nelze nalogovat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem osobnost, 29/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. osobnost

    osobnost User

    Zdravím nejde se mi nalogovat na mapu. Pořád vytváří spojení a nic. Server GE1
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    osobnost,
    FAQ - Co dělat když mi nejde hra?

    P.S. Nejdůležitější je tato pasáž :
    V případě že nic nepomůže máte dvě možnosti: povznést se nad to a hrát i přes případné problémy nebo si dát pauzu.
     
    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tohle ocenil(a).
  3. Ja pri tejto hre strácam aj zvyšky mentálneho zdravia.
    Platíme si premko,zlavy,boxy,50% boostre a nedokážu nam naservírovať na zlatom podnose server ktorý by udržal pár hráčov pokope.
    Nemôžem s tym spraviť nič,nikto sa nám neospravedlní,nikto to nevykompenzuje.
    Minulý týžden sme museli čakať do server restartu (5.30),dnes to bude asi rovnaké. Držím palce priatelia,snad vás netrafí šlak ako triafa mna.
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    To jsem jediný, komu nefunguje server ge-1?
    Můžeme dostat i nějaké vyjádření od BP, že o tomto problému už ví a že s tím i v době po úspěšném víkendu budou konečně i něco dělat, neboť podpora hry nekomunikuje?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    P.S. a boostery běží....
     
  5. Už sú o tom informovaní,server GE1 je opat mimo provoz.
    Pomocou discordu sme to oznamili modom a tí to aspon posunuli dalej,čiže vedia o tom.
    Ale to či s tym budu niečo robiť je viac ako otazne,skôr nie. Sám som navrhol niekolko simple riešení,ale 3x hádaj či tomu budu venovať pozornosť.

    A keby len boostre nam bežali že jo :) kompenzácia nulová,spätná väzba nulová.

    EDIT: bolia ma oči z vlastnej gramatiky :D
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Prave som sa prihlasil na GE1 a funguje mi. Ak podpora dostane viac hlaseni od hracov, ze im hra nesla a bude sa jednat o globalny vypadok, tam sa moze uvazovat o kompenzacii, ale zas je to v rukach pracovnikov BP, my o tom nerozhodujeme.
     
  7. informer

    informer User

    Punisher, Tobě hra funguje a my máme psát na podporu, abychom dokázali, že hra nefunguje správně?
    asi také záleží, jaká jsi firma a co všechno ve hře nefunguje mimo neskutečné pingy a lagy?
    Hra přestala fungovat(proskoky porty a gg- nelze tam skočit) lodička za mrzne na mapě odkud skáče. V 18:00 to zase začalo a ve hře bylo cca. 1350 hráčů a v 19:00 to spadlo na 1092 a kolem 21:00 zase 1200 hráčů?
    Hráči šli asi na večeři, proto se odhlásili?
    Na to, že se údajně tento server několikrát posiloval, tak si nedovedu představit, kdyby nalogovalo v dnešní době cca. 5000 hráčů, jak tomu bylo před několika lety?
    Tento problém je tu už několik týdnů a BP se doposud k tomu nevyjádřil, natož, aby to někdo, se aspon i snažil něco opravit?
    Momentrálně (23:20) nelze skočit portem , nebo do gg.
     
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Již se bojím kromě přihlášení do hry a vybratí odměny prosperous kalendáře; dělat něco ve hře navíc.
    Nalokovaná pamět vyskočí přes 2 GB do mezipaměti. A co z toho, když si hráč, dnes ani nezahraje.o_O

    K čemu pak byli dnes dobré dvojnásobky ve bránach, když je hráči nemohli využít. Nebo se přihlásit.
    Ptám se?

    EDIT: V poslední době jsou takové problémy s touto hrou téměř vždy. Smutné je, že je v BP neřeší.:rolleyes:
    A nám hráčům pak nezůstává nic jiného, než si pořád na to, jen a jenom cihladrát zakaždým stěžovat.

    A kde jinde by se to dalo, než tady na fóru.
    Jenomže ani tady, si naše stížnosti nikdo z BP bohužel nepročte.
     
    Naposledy upraveno: 30/1/22
  9. Odporúčam ešte dnes navštívit mapu/gg Betu. Je to zážitok na celý život. :)
     
  10. informer

    informer User

    steineckercookie, Nějaká rada, jak se do ní dostat? Koupit si nový PC z USA, nebot ten z číny to bohužel neumí?
    P.S. Stačí se podívat na server ge-1 na nick hráče top 9 a je nám jasné, že máme všichni špatný internet zřejmě.:)
     
    Naposledy upraveno: 31/1/22
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    informer - je rozdiel medzi hra nefunguje (neda sa ani prihlasit, nefunguje server, server mimo provoz) a hra nefunguje spravne (nejde tak akoby mala). Ja som reagoval na prispevky vyssie a siel to do hry otestovat a bolo mozne sa prihlasit, takze server isiel, ale mohol byt pretazeny, na co sluzi podpora, kde sa to nahlasuje a oni to posunu dalej, pripadne zaeviduju ID hracov, ktori mali urcite vypadky s popisom o ake konkretne vypadky alebo chyby sa jedna.
    Za to, co sa deje s informaciami od hracov posunutymi vyssie uz nezdodpoveda ani forum ani podpora, kedze to je mimo nasu reziu, pretoze nie sme vyvojari hry. Problemy na GE1 boli viac krat ohlasene, ale zial nevidime a ani nam nechodi ziadny postup ako si v tejto oblasti pocina tim technikov v BP.
     
  12. Kovboj111

    Kovboj111 User

    Já jsem v roce 2012 vyhrál herní sestavu Razer Kraken Pro při akci Hitach s logem Darkorbit reloadted, ale taky zainvestováno, a hra mi na tom běží dobře
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.