oneskorene reakcie

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem LeilaJ, 24/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dadiiik

    Dadiiik User

    @Drift1 tak tu maš teda druhé videom a najdi si časť kde si kristaliny a ptm povedz či to niečo hovorí

     
  2. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    Musis uznat, ze po navrate z hospody toho vela vidiet nemohol. Zafod je stara skola. Ked on hraval tuto hru, tak to mal este dreveny pocitac. Namiesto PET-a tahal na snurke za sebou sarkana a raketomet mu hadzal kamene. Pohony upgradoval drevenym uhlim a laserom strielal ryzu popripade hrach (X4).
     
  3. Dadiiik

    Dadiiik User

    ja hram DO tiež par rôčkov, ale nepoužíval som forum a vystriedal som dosť serverov
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Dadiiik z toho videa. Post #21. Vôbec nie som múdry.

    Lagy sú predsa v tejto nešťastnej hre, predsa úplne bežné. Ó bože.
    To si si na to, ešte nezvykol? Nechápem na tom, ešte ďalšie nezrovnalosti.

    Hlavne že píšeš, že to už hraješ niekoľko rokov. Skúšal si vôbec iné pripojenie,
    optický kábel, zmeniť prehliadač alebo preinštalovanie toho svojho súčasného?

    Hovorí Ti vôbec niečo trasovanie? Po pravde, naozaj sa Ti snažím, týmto spôsobom pomôcť:
    https://board-cs.darkorbit.com/threads/ohlasovani-technickych-problemu-ve-hre.97130/
    - Uveď to tam a podľa vzorového listu. Nech sa Ti na Tvoj problém, pozrú sami moderátori.

    Prejdi si aj túto tému: https://board-cs.darkorbit.com//threads/faq-co-delat-kdyz-mi-nejde-hra.351/
    Skontroluj si, či máš aktuálny Flash Player a momentálnu verziu Javy. A ešte poradím výborný program
    na čistenie počítača: Ccleaner. Nájdi si jeho inštalačku priamo na webe a stiahni si ju. Čisti PC každý deň.

    Pretože to neexistuje, aby si mal takýto trvalý stav s lagmi, v každý jeden boží deň. Viac Ti poradiť, už neviem.

    P. S.: Chápem, že mlčať je zlato. Ale neodolal som, poradiť hráčovi a v núdzi. Dúfam, že si to vezme ku srdcu.
    Dobrou témou je tiež: Pomalá full elite vega - Táto hra jede prostě v AFP a občas je prostě nestabilní. Bohužel.
     
    Naposledy upraveno: 29/12/19
  5. Zafod

    Zafod User

    Anattiku podle mého nestíhá už dávno :)

    Drift1 díky [​IMG]

    (GRIBAR) pořád ho mám dřevěný a na kliku :D

    Dadiiik mám oblíbené přísloví: která kráva mnoho řve, ta málo mléka dává.
    Střihnul jsem si alfu a půlku gammy, zahrál jsem to bez problémů. Dále si dovolím připomenout 100x opakované: 5 životů je na nepředvídatelné události a chyby na serveru.
    1000x opakované, rychlost tvého připojení je jedna věc, ale realita je další.
    -baghira2- sem hezky napsal a dodal spoustu odkazů, díky mu...
    A tohle si přečti obzvlášť pozorně, sepsal jsem to před lety já osobně a bohužel to pořád platí...

    Důležité je zda jsi bránu zdárně dokončil, pokud ano, je to super [​IMG]

    btw: v dávných dobách, ještě než jsem začal dávat do pohonů a laserů uhlí, se tam nedávalo nic a na bránu byl pouze jeden život...



    Tak hezký nový rok

    [​IMG]
     
  6. Dadiiik

    Dadiiik User

    @Zafod ked kvoli tomu 6krat skapeš v gamme tak ptm sa ozvi
     
  7. Zafod

    Zafod User

    Dadiiik já kvůli tomu v gamme 6x neskapu! Právě jsem jí prošel a mám před sebou jen protegy. Takže v branách nevidím problém. Netvrdím, že se nemůže vyskytnout, ale na to máš těch několik životů.
    Pokud problém pocítím, GG při nejbližší příležitosti opouštím a odkládám.

    Chlape tobě to stejně nemá cenu psát, chceš si tu jen postěžovat. Nejsi schopen přijmout argumenty, které ti tu někdo předložil
    (nemluvím o sobě), natož za ně poděkovat, či o nich diskutovat...
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.