oneskorene reakcie

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem LeilaJ, 24/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. LeilaJ

    LeilaJ User

    Zdravim vas....neviete mi poradit?? ci to bude herny problem alebo moj,,ale oneskorene mi reaguju reakcie na hre skoro 2 sekundi, ...ci uz zameriam npc alebo kliknem hockde...tak ukon sa mi vykona neskôr....preinstaloval som prehliadac, i flashko a nic..internet mam v poho...optika...nakolko mam problem len na orbite...
     
  2. Mne to robí väčšinou internet. Sú časy, kedy je na sieti veľa ľudí a vtedy to občasne seká ako popisuješ.
    Občas stačí počkať, alebo prípadne reštartovať modem.
    Keď používaš TSko, klikni si na svoje meno kolieskom, tam vidíš ping, prípadne packet loss. Ak ping máš okolo 50+, tak to robí to čo popisuješ.
    Prípadne sa pozri aký ping majú kolegovi na TSku.
    Ak problém pretrváva, odporúčam vymeniť internet.:D
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    LeilaJ,??? Napsat, že máš internet v pohodě je v dnešní době docela odvážné tvrzení, když jsou miliony lidí doma a u kompů. Zkus si udělat nějaké měření, dej do správné sekce výsledky měření a uvidíš pak, co se dozvíš. Na orbitu je to samá novinka a akce, plno zapnutých ''poctivých'' hráčů, tak se nediv, že servery nestíhají a ještě pustí do toho ice meteority, santa boty i spaceball třeba.
    FAQ - Co dělat když mi nejde hra?
    Ohlašování technických problémů ve hře

     
  4. pecko

    pecko User

    ja mám ten istý problém už dlhšiu dobu, cez Pc mi to nehorázne seká. pripojenie mám tiež (asi) cool, je to cez 80mb stiahovanie a ping je 8. fps v hre mam min. 50 čo sa dá,
    na laptope mi to beží parádne, som si stiahol aj iné prehliadače najlepšie mi to ide cez Hola na Pc
    ale pred nedávnom, som si nainstaloval win10 a pridal 4gb ram, bezalo to v pohode asi mesiac a potom to zacalo sekat
     
  5. Drift1

    Drift1 User

  6. pecko

    pecko User

    no pravdepodobne som to opravil, problem bol v 100% vytazeni disku, nieco som nasiel na nete ze to mozu robit bud nevhodne antiviri alebo prehliadace, som odinstaloval chrome a nainstaloval kaspersky, kedze ziadny antivirak som nemal, prebehol som to celkovou kontrolou, samozrejme nieco mi naslo, restart PC a mi uz neseka, takze rada skuste sa pozriet spracu uloh a sa pozriet na disk, teraz ho mam do 5% a neseka mi to, uvidim dokedy
     
  7. Karlosray

    Karlosray User

    me se nekdy stava že letim a lod mi začne sama střílet na vlasntni firmu nebo na to kdo je vedle me a mam ho nakliknuteho nebo jsem u portu a chci skočit a najednou lod střilí ale je to jen nekdy
     
  8. Drift1

    Drift1 User

  9. xmens

    xmens User

    To "pecko" :
    odkedy je Kaspersky PREHLIADAČ? ? ? :D Je to antivírová ochrana - NIE prehliadač - a odinštaloval si chrome ? - ked nedokážeš rozlišit čo je browser a čo "shield" pc?
    Tu máte nazorný príklad akí tip ludí hrá tuto hru - nie je sa čo čudovat, prečo SUPPORT nie je support ale mrtvá schránka ... :)
     
    DevilMan-Diabol tohle ocenil(a).
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ja zas čistím komp. každý boží deň: antivírusovou ochranou Avast a ešte aj pomocou Spyware Terminator,
    ktorý je veľmi účinný proti zákernej ľudskej činnosti, proti hekerom. Používám Chrome. Občas Operu.
    A s darkorbitom na 95% problém nemám. Tých zvyšných percent sú lagy, alebo keď sa prizabudnem.

    xmens Kaspersky je predsa anti-vírusová ochrana, nemusíš na pecka, hneď tak útočne. Mýliť sa je ľudské.
     
  11. Zafod

    Zafod User

    Pořád stejné.... Já nevím, před Vánoci jsem se pár hodin proletěl a vše mi šlapalo. Jediné s čím mám problém (ale to bude někde v mém nastavení) je když nemám hru v celém oknu. Pak mi to jde se zpožděním.

    Hezký večer .)
     
