Punisher

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - tým' zahájená uživatelem Punisher, 17/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pavlinka1 - nesplnal pravidla temy. Tie platia pre kazdeho bez vynimky a nestaci napisat, ze to robi kazdemu a neviem co. Kto nieco hlasi musi uviest aj ID.
     
  2. Pavlinka1

    Pavlinka1 User

  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    petrapán když si tak chytrej a umíš hledat na fóru, pročpak nedodržuješ pravidla sekce:
    Pravidla komunikácie v sekcii "Kdo je kdo - tým" Podle Tebe Punisher není normální admin?
    No výslovne žiadam a nebudeme tolerovať žiadne urážky, tak že pred odoslaním textu,
    si ho dobre prečítajte a až potom odošlite.
    Každý jeden urážlivý príspevok, bude zmazaný a pisateľ potrestaný.

    Ještě že je Punisher tak velice tolerantní a lidský. I když si se osopoval.

    Pavlinka1 a čí je to chyba, že jsi nezálohovala tabulku na USB klíč nebo na záložní disk?
    Moderátoři zmazané příspěvky vidí, jenom hráči né. Možná Punisher by byl tak ochotný,
    aby Ti Tvůj postík nakopíroval. Jenom Ti v příspěvku chybí, zázračné slovíčko: Prosím.

    EDIT:
    Hodnějšího admina jakým je teď Punisher zde na fóru, nemá páru ani období.
    Ovšem s výjimkou Korbena, Wardena, Jessieho, Minervy. Snad mi to odpustí.
     
    Naposledy upraveno: 21/3/21
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    petrapán - nie si admin, tak mi tu nepis ako mam robit svoju pracu. Rozdiel je v tom, ze nie vzdy mozem byt ja pritomny a obcas to premazali aj kolegovia (niektori uz byvali), taktiez kazdy ma pravo na dovolenku a pocas nej sa mohlo stat, ze sa niektore prispevky nezmazali. No staci na ne upozornit aj bez mudrovania a ironie. To dufam nemyslis vazne, aby som stale prosil kazdeho o doplnenie udajov v teme, kde je x-krat napisane, ze prispevky, ktore nesplnaju pravidla boli zmazane. :rolleyes:

    Pavlinka1 - je povinnost uviest pri prispevku v danej teme aj ID. Pretoze, ak by sa to preverovalo, tak budu chciet vediet u koho napriklad zacat a to je osoba, ktora dany problem ohlasila. U nej je predsa len istota, ze sa istotne problem objavil, nez aby nahodne kontrolovali ucty celeho servera. Tak preto sa napriklad uvadza ID.

    -baghira2- - Tak byvaly kolega Korben je Legenda veru, no urcite by som spomenul aj byvaleho moderatora fora TaunWe, ktoreho som si fakt velmi vazil pre jeho pristup a rady.
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher,??
    zdravím a pozdravuji.
    Chtěl bych se jen zeptat na jednu věc. K čemu vlastně slouží to tajné tlačítko pod příspěvkem napravp od datumu a je na něm napsáno : Nahlásit?
    Má vůbec nějaký význam ho používat, nebo je rozbité?
    děkuji
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Máš to zakázano, stejně jako ja.
    [​IMG]
    Pro nás oba-dva to již nemá, jakýkoli význam. Punisher no offense. Snažím se jen o vysvětlení.
    Chápu to tak, že si tu také proto, aby si to dodržoval. Zrovna tak jako všichni z týmu moderátorů.
    Myslím, že k náplní Vaší práce, se v této sekci diskutovat smí.
    Se slušností, úctou a s pochopením.

    EDIT:
    Co napsal Korben - jedna z legend fóra, je pro mě svaté písmo. Nikdy bych si to nedovolil porušit.
     
    Naposledy upraveno: 16/4/21
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    -baghira2-,1. Nejsem uživatel fora : Zohan
    2. Takže se mého účtu takový zákaz samozřejmě netýká a jen nechápu, jak může běžný uživatel fora(user) něco zakazovat?
    P.S. je zajímavé, jak v tématech adminů a moderátorů ihned reaguješ a pokoušíš se o nemožné?
    Proč se takto nechováš i v jiných tématech? Proč stále někde řešíš pravidla a sám je neustále porušuješ a to i opakovaně?

