Vážim si prácu moderátorov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Hra, 23/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1.  
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Mozes nam vysvetlit tie okopirovane prispevky?

    Kedze tento film patri medzi moje oblubene, tak ta kus opravim, je to William Wallace a nie Valse ;)
     
  3. Je to v klidu film ten co jsi psal ve vláknu Arya byl o ničem ale tenhle má několik Oskarů a je i smutný ale taky zajímavý

    A proč teď ve vláknu odstranuješ komentáře máš to v plánu zamknout nebo odstranit nebo co ?

    V pohodě je to na tobě je to stejně jedno ale je to tady celé vysvětlené celý příběh


    A proč teď ve vláknu odstranuješ komentáře máš to v plánu zamknout nebo odstranit nebo co ?

    V pohodě je to na tobě je to stejně jedno ale je to tady celé vysvětlené celý příběh
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/11/19
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    marikaBanNaforum - spajal som len tvoje multiposty, pretoze toto nie je FB, aby si pisala niekolko prispevkov pod seba. Pokial nieco chces doplnit, pouzivaj funkciu Upravit. Neviem aky film mas na mysli, ale keby sa kazdemu cloveku pacilo to iste, tak to by bolo zrejme o nicom.
     
  5. Je to dobrý film ten co jsi psal ve vláknu Arya The number 23, byl o ničem ale statečné srdce má několik Oskarů a je i smutný ale taky zajímavý
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/11/19
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Nepis prispevky pod seba, ale pouzivaj funkciu upravit, ak sa to bude opakovat, tak budes uz za to dostavat body.
     
  7. Nebylo by lepší mi vrátit účet a připsat kompenzaci protože to není spravedlivé a nemuset tady to fórum hlídat pozdě v noci a mít v klidu spánek

    Já vím že nikdo to nepřeje ale nejspíš by lidi co psaly v tomhle vláknu měly být rádi že nemají taky permy
     
  8. Arya

    Arya User

    To jsou mi starosti o náš klidný spánek... :D Účet ti nikdo neodbanuje, ban máš zasloužený a je zcela zbytečné to zde dále rozebírat. Zkoušíš všechny možné způsoby, od proseb, urážek, pochlebování, pak opět urážek, poukazování na ostatní a házení špíny na jiné hráče, ovšem nic z toho ti v ničem nepomůže. Čím dřív to pochopíš, tím líp.

    Naší povinností není
    Jsme zde proto,že chceme, ne proto, že musíme ;) Žádný moderátor, nemá povinnost být zde po nocích a hlídat forum jako hlídací pes. Svinčík, který zde uděláš, můžeme uklidit kdykoliv, a věř tomu, že se raději vyspíme, než abychom čekali, co a kde tady zase zaprasíš. :D
     
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    A ještě bych dodal, že strašně lže:
    marika a ještě napíš, že i shock to také napsal. Všichni to napsali jenom né Ty. I když tam stojí Tvá přezývka z cz/sk fóra. o_O
    To také budeš tvrdit, že si viděla včera Yetiho v obchodě? o_O Vždyť to je lež jako věž! Pak nehádž na mě, že sem ulhaný a lžu.
    Neobviňuj druhé z lhaní, když Ty sama lžeš jak tiskne. Právě sem Tě usvědčil z lhaní, tomu se říká bouda milovaná mariko. ;)
    - Nejlépe je na tom, že si si sama dala gól do vlastní bránky. Tak veliký pád sem opravdu nečekal. Post #116. Kde se přiznáváš.

    P. S.: Sama si se zamotala do vlastných lží.
    Ty jsi se pod tíhou mých argumentů ocitla v koutě a bráníš se jediným způsobem, který znáš – urážkami. Bohužel si asi neuvědomuješ, jak ubohé to je. Jednou mi upadl na zem králík, když jsem čistil králíkárnu; zahnal jsem ho do kouta a když jsem po něm sáhl, že ho chytím, vystartoval po mě a zakousl se mi do nohy. Dodnes tam mám hlubokou jizvu. Oč víc si musím vážit onoho králíka, který se bránil fyzickým útokem, než Tebe, který jako obranu volíš tyhle ubohosti. Ne „ulhaný_čokl_baghira!“, ale tvoje neschopnost dostat se z toho kouta, do něhož jsem tě (přiznávám že vědomky a úmyslně) zahnal, jiným, čestným způsobem, v tomto případě dialogem za použití adekvátních protiargumentů nebo prostým přiznáním porážky.

