Nejlepší loď (nejlépe za kredity v obchodě nebo v aukci)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Tonycraft55, 20/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Nejlepší loď (nejlépe za kredity v obchodě nebo v aukci)

  1. Diminisher

    1 hlasy(ů)
    2.1%
  2. Sentinel

    2 hlasy(ů)
    4.3%
  3. Solace

    24 hlasy(ů)
    51.1%
  4. Venom

    6 hlasy(ů)
    12.8%
  5. Spectrum

    5 hlasy(ů)
    10.6%
  6. Vengeance Lightining

    6 hlasy(ů)
    12.8%
  7. Spearhead Elite

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  8. Jiná loď

    3 hlasy(ů)
    6.4%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,
    jelikož mám spoustu kreditů (přes 1 miliardu), rozhodl jsem se je někam investovat. Myslím, že nejlepší způsob by byla koupě nové lodě, pravděpodobně zkusit štěstí v týdenní aukci.

    Nevím do které investovat a tak se ptám vás, která loď je podle vás nejlepší? Může být na PVP i na PVE to je celkem fuk. (Už vlastním Aegis, Citadelu, Goliathy apod.)
     
  2. Ak mas moduly na solace a este ho nemas tak by som jednoznacne volil to. Mne sa ho vsak podarilo vydrazit za viac ako 1.6 miliardy. Pri troche stastia sa sice da aj za menej, no ked som ho chcel rychlejsie a isiel som na istotu tak ta suma bola taka aka bola.
     
  3. Myslim, ze bude nejlepsi, kdyz si budes kredity setrit. Budou se ti v budoucnu hodit na vyrobu Prometheusu. 1 miliarda je celkem malo, za to mas jen 5 laseru... :rolleyes:

    Vetsina lodi, co mas v seznamu pada ze zelenych beden a drive nebo pozdeji je ziskas. Do te doby litej s nejsilnejsi lodi, co mas a setri kredity a uridium na potrebne veci ;).
     
  4. To zní dobře, k čemu je mi Prometheus? To musí být nějaká endgame věc ke které jsem se ještě nedostal :D
     
  5. Naposledy upraveno: 22/2/20
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Těch procent je 37,5. Protože to také sleduji.
    Má šance byla taková:

    dělal sem zetu kvůli upgradovacímu modulu na damage pro pusatku. bylo to před 4 týdni v úterý.
    nepadlo mi nic, jenom ten bonus DMG-VP01 o který mi šlo. Nic víc. Žádná loď. GE2.

    pak sem na GE5 před 2 týdny ve čtvrtek dělal epsilon kvůli 900000 bodům cti. Ti sem dostal. Ale loď žádná.
     
  7. ._-MEX-_.

    ._-MEX-_. User

    A kde jsi zjistil, že ta šance je 37,5 % na cyborg, nimesis a hammerclaw ? Nikde se nemužu dočíst kolik to tak muže být, celkem mě to zajímá a mrzí že ty procenta neuvádí někde ve FAQu té akce. Pokud by to bylo opravdu 37,5 tak nemá smysl šetřit olej do montáže na tyto lodě.
     
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    ._-MEX-_. škoda že sem z toho neudělal screen.
    Ale píše to v bulletinu na hlavní stránce: v každý úterý, středa a čtvrtek. Když je ta akce na ty GG.

    Zistil sem to, když sem dělal Zetu, protože sem sledoval upgradovací modul na damage pro pusatku.
    Kdybych to neviděl, tak se o tom vůbec nezmíním. Zrovna mi tehdy psal spoluhráč, že mi může padnout
    1 z té trojice lodí. Ale bohužel nepadla. Jenom ten bonus DMG-VP01 mi padl, o který mi šlo. Stojí to tam.

    EDIT: Počkáme na úterý, až pak se ukáže kdo lže. Takže se sklidni. Ty OT.
     
    Naposledy upraveno: 22/2/20
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Pokud máš důkaz svého tvrzení, tak ho sem dej, jinak si ty zavádějící nesmysly smaž, protože lhát se nemá?
    P.S. A jaká je šance na padnutí těch zbývajících lodí v akci?
    A opět ta gramatika? Nepoučitelný. Potom dochází k nedorozuměním, že ano.;)
     
  10. Sabu.sak

    Sabu.sak User

    baghira nelze o 37.5% protoze kdyz spustili akci poprve tvrdily to i admini na chatu ve hre kdyz se na to lidi ptali ale asi skutecne procento bude mensi jak tvrdi zohan nevim ale amini nelzou
     
  11. ._-MEX-_.

    ._-MEX-_. User



    Škoda jakýho screenu, čeho ? Nechápu co by na tom screenu mělo být ?
    Stále jsi nenapsal jak jsi to zjistil, že to je 37,5 %. Zda jsi se to někde dočetl nebo ti to jen napsal "spoluhráč", nebo jsi to nějak záhadně spočítal.
    Chceme zdroj, odkud to máš. Protože to zatím nikdo neví.
     