    Samozřejmě, že celý tvůj příspěvek je jako vždy mimo mísu a vůbec neosvětluje můj položený dotaz.
    Na tento příspěvek prosím nereaguj.
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - ta funkcia je podobna funkcii /report na chate. Tieto nahlasenia preveri clen timu, ked "zasvietia". Avsak po ich otvoreni sa moze stat, ze dojde nejake oficialne oznamenie pre hracov, co ma vyssiu prioritu a potom sa uz k tomu clovek nevrati, pretoze sa zobrazia hlasenia ako precitane. Ale v takom pripade to este stale moze poriesit kolega.
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Mohu se tedy zeptat na historii tohoto nahlášeného příspěvku? #109
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - si si isty, ze prispevok bol nahlaseny? Medzi nahlasenymi nefiguruje, takze jedine, ak to uz kolega vyriesil.
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Pokud to kolega řešil a vyřešil, tak se zeptám tebe na tvůj názor a konkrétně na 2-hou větu tohoto příspěvku?
    A k těm dalším větám v tom příspěvku se raději nebudu vyjadřovat, neboť jsou plné nepřesných, nepravdivých i záměrně napsaných lživých informací bez jediného důkazu.
    Pokud ten zmíněný příspěvek nefiguruje mezi nahlášenými, tak si myslím, že jsem to třeba nenahlašoval já, ale třeba například někdo jiný z jiného účtu (a zcela evidentně to není můj účet kvůli zachování nezaujatosti obou stran třeba?) právě proto, aby si ověřil jestli tato funkce funguje správně, nebo je problém někde jinde.
     
    Naposledy upraveno: 16/4/21
  12. -Diego-

    -Diego- User

    Punishere, proč nám mažeš naše příspěvky?
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Mazem prispevky, ktore su zbytocne reakcie na hraca a mozu viest len k dalsej konfrontacia alebo su OT.
     
  14. -Diego-

    -Diego- User

    Toto snad OT není?
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -Diego- - predosly prispevok sa necituje. CItaciu som ti zmazal. Nie je to OT, pretoze sa pytal v suvislosti na funkciu na fore.

    ZOHAN - kedze to vlakno bolo uzavrete a archivovane, tak som sa rozhodol ho cele zmazat, pretoze bolo plne obvineni a toho, co na forum nepatri. Mozno niekde na discord alebo skupinu na FB.
     
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher osobne oceňujem a chválim, že bola takáto téma, akou bol:
    ''Pokojíček'' pro debatu legend cz/sk fora úplne vymazaná z fóra.

    Bohužiaľ takýchto vlákien je na fóre viac a aj teraz sa dajú vyhľadať:
    REAKCE NA SIUX (vážně ??) | DarkOrbit CS & SK

    Návrhy - Řešení a určitý návrh zde na forum. | DarkOrbit CS & SK
    Ide konkrétne o tieto posty: #1, #11, #13 a #14

    Keď zmiznú témy plné emócii, provokácii a rýpancov, tak bude kľud.

    Je to presne tak, ako to na konci napísal Korben:
    "Váhu má príspevok ktorý napomáha hráčom, ktorý potrebujú radu.
    Vzájomné osočovanie nikomu nepomôže.
    " - Korben, 22/1/19

    EDIT:

    Punisher a s radosťou, dodám aj kopec takýchto tém, kde dochádzalo ku
    konfliktom, hádkam, sporom. Určite nechceme, aby ich hráči vedeli nájsť.
     
    Naposledy upraveno: 16/4/21
  17. -Diego-

    -Diego- User

    Punishere, při vší úctě já jsem odepsal na příspěvěk, mezi kterým už byly další dva příspěvky a ty jsi citoval předešlý příspěvek. Já předešlý příspěvěk necitoval a jestli mě zabanuješ, za to co napíšu tak už fakt nevím.
     
  18. Pravda punisher sám citoval předešlý příspěvek, káže vodu pije víno, takhle ne! Pořádek musí být.
     
  19. -Diego-

    -Diego- User

    Takhle jsem to zrovna
    nemyslel, ale cítím se být
    křivě obviněn. Ale jestli se mýlín, tak mi prosím vysvětli v čem.