu 6 se mi nezobrazují, zobrazují se mi pouze mise dostupné od levelu 12, díky za odpověď
     
  6. PanMajster

    PanMajster User

    Taky mam ten problem, nezobrazuju sa misie od levelu 6, iba od levelu 12..
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. corgoň

    corgoň User

    Zdravím neviete prosím vas aký je čas respawnu?? :)
     
  8. Warden

    Warden User

    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. corgoň - vývojář na discordu psal: 5-25min od předešlého spawnu.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. corgoň

    corgoň User

    Ešte som sa zabudol spýtať koľko ich dáva a ak viacerých tak či ich dá všetkych naraz :)
     
  11. Vždy se objeví pouze jeden hitac
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. RIP CZ1, zas to tam točia tie 3 klany. Radšej tú akciu vypnite, žiadnu už nedávajte a bude pokoj.
     
    bhagira22, -baghira2- a _bodrik_ tohle ocenili.
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Menila sa odmena za akciovu ulohu z Legend A-Elite na Borealis Venom.

    AkceZničte v akomkoľvek poradí
    150x Lordakia
    150x Saimon
    50x Devolarium
    20x Sibelon
    4x Boss Sibelon
    Zkušenost: 500.000
    Kredity: 500.000
    Uridium: 10.000
    Čest: 5000
    10x Aurus

    1x Borealis Venom
    6-11
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. jan42

    jan42 User

    To prostě nejde... tam přiletím ani nenakliknu hitace a už je po mě ... na té CZ1 se to nedá když tu jsou hráči z klanu War a hvězdičky ... to prostě mimon nebo hardy kopně za 240 jen tam přiletím.. pak opravím na základně čekám na cooldown u CPU skoku pak tam skočím přiletím zase je po mě, tihle silní hráči si tam budou farmit 24 hodin denně to jste fakt vymysleli akci zase... ja nebudu mit ani jednu kapsli a oni si jich nafarmí tolik protože tam jsou jak páni a nic je netrápí jenom si proste získávají jednu kapsli po druhý a mi co se tam neudržíme mame hovínko :( fakt jako ... ja chci taky kapsli ale nejde to a oni jen tak nevypadnou budou mít tolik všecho a ja nic :( jako ti co už nic nepotřrbujou s jsou silní tak budou farmit kapsle a tem slabsim nic nenechají a na CZ1 jsou ještě firmy spojený a ty klany jsou taky ze všech firem

    Edit, ještě k tomu udělají mise na hitac miniony... prosím vás a nějakej návod jak tam kurde přežít alespoň 10 sec by nebyl ? natož ještě něco zabít... S misemi se můžu asi rozloučit, nemám šanci natož ty chudáci flaxáci :( a to že linda a mimon a frogi mají podpůrné programy nikoho nezajímá že ?
     
    Naposledy upraveno: 6/11/17
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. PanMajster

    PanMajster User

    to akože vážne? ja chcem ten design Legend A-ELITE.... ten LAVA SPECTRUM už mám , naco mi bude a tak čo teraz keď dorobim tu misiu? ako nechapem preco niesu misie pre vsetkych.... zasa nieco dokaslali radsej nech uz nic nerobie, je to horsie a horsie nemam slov

    a Warden to preco akoze zasa toto spravili? moze mi to niekto vysvetlit? konecne nieco dobre daju do misie a aj tak to potom daju prec.. toto uz je nehorazne a trapne, len aby si co najviac hraci kupovali a BP mal money...
     
    bhagira22, jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Warden tak mi řekni proč lvl 21 ty mise tam má hmm? Asi chyba že? Takže buď je chyba u mě a majstera nebo u těch 150 hráčů co mi psali že tam ty mise maj všecky, všech 8 misí.....
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    阿爾法探戈 - hitec je 24 hodin denne, tak dufam, ze sa tam postriedaju aj ostatni hraci.
    jan42 - kapsule mozes ziskavat aj z uloh ;) Vyhoda Hiteca je v tom, ze je nonstop cele dni pocas celej akcie.
    PanMajster - A-elite Legend mozes ziskat predsa aj ako korist z Hitecu.
    Galaxy_RunneR - s tymi ulohami su momentalne problemy, vieme o tom.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. PanMajster

    PanMajster User

    Punisher A-elite Legend by som aj mohol ziskat z hitaca, keby tam neboli full hraci ktory ta ked sa priblizis k hitacovi hned zostrelia, pretoze v klanoch su zo vsetkych firiem. Velmi zle vymyslene mali dat ze v blizkosti nejakeho dosahu od hitaca by sa hraci medzi sebou nemohli strielat, az potom by to malo vobec vyznam lebo takto su tam fullky ktore to ani nepotrebuju a low hraci nemaju sancu.. Mysles som ze po skusenostiach z tejto akcie to pisalo viacero hracov aj pominule roky ze tam su iba fullky ktore si to ustrazia ze to nejako vymyslia ale co by sme od BP chceli ze.. nemam slov a preco vobec zmenili tu odmenu na ten borealis venom ci co to?? zmysel?
     
    bhagira22, -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    jan42 S tým co si napsal, plně souhlasím. Bohužel taková je situace tohto eventu.

    "Místo toho, budě lítat ten otrasný hitac, který poleze slabším pořádně na nervy.
    - Protože elitní FE a UFE si ho zas privlastní a slabších budou popřitom pořád střílet.
    - A ještě jim vyhoví na 24 hodín nonstop, od 6 listopadu."

    "Pak jim to taktně vysvětli, ať ku Hitacovi víc nelezou. Ale diplomaticky, bez sestřelování. :)
    - Proč by neměli? Alespoň si to skusí. Stačí že je Hitac odešle spátky na základnu, pak již to snad pochopí." ;)

    Príspevky #750 a #768. Můj názor snad již poznáš. To co dělají na cz1, velice přísně a tvrdě, odsuzuji!
    Osobně sa na to kouknu, preveřím je, nadělám screeny a nahlásim. Jak na podporu, tak i tady na fórum.

    - Tohle si dovolovat nebudou! Toť mé vyjádření. - Tuším, že sem se o tom a k tomu, již na fóru vícekrát zmínil.
    - Nakolik to je trestuhodné a také budu apelovat na to; aby to nezůstalo bez následků! Tou chamtivost je třeba zarazit!
     
    Naposledy upraveno: 6/11/17
    bhagira22, jan42 a 阿爾法探戈 tohle ocenili.
  20. Warden

    Warden User

    Galaxy_RunneR: Bohužel, na účtu s levelem 16 mám jen mise pro level 12+. Je pravda, že na účtu s levelem nad 20 mám i mise pro level 6-11. Takže, pokud to neopraví a ta oprava nebude spočívat v tom, že skryjí mise 6-11 pro levely nad 20, pak jediná možnost je dosáhnout toho levelu.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.