Punisher

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - tým' zahájená uživatelem Punisher, 17/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    Korben, 9/7/19:
    Vstúpte si konečne do svedomia a uvedomte si čo tu stvárate.
    Ako decka v materskej škôlke, ktoré žalujú učiteľke.

    Život je príliš krátky na to, aby sa človek zaoberal hlúposťou,
    ktorú nedokáže ovplyvniť. ;)

    EDIT: Aj po tých rokoch, ako vždy má pravdu.
    Vedel presne trafiť pointu. Teda klinec po hlavičke.

    Fórum má slúžiť na informácie a diskusie k hre.
    Už som si to uvedomil.
     
    Naposledy upraveno: 6/10/22
    CharlieSheppard tohle ocenil(a).
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punishere. mohu se směle zeptati, proč tedy v tomto vlákně:
    Spojenie serverov kvôli aktivite hráčov. 2022

    je multipost a reakce na údajně OT smazaný příspěvek?#8

    Punisher proč byla smazána moje slušná odpověď o výrobě v montáži?Aby jsi si připadal důležitý že to víš jenom ty nebo nějak tomu nerozumím?​
    Reagoval si totizto na prispevok multiuctu. A reakcia na zmazany prispevok je tiez zmazana.
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - uz neviem kolko krat som ti pisal, ze nie som jediny, kto ma prava na mazanie prispevkov na fore. Dany prispevok zmazal kolega a mohlo sa stat, ze hrac mal rozpisanu reakciu na teba a potom ju odoslal. Je ine, ked vidime prispevok a potom je hned podtym nan reakcia, tak ak je ten prispevok OT, tak sa zmaze hned aj reakcia na OT tym padom. Nahlasil si dany prispevok, ze je reakciou na OT?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Když se podíváš do historie mých smazaných příspěvků ve vláknu admina jménem Charlie, tak tam ty informace asi získáš, dále jsou i nějaké informace v sekci chat a když se podíváš na mou historii ''varování'', tak možná i pochopíš, že to zkouším všemi legálními způsoby dokázat, že někteří svou činnost vykonávají usilovněji a hlavně nedělají rozdíly mezi hráči.
    Za své chování se Tobě zde omlouvám a raději to necháme být.
    P.S. nicméně ten multipost tam stále je, je to OT a reakce s nepodloženým obviňováním také.
    Nebo je hráč : (123zelenina,) moderátor, či admin a může mít takové informace, nebo si zde může psát co chce a porušovat pravidla dané sekce i fora?
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - vyssie som sa ta pytal, ci si pouzil funkciu nahlasenia prispevku? Preto som dany prispevok este nezmazal, lebo si mi stale neodpovedal. Ak sa dockam odpovede, tak to zmazem, lebo v reportoch som si ho nevsimol.
    Ja nerobim rozdiely, ci je to moderator alebo hrac. Pravidla musia vsetci dodrziavat.
    A moderator ma vykonavat svoju funkciu nestranne. To, ze niekoho prispevok nebol zmazany nemusi hned znamenat, ze to je moderator a nic sa mu nemoze stat, ale ako som uz vyssie uviedol, tak ked niekto reaguje na OT az po jeho zmazani, lebo ma rozpisanu spravu, nemusi si to dany clen timu vsimnut proste. Preto je tu funkcia nahlasenia, hraci nam tym pomozu zbavit forum neziaducich prispevkov a neziaduceho chovania niektorych hracov.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ▲ŦĦΣ•ПΣO•™SK▲ - prispevok som ti zmazal, tak ako aj predosle OT, len aby si vedel, za co si to dostal. Nik nie je zvedavy na tvoje vylevy alebo znevazovanie prace clenov timu. V pripade, ze v tom budes aj po vyprsani banu pokracovat, tak mozeme pristupit k trestu aj na tvoj hlavny ucet.
    AK mas nejake staznosti na pracu clenov timu, tak to smeruj na podporu hry a nie tu na forum hry.
     
    -baghira2- a Mia tohle ocenili.
  7. U všech všudy, já ti s tím svým příspěvkem fakt hodně ležím v žaludku, co? :rolleyes:

    Tohle už je poněkolikáté, co na to upozorňuješ, a je to poněkolikáté, co se ti to tady v tomto vláknu snaží Punisher vysvětlit. Nenapadlo tě třeba to, že když to doteď někdo nesmazal, že pro to asi není důvod? Nebo snad tak těžce neseš, že jsem v tom vláknu jen použil tvá vlastní slova proti tobě, což nakonec vedlo i ke smazání jedné z tvých reakcí v tom vláknu jako OT? A ani nevím, co by měl ten příspěvek kromě toho porušovat - sprostý není, urážlivý také ne, jediné, co by ti na něm mohlo vadit je citace faktů ohledně multíků.

