Problém prihlasiť sa do hry už 2 mesiace

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Drum_And_Bass, 13/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte môj problém prihlásiť sa do hry pretrváva už dlhšiu dobu , preto ma prestalo baviť hrať túto somarinu :D no lenže človek zase dostane chuť takže som sa po dlhšej dobe skúšal znovu lognúť do hry cez klienta a aj cez prehliadač a zase len vyskočí okienko prihlasovania a stale dokola načítava aj pol hodinu a stále nič... Niekto kto má návod ako vyriešiť tento problém ? Vopred dakujem za každu radu
     
  2. ZZZ

    ZZZ User

    skus sa prihlasit z ineho PC a cez ine pripojenie do internetu, aspon budes vediet ci je problem u teba alebo u BP
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Drum_And_Bass,?? Pokud nám zde nedodáš trochu více informací, tak bude velice obtížné ti jakkoliv poradit či pomoci.
    jaký máš PC, typ připojení(přihlasuješ se doma, kabel, Wifi?) Provedl jsi údržbu PC? Na jakém prohlížeči hraješ?
    Já bych ti nejdříve poradil (předpokládám, že jsi trochu zkušený hráč a hru znáš? ) , tak pokud se umíš přihlásit na účet( na hlavní stránku), tak zkus změnit server a zkusit se nalogovat do hry tam?
    Předpokládám, že ti nejde se nalogovat na mapu? Aby jsi vyloučil chybu na tvém účtu, zkus si založit úplně nový účet a zkusit, jestli ti funguje nový účet.
    Těch věcí co to mohou způsobovat je tolik, že to nejde hned sdělit. Jen mne napadá, co jsi naposledy na účtu dělal, nebyl jsi v refrakci, nebo v bráně nebo na test serveru?
    Zkus se podívat na toto téma, občas to pomůže.
    FAQ - Co dělat když mi nejde hra?

    A pokud by ses nudil, tak koukni sem :
    Ohlašování technických problémů ve hře
     
  4. Ahoj, Teraz skušam aj cez iné PC aj moje aj frajerkine aj mamin notebook a nikde nič ... Po Loadingu dám štart a ostane len ma pripajat na mapu a to je všetko... 2 mesiace dozadu to robilo ked bola ta večná brána čo servery blbly a mne to asi zostalo zabugovane
    --------------
    Mohol by sa mi BP pozrieť na účet malo peňazí v ňom nie je ak sa to dá po dobrom vyriešiť bolo by fajn a ĺudské pretože už si neviem rady... COOKIES A CACHE premazané stále nič ,
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/9/20
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Drum_And_Bass a skúsil si defragmentovať disky v PC? Možno by to pomohlo.
    Za pokus, by to mohlo stáť za to. Nič nepokazíš. Len Ti to zrýchli a skvalitní PC.
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Drum_And_Bass Podívej se v hangáru, kde se nachází tvoje loď (na jaké mapě je? ). Potom zkus změnit hangár a zkus nalogovat.
    Pokud ti nejde změnit hangár, tak je tvoje loď pravděpodobně někde zaseknutá.
    Potom už ti pomůžou asi jen admini.

    P.S. Zkoušel jsi přehodit ten server nebo udělat si nový účet, abychom vyloučili chybu u tebe, internetu nebo chybě na účtu?
     
  7. Defragmentovať je zbytočné kedže už skúšam ale 6 ty počítač lepšej kvality aj pripojenie je veľmi uspokojivé, vytvoril som nový účet a ten funguje čiže chyba musí byť v mojom účte [​IMG]171500885 inak si to neviem vysvetliť... Skúšal som prepnuť hangáre a prepínať idú mam viacej lodí na rôznych mapách ani z jednej mapy ma nepripojí písal som na BP podporu ale tý ma ignorujú už 2 mesiace v kuse toto robí naposledy som sa odhlasoval z 2-6 sa mi zdá na portale pretože to veľmi lagovalo snáď každému od vtedy sa pokúšam pripojiť a stále nič aj cez prehliadač aj cez klienta neuspešne ps. pardon za gramatiku píšem to z cudzieho PC kde je menšia klavesnica.
     