  12. Zajímavé, dva hráči tu neumí číst, ale opět ví všechno nejlépe. Klasika na fóru, že jsem se vůbec vracel :D
    Jinak k tématu - pokud nemám hru v režimu celé obrazovky, vůbec se nedá hrát, proto už to ani nezkouším, a když potřebuju překliknout na jiné okno, okamžitě letím od NPC / na port, protože hrozí, že než to celé proklikám na režim celé obrazovky, tak to může klidně trvat půl minuty.
     
  13. Drift1

    Drift1 User

    Zafod :-O Zafod žije...velký,uznávaný a kdysi největší prezident galaxie forum.. :-O šéfe jak se ti daří??
     
  14. Dadiiik

    Dadiiik User

    to sa ani brany nedaju robiť.. to jak keby si mal 200ms alebo čo.. lod ti ukaže na druhej strane mapy ale ty dostavaš za 200k (gamma) a skapeš

    pozrite sa ako sa robia brany, všimajte si minimapu ako sa pohybuju NPC a pod.. su tam proste lagy a neni to internetom ani PC (ani počas nahrávania)
    a nepoviem keby to bolo počas spaceballu alebo labyrintu.. ale bola 1 rano.. to proste server nema byť ako preťaženy...

     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/12/19
  15. Zafod

    Zafod User

    Jsem pravě dovalil z hospy, fajn pívo měli... Hele, co tu ten amater nacvičuje? Zdrhá před první vlnou protegů do rohu s petkou na půl žerdi? Jako sorry, to sů lagy jako tři tečky...

    Dadiiik od koho jsi ten účet koupil? Proč stojíš v chumlíčku pár NPC a nehýbeš se? Lagy jo? Aha...

    Tvl, tady netrollím, to jsem udělal jinde...

    Ups, teď mi to docvaklo, téma je opožděná reakce :D. Ahá, tak to jó, ahá... :D:D:D co? kde? jak? proč? Dark Orbit?

    Edit:
    Btw: sakra modi, multipost se už jako může normálně??? Herdek, já bych Vás hnal...

    Drift1 jsi přece nečekal, že zhebnu :D A nejsem šéf ... :muck

    Edit2: omlouvám se, trochu jsem přebral :)
     
    Naposledy upraveno: 29/12/19
  16. =Marvin=

    =Marvin= User

    Zafod pojď a žeň, já si tu jen schovám tenhle post, abych viděl tu reakci, až se ráno za pár jařin vyvalíš z betle a zmerčíš v historii účtu svoje poslední příspěvky, to budeš litovat že to pívo nebyla jen dvanáctka. :D Na druhou stranu je vcelku pochopitelné, že z kombinace korbelu, třetí končetiny a půlky mozku tak úplně Moliere nekouká. Spíš Jeltz. Nebo další Jelzin.

    LeilaJ podobné problémy nemusí být jen problém internetu. Samozřejmě můžou, ale to se projevuje trošku jinak. Tady bych se spíš ptal kolik paměti ti při hře žere prohlížeč.
     
    Flipper-a-Lopaka a Zafod tohle ocenili.
  17. Drift1

    Drift1 User

    Zafod-Na to jsem ani nepomyslel :-D Hele..pro mě si šéf a tečka:-D joo to byli časy..kde asi skončil růžovej Peacemaker..
     
  18. Dadiiik

    Dadiiik User

    @Zafod nejaký si pikantný nezdá sa ti? učet je moj a je moja vec ako si robím brany, a nvm prečo to riešiš.. neviem či si slepý, ale asi hej, ale ked si všimneš minimapu tak vidiš že tie NPC sa portuju, a minuly vikend to bolo ešte horšie.. si mysliš že si šef ked prideš z krčmy a začneš sa tu do niekoho pušťať?? Cehun
     
  19. mne zase sekaju porty pri presksakovani cca tak zamryne na 3 az5 sekund v branach iba pri prvom potnuti a potom bey problemov ... zacinam mat podozrenie ze to flash player nezvlada

    cim novsia aktualizacia flashu tym horsia hratelnost a samozrejme zatazenie systemu sudruhami co v noci spia a ich lode lietaju :)
     
  20. Drift1

    Drift1 User

    Dadiiik-Ber to tak že Zafod je ze staré školy a tady na forum fungoval.Stejně jako já :-D Jo to byli časy...Zafod jako BA překonal 20 tisíc zpráv forum galaxie, Peacemaker mu se svými poníky postoval ve stínu,Belgam,Coach atd. dohlížely na to aby zase nevznikal bordel jako teď v poslední době např. tvojim nic neříkajícím videem. Zafode..koukej se vrátit do Hospy a dotáhni je zpátky....nezapomeň na Infinity!!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.