    Ale budiž, uděláme pokus - já sám jsem si ten svůj příspěvek nahlásil jako reakci na OT a uvidíme, jestli zmizí nebo ne:
    - Jestli nezmizí, tak víme, že tam může být
    - Jestli zmizí, tak bude v tom vláknu pořádek bez údajné reakce na tvoje OT

    V každém případě tě to snad konečně umlčí a nebudeme tu už muset poslouchat ty tvé nářky ohledně toho postu ;) A já tuto záležitost mohu v tuto chvíli považovat za uzavřenou a jako své morální vítězství... ;)

    PS: A ne, nejsem moderátor, admin ani nic podobného. Jsem jen obyčejný člověk, který holt rád občas použije slova jiných proti jim samým.
     
    Naposledy upraveno: 18/10/22
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    123zelenina přesná a trefná slova.

    Vůbec nechápu, proč tolik nářků je zapotřebí psát do tém moderátorů?
    Od toho vlákna moderátorů neslouží.

    To že se proti někomu, použijí jeho vlastní slova, není důvod na nářky.

    Myslím, že Punisher svou práci vykonáva korektně a na 100% skvěle.
    Není nutné, komentovat jeho práci takovým způsobem. Já mu Děkuji.
     
  9. Zdravím, mohl by si Tess, počítám nějaký navrátilec nebo snad odborník vytvořit profil zde, ať mu můžou Zohan a baghira psát. A já alespoň kondolovat.
     
    Delta-7925H, pepan70 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Mě jde jen o to, abych Tesse přivítal zde na fóru. Jestli se bude chtít představit.:)
    Je to na něm, jak se rozhodne. Přejí mu již teď: železné nervy a trpělivost s hráči.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  12. ZOHAN

    ZOHAN User


    Tento příspěvek je opakovaně nahlášen do systému, protože porušuje hned několik pravidel fora.#8

    děkuji
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    Já jsem si bláhově myslel, že když se na něco zeptáš, tak je slušnost ti i odpovědět.
    Tak jsem asi zmatenej.
    Omlouvám se za to.
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - praveze si mi na to neodpovedal, vid prispevok tu: #445 Takze si bol neslusny, ze si mi tam neodpovedal na prispevok vyssie? #444
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher, Pokud jsi můj příspěvek nakopíroval správně, tak jsem ti tam odpověděl. Pokud jsi tu odpověď tam nenašel, za to já už nemůžu.
    Také nejsem na foru 24/7 a není určitě povinnost hráče ihned reagovat na každý podnět, či dotaz.
    Nevím, co je na tom neslušného.
    Pro pořádek jsem tam psal tohle :
    EDIT1: Pokusím se to napsat srozumitelně.
    Inkriminovaný příspěvek jsem nahlásil do systému, jako OT i spam a nekonstruktivní, na hráče směrovaný příspěvek.
    Po pár dnech jsem toto psal Charlimu do jeho vlákna, kde jsem toto nahlášení urgoval.
    Následovala série smazaných příspěvků a drobná série banů na forum, netuším vůbec za co, ale to nevadí.
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Nie je tam nikde ani zmienka a odpoved na moju otazku, ci si dany prispevok nahlasil. Ja nebudem nahliadat do zmazanych prispevkov a skumat pol dna, ci nejaky Zohan mal zmienku v jednom z nich ohladne nahlasenia prispevku, dal som ti jednoduchu otaznku a nebol si schopny jednoducho odpovedat, tymto to hasne.
    Vzdy, ak mas pochyby, tak mozes nahlasit prispevok. Pisat tu o tom litanie je zbytocne, pretoze toto vlakno som nezalozil preto, aby som tu riesil to, co sa robi cez report.
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  18. Punisher,dík za vysvětlení,kde mám získat midfire cerebrum a omlouvám se za špatnou sekci,diskuze.
    Můžu jen napsat,že diskuze je opravdu zbytečná a díky za odpověď.
    Dospěl jsem k názoru,že mi je to vlastně jedno,hrát budu stejně,prostě se zaměřím jiným směrem.
     
    -baghira2- a Punisher tohle ocenili.
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punishere? V nějakém jiném vláknu jsi nedávno napsal:
    Mezi takové privilegia patří i urážení uživatelů a to veřejně, ne v sekci chat?
    děkuji za brzkou reakci:cool:
     
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - mas pocit, ze som niekde urazal verejne hracov, ked to pises prave mne sem?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).