  12. Sabu.sak

    Sabu.sak User

    tvrdily to admini na chatu ve hre musim zase opakovat kdyz tu novinku zavadeli


    zohan ty si zaujatej egoista podle toho jak v posledni dobe prispivas na baghiru a vzdy kdyz muzes napadnes ho odpovidas na jeho prispevky neadekvatne jako kdybyste si na foru resili osobni spor misto abys ho presmeroval na pravidla fora co rad delas u mensich uzivatelu a libujes si v tom aby si precetl ze se nesmi sirit neoverene informace nebo nepravdive hned zadas jeho hlavu
    to normalni neni a kazdy at si udela obrazek sam
     
    Naposledy upraveno: 22/2/20
  13. 88samo88

    88samo88 User

    Ako už bolo spomenuté, určite nedraž za kredity. Na vybavenie lodi prometheus lasermi potrebuješ 5,2 mld. kreditov, to ti dá chvilku zabrať. A uridium už vôbec na toto nemíniaj. Ak túžiš po lodi tak najlepším riešiním sú zelené kľúče. Pravdepodobnosť na získanie lodi je síce malá, ale za to pravdepodobnosť na získanie súčiastok pre montáž je v celku dobrá. Odporučil by som ti postaviť Cyborga pretože pochybujem že máš na Solace moduly a neviem či v blízkej budúcnosti ich bude možné získať. Ale na druhú stranu je omnoho lahšie ho postaviť a jeho abilita je dosť prospešná. Radšej si šetri súčiastky a pokial sa v blízkej budúcnosti neukážu moduly pre nejakú loď ktoré by boli naozaj výhodné tak postav toho cyborga.
     
  14. Nebojte, na uridium zásadně nesahám, jelikož ještě nemám pořádný příjem uridia abych si to mohl dovolit. Ale kreditů se mi zdálo, že jich pomalu začínám mít hodně, ale nakonec se ukázalo, že je na co šetřit. Mimochodem je formace dobrá investice uridia, nebo jsem zase vedle jak ta jedle? Každopádně děkuji za vaše rady ;)
     
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tonycraft55 Formace dobře investované do uridia není na škodu.

    Formace motýl je za 100 kilo urka, ale ignoruje 20 % absorpce štítu nepřátelské lodi a usměrňuje poškození přímo na lodní konstrukci.
    Do hp npc, zvláště v GG (v branách), čím Ti šetří munici, že neničí jako první štít. Zároveň zvyšuje tvé body života o 20 %. Co je výhoda.

    Formace vrtačka je až za 150 kilo urka, ale laserové poškození je zvýšeno o 20%,
    co se náramně hodí na npc mimo GG, na mapách ve hře.

    Více zkušení hráči co pracují již dlouho s formacemi, snad umí poradit ještě líp.
    Využíva se i formace kruh, srdce, diamant, klín, kupole, nebo také dvojité kolo.
    Těžko říct, co se ku Tvé lodi nejvíc hodí. Kolik hráčů, tolik chutí a tolik možností.

    Ale své uridium jenom kvůli tomu, ještě neutrácej. To přídě až postupem času, jak se budeš čím víc zlepšovat ve hře.
     
  16. jaritko

    jaritko User

    Ako prvú formáciu odporúčam srdce. - 5%dmg si začiatočník nevšimne, ale navýšenie HP a štítu pri rozumne investovaných bodov do profilu pilota je poznať.
     
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    Pokud si nevíš rady, tak si sežeň solace, pokud máš do něj upgradovací moduly, pokud ne tak asi spektruma. kredity si nafarmíš, jinak asi máš na práci na účtu ještě asi hodně, tak se zkus kouknout třeba sem :
    Tipy pro vracejiciho se hrace

    P.S.To už se na foru může lhát a radit hráčům nesmysly jako v tomto příspěvku zde? #6
     
  18. ._-MEX-_.

    ._-MEX-_. User

    Znova přispívám do diskuze, s tím že cyborg a další dvě lodě z bonusových odměn nepadají s 37,5 procentní šancí, to jsem si jist. Po cca 15 branách to můžu potvrdit(samozřejmě žádna loď nepadla) + stovky dalších bran od spoluhráčů, ti se jen zasmáli, když jsem jim řekl že toto někdo psal na foru :) Prosím baghiru, aby tu už nešířil podobné lživé informace, děkuji. Bigpoint opravdu není tak hloupý, aby cyborg padal téměř z každé druhé brány jako odměna, a přitom v montáži by to byla nejhůře složitelná věc ve hře.
    Bohužel omluvy se asi nedočkáme že ? (baghiro)
     
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    ._-MEX-_. myslím, že na Tvoje vyrývanie v tejto téme, nikto nieje na to zvedavý. Ani na Tvoje OT a moju omluvu.

    Punisher, 21/11/19 "Forum nesluzi na vyzvy hracov pre inych hracov na ospravedlnenie a podobne.
    Toto treba nechat uz na moderatoroch fora, ako rozhodnu."

    Najlepšia loď, ktorá je za kredity: je Solace v týždennej aukcii. Momentálne.

    Túto tému sa mi podarilo nájsť na anglickom fóre:
    https://board-en.darkorbit.com/threads/gg-bonus-rewards.124194/#post-948179
    Hráč Darkomaani. tam popisuje, že šanca na Cyborga je niečo popri 1%. Po anglicky.

    Ale nedávam to sem kvôli ospravedlneniu, ale kvôli vlastnej korekcii a konečnej oprave.
     
    baghira2-superstar a bhagira22 tohle ocenili.
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    -baghira2-, napsal
    Nevím, co je horší, jestli psát nepravdivé informace, nebo opravovat lháře?
    Ještě bych tvou informaci doplnil o malý dodatek k nejlepší lodi za kredity a to, co už tu padlo, že musíš mít taky všechny potřebné
    upgradovací moduly, jinak jsou lodě, které autor momentálně vlastní, dostačující vzhledem k jeho výbavě a levelu.
    Spíše bych se zaměřil na level a šetřil kredity a klíče na promet. lasery.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.