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Měl by jsi se podívat do centrumu účtu, jaký tam máš přiřazený e-mail na který by ti měla přijít nejprve automatická odpověď od systému podpory a podpora by se ti měla ozvat zpátky do 48-mi hodin.Podívej se v mejlu i do sekce spam- nevyžádaná pošta.
    Dostal si na e-mail autom. odpověď? Pokud ne, tak to zkus znovu, slušnou formou i s pozdravem jim vysvětli, jaký máš problém a připoj své ID a herní server.
    Pokud nejsi detekovaný systémem, tak na podporu máš nárok, jinak bude problém spíše u tebe .(myslím tím v komunikaci)
    Na jaké mapě ti to píše v hangáru, že se nacházíš? Zkus na tom účtu změnit server a zkus se nalogovat tam? Pokud to půjde nalogovat, tak máš někde zaseklou lodičku, ale pokud jde změnit hangár, tak by jsi se nalogovat na mapu měl.
     
    Naposledy upraveno: 14/9/20
  9. Urobil som všetko pre to aby som dokázal dostať loďku na orbit no žiadne tipy triky navody pokuse a všetko nefungovalo. Na podporu som napísal pekne slušne ako sa patrí .
    -----------------
    Admin by sa nevedel nejako pozrieť na účet či to sa mi len marilo že sa to kedysi dalo ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/9/20
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  11. MINNORIT

    MINNORIT User

    tak dnes rano otvorim klienta DO a totok tam :eek: : [​IMG] ... https://ctrlv.sk/iVSO
    :oops:ešte že som si kupil zlavak premium :mad::mad::mad: no potešme sa :confused::confused::confused::confused::confused:
     
  12. *SATKO*

    *SATKO* User

    No je cas burok,dazdov na nieco to musime zvalit,ale nebojme sa helix urcite pôjde
     
  13. až teraz sa mi dalo prihlásiť, podla zahraničných for to nefungovalo už v noci, stále sa to opakuje ....za všetko chcu prachy, akcie nuda lode nevyvážené....dokonca som náhodou videl Turecké video ako si do Orcusa nabugovali po tri rovnaké DMG moduly...už chápem prečo majú DMG 500K...toto nikto nevidí...fuj hanba BP
     
  14. Carnage

    Carnage User

    dufám, že bude niaky dobrý kód z tohoto dnešného 8 hodinového fiaska
     
  15. *SATKO* a ostatní. Všichni jsme VOP při prvním přihlášení odklikli. Když to vezmete za celý rok, tak většinou se hrát dá, a to je to, co nám slíbili v pravidlech. Ovšem i mě zlobí, když to nejde zrovna když mám volno, nebo náladu hrát. Ale když máš plán B, třeba pivo v lednici, tak je život krásný.
     
    Naposledy upraveno: 17/5/21
  16. ani nevim ze byl nejakej vypadek a 8 h masakr hraji to cim dal min zachvilku uz to ani nezapnu a to je co rict bavilo me to a byl jsem tu jak to slo ale ted uz jsem i nekdy linej to zapnout uz:)
     
  17. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Já mám na výpadek už 11h abych se dostal aspoň na forum tak z Mozilly mimo klienta
     
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    Registroval som výpadok od 22:45 včera. Až do 2:00 v noci. Dovtedy: mimo prevádzku.
    Človek, aby si už pomaly nemohol zahrať, ani hodinu pred polnocou. Toho sme sa dožili.

    Informačne: až okolo 2:00 v noci, sa dalo najskôr prihlásiť.
    Tzn. aby sme si už, strážili čas, aspoň na to prihlásenie..:rolleyes:

    P. S.:
    Radšej sa poprihlasujem teraz, pokým to ide. Aby som si na to, neskôr nemusel sťažovať.
     
  19. Forkys

    Forkys User

    Zakladatel tématu se již dlouho neozval. Uzamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.