    Jsem zklamán, stále nic nového, nic, čím bys mě mohla urazit. Ubohé, nízké, nic neříkající urážky, které už si asi vymýšlíš sama.
    Už tě ani nelituju, jenom se bavím a směju tvému bezmocnému běsnění. Asi se už opravdu na víc nezmůžeš. Škoda. Bylo mi ctí.
     
    Naposledy upraveno: 26/11/19
  10. Avira221

    Avira221 User

    A potom sa čuduješ, keď sa každý chová k tebe tak ako sa chová, keď nonstop urážaš moderátorov a hráčov a vymýšľas úplné nezmysli..ps. Navštívila si asi zlého lekára, mala by navštíviť psichiatra, možno by ti ešte vedeli pomôcť, aby si nemala taký úbohý život
     
  11. Možná kdyby jsi věděl jak to začalo tak by jsi byl chytřejší za klávesnici a monitorem je každý hrdina
     
  12. Avira221

    Avira221 User

    Ja ta poznám moc dobre a aj to tvoje chovani na fóre
     
  13. Nemá cenu se doprošovat když tě někdo okrade a už vůbec ne někomu kdo si musí zaplatit aby mohl hrát hru
     
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tady se někomu zase zasekla deska.
    baghiro? ty nelžeš? Už je úterý a odpověď z Vatikánu máme kde? Vyjádření programátora PC k videu je kde? Opět byl kamarád odvolán do zahraničí a nemá čas na krátký rozbor nevinného videa plného jasných důkazů? Kde máme vyjádření z veřejnoprávní policie?
    Tak se už konečně vyjádři, nebo tvé chvástání v signatuře i každodenní projevy na chatu budu považovat, hm, asi víte za co.
    P.S. Sliby, chyby, výhrůžky a skutek utek.
    Lhát se nemá.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    Akurát sem zapomněl dopsat, že se síce jedná o pondělí, ale až 2 prosince co se týče Polície ČR.
    Že se ještě Vatikán nevyjádřil to není moje chyba, dopis obdrželi. V prosinci mají obsazeno.
    Programátor PC byl odvolán do zahraničí, pořád nezastihnutelný. Má nedostatek času.
     
    Naposledy upraveno: 26/11/19
  16. Ujasnění

    Ujasnění User

    Zohan z vlastní zkušenosti když začaly první spory na fórum RavenDugga shock baghira vs ty juras ostatní baghira mě naváděl v emailu recenze na něj že je to intrikář a jako bývalý spolubojovník dezertér a zrádce
     
  17. Ujasnění

    Ujasnění User

  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ani jediný rozumný argument, len nepodložené obviňovania. marika a dôkazy sú kde? tak ich predlož.
    Jediný dezertér a zrádce si tu jenom Ty. Který obětuje své zachránce kolem sebe a pak proti ním.

    Psala si nám, že Ti jde jenom o pomstu na cz/sk mod tým. A že Ti s tým máme pomoct.
    Již opět lžeš. A uvádíš nepravdy. Protože skutečná pravda Tě bolí. A Ty neumíš čestný boj.

    Chtěla si nás zatáhnout do boje s moderátori, aby sme také přišli o své účty. Ale o tom pomlčíš.
    To Ty si se otočila proti nám. Když sme odmítli jet s Tebou proti moderátorům. Jak si tehdy chtěla.

    Tebe vůbec nejde o dobro hráče Shock. Jen o to Ti jde, aby si hodila mezi nás klín.
    Je mi Tě opravdu líto, ke všemu ještě tady a tu se dokážeš opravdu, až tak snížit.

    Mám napsat jako to skutečně bylo? Protože ani tohle, by si nechtěla slyšet.

    https://i.gyazo.com/ca2af18638d480c9a42bc7610f0ba6c1.png
    Tvrdíš že dostal trest jenom na týden. Kvůli Tobě. To Ty si ho obětovala.
    Přičem si toho protrpěl omnoho víc. A se slzami v koncích. 30 dní mimo.
    A oba sme se povzbuzovali a pomáhali si navzájem. Kde si tehdy byla?

    Píš konečně pravdu a nelži. Vím dobře jak si ho nazvala: Ustráchancem co se bojí.
    Málem přišel o účet. Kvůli Tobě. Nikdy si ho neměla ráda. Jenom tahala za bambuli.

    A Ty se tady skrýváš za Boha, kterému jedinému náleží pomsta. Že Ti není hanba.

    P. S.: Co si dala tomu chalanovi opravdu pocítit? Jenom zármutek, smutek a žal..
    Na rozdíl od Tebe: znal sem jeho bolest. A stojím při něm. Ale Ty ve své zlobě ne.
     
    Naposledy upraveno: 26/11/19
  19. Už se moc těším jak mi navalí zpátky můj účet + kompenzaci a všem vám ukážu mé ledové srdce věř mi dokážu trošku něco odhadovat a moc si věřím
    [​IMG]
    RavenDuggaPerspektivní autor
    Arya, 22/2/18

    Název klanu:Strom♔♕♖♗♘♙Života
    Zkratka klanu:[777✝]
    Datum založení:2019-07-07 22:20:18
    myslíš že je to osud ?
    tvuj čas kdy jsi napsala do kdo je kdo moderatoři arya je
    22/2/18
    muj čas založení klanu ten den kdy mě zablokovaly učet 7.7.2019
    22:20:18

    Zázrak 2

    RavenDugga OT príspevky zmazané.

    důkaz že nějaká energie existuje je že vteřinu než jsi moje přízpevky odstranil odstranila jsem je před tebou a napsala ti vzkaz do důvodu odstranění příspěvků
    Zázrak 3

    dále

    Dále
    Moje zlepšovací nápady z minulého časoprostoru už se dávno přidaly do hry
    (Odkazy na vlákna na fórum)
    • Všichni co jste mě disovaly a zhazovaly jak šly roky tak přicházíš že to byla pravda navic moje zlepšovací návrhy byly zavedené napsala jsem na chat moderatorovy že když napíšeš příkaz /users tak bylo vidět že je mood na chatu online opravily to a jako se mi odvděčily

    • Když jsi ty dvě vlákna přečteš mluvím tam o nových štítech převedení hitechu do výroby coldown cyborg sepromu v laserech o všem
     
    1. Jak mi nespravedlivý ban uškodil
    2. Znemožněno získat poslední Hermes stačilo půl hodiny na pwp v eventu
    3. Diskvalifikace ze soutěže umístění 54 po 3 dnech
    4. Stornování pladby
    5. Propadnutí balíčku
    6. Peníze v paysefcard v poznámkách
    7. Nemoc získat kupón na 1800 energieA další kupóny
    8. Moje fotka uzamčena na fórum proti moji vůly
    9. Diskriminace víry a porušení kodexu lidských práv
    10. Nechani urážek vůči mě od hráčů které byly jako první a bez důvodu ocenění moderátorama
    11. No další je že jsem byla u Lékaře že kuli stresu a tlaku mi začalo kuli tomu zablokování pískat v levém uchu tinitus šelest ze stresu mám to i v záznamu v kartě
    12. Zabránění možnosti získat na účtu nové lodě berserker a moduly z eventu a štíty z kalendáře

    • jako náhradu 30 Prometheus 30stitu BO3 vše lvl 16| třikrát 3x od každého modulu do lodě
    Pokud se tak nestane vyhlašují vám všem permanentní válku do konce tohohle fórum a hry



    ID 162146498
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.